Sieć

Niezależne badania billboard`owe

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 listopada 2011
Niezależne badania billboard`owe

Nie ma miesiąca, żeby jakiś operator nie ruszył w miasto i do telewizora z informacją, że ma fantastyczną sieć, powołując się na różne, niezależne badania. Nadgorliwców musiała nawet przywoływać do porządku szefowa UKE. To nas nie zraziło. Będziemy szli tą drogą, ale z oszczędności wykorzystamy marketingową pracę innych. Pierwszy krok stawiamy już dzisiaj z hasłem "Orange - najlepsza sieć spośród trzech największych polskich operatorów". Z dopiskiem: "według niezależnych badań przeprowadzonych przez jednego z konkurentów". Badania pod tym linkiem.  A billboard`y od przyszłego tygodnia znajdziecie na wszystkich polskich ulicach ;-)

o_baner_bialy_500.jpg


Oferta

Nowy profil w One i pakiety weekendowe

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 listopada 2011
Nowy profil w One i pakiety weekendowe

W środę nowością był Minutofon, a dziś anonsuję nasze, kolejne propozycje. Najpierw pakiety weekendowe, dostępne dla użytkowników Orange One, OPOP i NOG, również w Zetafonie. Możecie je wykorzystać na połączenia do Orange, od soboty (godz. 00:00) do niedzieli (godz. 23:59). Szczegóły w tabeli i tutaj. 

Pakiet cena Ważność

Treść SMS-a

aktywacyjnego

Numer SMS-a

aktywacyjnego

400 minut 4 zł 2 weekendy pakiet2 708
1000 minut 8 zł 4 weekendy pakiet4

Ponadto, tylko w ofercie Orange One, dodaliśmy trzeci, weekendowy profil, który pozwala rozmawiać praktycznie bez ograniczeń w Orange przez 6 kolejnych weekendów. Ilość przyznanych minut, SMS-ów lub darmowych połączeń w weekendy oraz termin ich ważności jest uzależniony od kwoty doładowania. Opłata za włączenie tego profilu wynosi 6 zł, a ważny jest przez pół roku. W tabeli przypominam wszystkie możliwości dla Orange One.

Doładowanie Pakiet SMS Pakiet minut do Orange Ważność

pakietów

Profil weekendowy
Do Orange Do wszystkich sieci Liczba darmowych weekendów
25 zł 125 SMS-ów 125 minut 5 dni 1
40 zł 200 SMS-ów 200 minut 10 dni 2
50 zł - 250 SMS-ów 250 minut 3
100 zł - 500 SMS-ów 500 minut 15 dni 4
200 zł - 1000 SMS-ów 1000 minut 6

Aby skorzystać z danego profilu, powinniście wysłać SMS-a pod numer 788 o treści: SMS - włączenie profilu SMS, MINUTY - włączenie profilu minut lub WEEKEND - włączenie profilu weekendowego.


Rozrywka

Wałęsa na plan

Marek Wajda Marek Wajda
25 listopada 2011
Wałęsa na plan

Wczoraj na konferencji prasowej Andrzej Wajda zapowiedział, że pierwszy klaps jego najnowszego filmu "Wałęsa" padnie 1 grudnia. Jak stwierdził reżyser będzie to najtrudniejszy film w jego życiu, którego robić "nie chce, ale musi". Zresztą powiedzonka prezydenta Wałęsy były przytaczane podczas konferencji wielokrotnie.

Filmowa historia życia Lecha Wałęsy ma szansę stać się wydarzeniem nie tylko w polskim, ale i światowym kinie. Ma to zagwarantować scenariusz Janusza Głowackiego, zdjęcia Pawła Edelmana, Robert Więckiewicz, który wcieli się w postać Lecha Wałęsy, Agnieszka Grochowska, która zagra Danutę Wałęsę i przede wszystkim Andrzej Wajda. Zobaczcie zresztą naszą relację.

"Wałęsa" to już 22 film, którego współproducentem jest Telekomunikacja Polska. To dla nas projekt szczególny nie tylko ze względu na jego bohatera, ale również dlatego, że od współpracy z Andrzejem Wajdą przy filmie "Katyń" rozpoczęliśmy w 2007 roku działalność koproducencką. Dlatego podjecie się współprodukcji "Wałęsy" było dla nas sprawą oczywistą. - Bo jeśli nie robić tego filmu, to jaki - powiedział nam na konferencji Dominique Lesage, dyrektor Kontentu Grupy TP. Do tej pory premiery kinowe miało już 14 filmów, które koprodukowaliśmy, a kolejne 8 jest w trakcie realizacji.

Do tematu na pewno będziemy jeszcze wracać. A dziś zapraszam również na krótki wywiad z  Dominique Lesage.

Scroll to Top