Odpowiedzialny biznes

Nowa gwiazda UFC, Weidman zdetronizował Silvę!

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
07 lipca 2013
Nowa gwiazda UFC, Weidman zdetronizował Silvę!

Wielu ekspertów mówiło wprost: jeśli niepokonany od 17 walk Anderson Silva mógł z kimś przegrać w wadze średniej, to właśnie z Chrisem Weidmanem. Tak też się stało. W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego Amerykanin w drugiej rundzie znokautował mistrza UFC, którego już przymierzano do walk z Jonem Jonesem czy Royem Jonesem Juniorem. Weidman te plany prawdopodobnie odsunął w czasie, a być może w ogóle schował do lamusa.


Rozrywka

Kino Letnie i konkurs z Martyną Wojciechowską

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
05 lipca 2013
Kino Letnie i konkurs z Martyną Wojciechowską

Zapraszam wszystkich miłośników kina na galę wakacyjnego festiwalu filmowego Orange Kino Letnie, która odbędzie się w Sopocie i Zakopanem. Startujemy już jutro o 21:30 pokazem hollywoodzkiej produkcji „Wielki Gatsby”. Jest to opowieść o miłości w czasach podziałów klasowych. Głównym bohaterem filmu jest Leonardo DiCaprio, którego oczywiście warto zobaczyć :)

Na molo w Sopocie tego samego dnia odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy fotograficznej „Zwierzaki Świata”. Dla fanów Martyny Wojciechowskiej mam ważną informacje – będzie ona gościem specjalnym wernisażu. Przy tej okazji mam dla Was również konkurs, w którym macie szansę otrzymać książki Martyny. Wystarczy, że w komentarzach w kilku zdaniach opiszecie swoją niezwykłą wyprawę -  nieważne gdzie, nieważne czy daleką, czy też bliską. Najważniejsze są wasze wspomnienia i doświadczenia z podróży.

fbc413e8bfb255a61cc06b11d882676fd6d

Na Wasze historie czekam do 14 lipca, najciekawsze 5 nagrodzę książką.


Odpowiedzialny biznes

Pomóżcie nam ulepszyć blogi

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 lipca 2013
Pomóżcie nam ulepszyć blogi

Kolejny raz zamierzamy uatrakcyjnić naszą platformę blogową, aby była dla Was bardziej przyjazna i ciekawa. Mamy już w głowach kilka pomysłów, ale zależy nam na Waszych opiniach i sugestiach. Chodzi zarówno o zmiany techniczne, layout platformy, jak i treści, które codziennie publikujemy. Nie obiecujemy, że wszystko zrealizujemy, bo to niemożliwe, ale na pewno będziemy liczyć się z Waszym zdaniem. Jako pozytywną motywacją do pomocy proponuję gadżety z zaczarowanej szafy rzecznika. Nagrody dostaną trzy osoby, które naszym zdaniem podsuną najciekawsze, ale realne do wykonania pomysły. Rozstrzygnięcie w poniedziałek po weekendzie. W imieniu całej redakcji z góry Wam dziękuję.

c40f4656ef9fbaef2313f8fbcf2598fadcc

Scroll to Top