;

Oferta

Nowe kanały w Telewizji od Orange bez dodatkowych opłat (4)

Kasia Barys

22 lutego 2022

Nowe kanały w Telewizji od Orange bez dodatkowych opłat
4

W Telewizji od Orange do 6 marca klienci Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej, mają bezpłatny dostęp do czterech, nowych kanałów. Są to Filmax, DIZI, Red Top TV oraz Red Carpet TV. Dodatkowo, do 30 kwietnia abonenci pakietu CANAL+ Prestige IPTV mogą oglądać najlepsze produkcje na CANAL+ 4K Ultra HD, bez dodatkowych opłat.

W Telewizji od Orange stale poszerzamy ofertę i dbamy, aby abonenci mieli dostęp do najlepszych kanałów telewizyjnych. Tym razem wzbogacamy portfolio o cztery nowe kanały, o tematyce filmowo-serialowej: Filmax, DIZI, Red Top TV i Red Carpet TV.

Po okresie promocyjnym kanały Filmax i Red Top TV będą dostępne w Pakiecie Optymalnym, a DIZI i Red Carpet TV – w Pakiecie Komfortowym.

Co warto obejrzeć na nowych kanałach tv

 • Filmax – kanał dostępny na pozycji 238. W ramówce znajdują się kultowe amerykańskie filmy i seriale, kino akcji, komedie, westerny, a także magazyny filmowe, polskie kabarety oraz teledyski z najpopularniejszych produkcji.
 • DIZI – kanał dostępny na pozycji 251. To doskonała propozycja dla fanów tureckich seriali. W ofercie stacji można znaleźć najlepsze produkcje obyczajowe, romantyczne i kryminalne, m.in.: takie seriale, jak „Dziewczyna w czerwonej chuście”, „Imperium miłości” czy „Narzeczona ze Stambułu”.
 • Red Top TV – kanał dostępny na pozycji 252. Na antenie można znaleźć klasykę kina, kultowe filmy oraz seriale (np. „Szpital na peryferiach”, „Bonanza”), a także produkcje dla najmłodszych widzów. W ramówce są największe hity wybitnych twórców z całego świata.
 • Red Carpet TV kanał dostępny na pozycji 346. W ofercie stacji dostępne są programy przedstawiające nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie, a także relacje z festiwali, pokazów mody i nowinki ze świata show-biznesu (np.: „Ikony”, „Warsztat filmowy”, „FilmoNewsy”). Na Red Carpet TV nie zabraknie również filmów fabularnych i programów dokumentalnych.

CANAL+ 4K Ultra HD w promocji

Ucieszą się także abonenci pakietu CANAL+ Prestige, którzy korzystają z dekodera Premium 4K (ICU100) lub dekodera 4K (IWU 200) w technologii światłowodowej. Do 30 kwietnia mogą oglądać, bez dodatkowych opłat, najlepsze filmy, seriale i programy rozrywkowe w najwyższej jakości dźwięku i obrazu, na kanale CANAL+ 4K Ultra HD. Stacja jest dostępna na pozycji 276.

Udostępnij: Nowe kanały w Telewizji od Orange bez dodatkowych opłat
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Henryk 11:08 22-02-2022
  Czemu te kanały nie ma w DTH Orange, satelitarna z Canal+ na 4K UTRABOX+ i nie dają? Tylko do IPTV , znowu kablówka sama dawane wszystko. Nawet pakietu FUN nie ma na satelita, Eurosporty na olimpiada też nie było w DTH, otwarte pasma na Eleveny, Filmboxy też tylko w kablówka, Canal+4K też tylko w kablówka był sama. A w DTH Orange, satelita nic.....? Nawet pakietu MULTI MAN PACK z Canal+ nie da dokupić, brakuje kanały HISTORY HD, HISTORY 2 HD, SPORTKLUB HD, ADVENTURE HD nie ma żaden pakiet na satelita nie dokupisz. Jak tak robić niesprawiedliwie? Gdzie wszyscy światłowodu nie mają i to w miasta i tylko neostarda 10 Mb/s..............więc nawet jak z te IPTV skorzystać? Satelita i DTH jest w całym kraju więc to poszerzać. A kablówek lokalnych innych, jest pełno w kraju w większych miastach. Do wyboru do koloru i one szybciej też mają światłowód jak w Orange.
  Odpowiedz
  • komentarz
   leser 11:16 23-02-2022
   Neostrada jest do 80mb/s i telewizja działa u mnie bez problemu. A tak spojrzałem na te kanały to straszne dziadostwo na nich leci pewnie nigdy ich nie włączę tyle ze są.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 22:34 22-02-2022
  Zawsze to coś. Tylko takie pytanie....ma ktoś w dzisiejszych czasach czas by ogladac TV? Ja od 10 lat nie mam na to czasu, okazjonalnie obejrzę bajkę z dzieckiem ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek87 21:33 23-02-2022
  Pani Katarzyno posiadacie jakiś problem z działaniem YouTube? Na początku zanim wskoczy jakiś materiał strasznie długo się buforuję a posiadam Orange Światłowód.Sytuacja występuję od Niedzielnej awarii.Pozdrawiam
  Odpowiedz

;

Inne

Miliard złotych z cyfryzującego się rynku (5)

Wojtek Jabczyński

21 lutego 2022

Miliard złotych z cyfryzującego się rynku
5

W 2021 roku po raz pierwszy przychody Orange Polska z usług ICT przekroczyły 1 mld zł. To wynik naszych strategicznych inwestycji, kompetencji i po części pandemii, która przyśpieszyła zmiany gospodarcze. W obecnych czasach bez internetu i cyfryzacji, trudno sobie wyobrazić skuteczną rywalizację na rynku.

W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy świetne wyniki Orange Polska za 2021 rok. Jedną z informacji, na którą szczególnie chcę zwrócić Waszą uwagę, jest rynek ICT. Nie chodzi tylko o ładnie brzmiącą, okrągłą liczbę, ale o trend, który ona oddaje. I o to, jak skutecznie go wykorzystujemy.

Wszystkie spółki do góry

Ponadmiliardowy przychód z ICT i wzrost o 18 proc. rok do roku, wynika z rosnącej pozycji wszystkich spółek Grupy Orange Polska – Integrated Solutions, BlueSoft i Craftware. Dwie ostatnie firmy „urosły” w ubiegłym roku aż o 27 proc., natomiast przychody IS przekroczyły 700 mln zł. Wszystkie trzy należą do najprężniej rozwijających się dostawców rozwiązań IT w Polsce, co pokazał niedawny ranking Diamenty Forbesa.

To potwierdzenie, że przyjęta kilka lat temu strategia rozwoju sprawdziła się. Przypomnę, że BlueSoft kupiliśmy w kwietniu 2019 roku a Craftware w grudniu 2020 roku. Pierwsza spółka zajmuje się rozwiązaniami chmurowymi, oprogramowaniem i aplikacjami. Druga specjalizuje się w rozwiązaniach CRM opartych na technologii Salesforce.

Razem znaczy lepiej

Włączenie tych firm do Grupy zdecydowanie poszerzyło nasze kompetencje IT. Planując rozwój nie mogliśmy jeszcze wiedzieć, że w wyniku pandemii transformacja cyfrowa przyspieszy o kilka lat. Wiele firm z dnia na dzień musiało zmienić swoje modele biznesowe i stawiać czoła nieoczekiwanym wyzwaniom. To była także próba dla nas, którą przeszliśmy wspólnie z naszymi klientami.

Teraz za nami jest drugi rok „nowej rzeczywistości’, w której jeszcze lepiej staraliśmy się wykorzystywać kompetencje i synergie – Orange, Integrated Solutions, BlueSoft i Craftware. Wspieraliśmy rynek w dalszej cyfryzacji i automatyzacji. Rok 2021 był dodatkowo znacznie trudniejszy w zakresie integracji rozwiązań IT ze względu na globalny kryzys związany z dostępem do półprzewodników i opóźnieniami w dostawach sprzętu. Daliśmy sobie jednak radę, co potwierdzają nasze roczne wyniki.

Teraz bezpieczeństwo i Big Data

Rynek ICT będzie się dalej dynamicznie rozwijał, bo nie ma odwrotu od cyfryzacji. Nie wierzę w powrót do „normalności” sprzed pandemii. Jeśli coś się w biznesie sprawdza i opłaca, to zostaje na dłużej. Dlatego będziemy kontynuować naszą strategię chcąc być partnerem cyfryzacji dla kolejnych firm. To bez wątpienia model win-win. Na horyzoncie mamy też kolejne przejęcia spółek. Chodzi zwłaszcza o te, zajmujące się bezpieczeństwem IT i Big Data.

Udostępnij: Miliard złotych z cyfryzującego się rynku
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pawlikkk@o2.pl 19:45 21-02-2022
  Bijecie rekordy bo dla stałych klientów z paroma usługami od Was nie dajecie nic lepiej niż dla tych nowych z ulicy. Rozwój z zasiegiem 5G stoi w miejscu... Temu od czerwca dziękuję wam za współpracę 3 telefony i 2 internety
  Odpowiedz
 • komentarz
  Klient 20:32 21-02-2022
  Witam panie Wojtku czy mógłby Pan powiedzieć kiedy w Dębnie woj zachodniopomorskie przywrócony zostanie szybki internet mobilny ? Po ostatniej wichurze prędkość spadła jak widać tutaj: https://www.speedtest.net/my-result/a/8166272087 Niestety jest tak cały czas,dzwoniłem do obsługi klienta stwierdzono że jest uszkodzony nadajnik i przez to loguje się do innego który jest zbyt obciążony.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 08:54 22-02-2022
   Dzień dobry. To zależy od tego jak poważna jest awaria. Mam nadzieję, że nie potrwa długo. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 22:32 22-02-2022
  Gratulacje. Piękna suma ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Popaczek 14:16 29-03-2022
  Wprowadzenie przez Was opłaty utrzymaniowej to totalna paranoja! Sami rozdajecie na prawo i lewo startery, zachęcając do posiadania w razie czego karty sim w szufladzie. Za przedłużenie na ROK pobieracie 6zł i teraz jeszcze chory warunek stawiacie, aktywność raz w m-cu?! Modlę się, by jakiś urząd to zakwestionował, a Wam dowalił taką karę za to, że będę świętował to hucznie. Zaczynacie grać nie fair i doić nas prepaidowców ile się tylko da.
  Odpowiedz

;

Zielony Operator

Wdrożyliśmy raportowanie klimatyczne (3)

Hania Jaworska-Orthwein

18 lutego 2022

Wdrożyliśmy raportowanie klimatyczne
3

Działania na rzecz środowiska to dziś nie tylko dobra wola firmy, ale konieczność. W Orange Polska włączyliśmy kwestie klimatyczne w ład korporacyjny i strategię, a także dostosowujemy procesy raportowania informacji finansowych oraz niefinansowych.

Skala konsekwencji ekonomicznych i społecznych wynikających ze zmian klimatu spowodowała, że przestały być interesujące jedynie dla naukowców. Stały się wyzwaniem dla gospodarek i firm. Gwałtowny wzrost liczby ekstremalnych zdarzeń pogodowych coraz bardziej wpływa na destabilizację biznesową. Dlatego im szybciej firmy wdrożą standardy klimatyczne oraz dostosują do nich swoje procesy, tym większe będą miały szanse na zyskanie przewagi konkurencyjnej i rozwój.

Ryzyka klimatyczne

W Orange Polska dotychczas koncentrowaliśmy się głównie na monitorowaniu naszego wpływu na środowisko i działaniach redukujących nasze emisje. Dzięki temu udało się je zmniejszyć (w zakresie 1+2, wg GHG Protocol) o 27% w porównaniu do roku 2015, o czym informujemy we właśnie opublikowanym sprawozdaniu Zarządu z działalności za 2021 rok.

Jednak coraz ważniejsze staje się to, jak postępujące zmiany klimatu przełożą się na działalność firm, które muszą uwzględniać ryzyka klimatyczne w swoich strategiach biznesowych oraz systemie zarządzania ryzykami. Ujawniane przez przedsiębiorstwa informacje – zgodnie z zaleceniami sprawozdawczości w zakresie informacji związanych z klimatem TCFD (z ang. Task Force on Climate-related Financial Disclosures) – mają dostarczyć inwestorom i interesariuszom informacje o ryzykach związanych z oddziaływaniem firmy na klimat. Mają także pozwolić zrozumieć zagrożenia oraz szanse firmy ze strony klimatu i ich wpływ na firmę.

Zmierzyliśmy się z uzupełnieniem raportów pozafinansowych o kwestie szacowania ryzyk klimatycznych. Wyróżnia się dwa rodzaje:

 • ryzyko fizyczne, związane z oddziaływaniem ekstremalnych zdarzeń pogodowych prowadzących np. do uszkodzeń infrastruktury czy zaburzeń w łańcuchu dostaw.
 • ryzyko przejścia, wynikające z konieczności dostosowania się firmy do stopniowych zmian klimatu, w szczególności wykorzystywania rozwiązań niskoemisyjnych. Ryzyko może oznaczać konieczność dostosowania się do nowych regulacji i zmian technologicznych. Obejmuje również kwestie rynkowe wynikające ze zmian struktury popytu i podaży energii elektrycznej, surowców naturalnych, produktów i świadczonych usług.

Scenariusze wpływu zmian  klimatycznych

W ubiegłym roku przeprowadziliśmy proces zidentyfikowania ryzyk,  szans i możliwego postępowania. Wzięliśmy pod uwagę cztery scenariusze klimatyczne dla Polski (pozytywny, neutralny, negatywny, bardzo negatywny) w trzech okresach: krótko- (do 2025), średnio- (do 2050) i długoterminowym (2100).

Scenariusz pozytywny realizuje Porozumienie paryskie (ograniczenie wzrostu temperatury do 2100 roku poniżej 1,5 stopni Celsjusza w stosunku do ery przedindustrialnej), a ten ekstremalny zakłada wzrost temperatury powyżej 3 stopni Celsjusza. Warianty pośrednie oznaczają wzrost temperatury do końca XXI wieku o 2-3 stopnie.

Zmiany klimatu – wywołując ekstremalne zjawiska pogodowe, klęski żywiołowe czy długoterminowe zmiany warunków naturalnych – mogą doprowadzić do uszkodzenia czy nawet zniszczenia elementów naszej infrastruktury, niezbędnej do naszego funkcjonowania. A to oznacza przerwy w świadczeniu usług, czy też wysokie koszty napraw. Częstotliwość i intensywność zjawisk meteorologicznych związanych ze zmianami klimatu (np. powodzie, burze, fale upałów) stale rośnie, a wraz z nimi szkody. W perspektywie średnioterminowej wzrost poziomu morza może z kolei wpływać na instalacje w pobliżu wybrzeża.

Eksperci wycenili ryzyka pod względem wartości ich wpływu i prawdopodobieństwa. Z kilkunastu zidentyfikowanych potencjalnie ryzyk jako kluczowe uznano 4 ryzyka:

 • uszkodzenia lub awarie infrastruktury,
 • problemy dotyczące zapewnienia ciągłości dostaw energii, w tym kosztów i zapotrzebowania na nią,
 • zakłócenia dostaw kluczowych materiałów i podzespołów,
 • skutki regulacyjne, polityczne i społeczno-gospodarcze zmian klimatu.

Ryzyka środowiskowe i klimatyczne, podobnie jak inne ryzyka społeczne będą podlegać raz w roku standardowemu przeglądowi ryzyk oraz są raportowane Zarządowi i Radzie Nadzorczej.

Więcej szczegółów przeczytacie we właśnie opublikowanym sprawozdaniu Zarządu z działalności za rok 2021.

Udostępnij: Wdrożyliśmy raportowanie klimatyczne
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:58 18-02-2022
  Myślę że sama Europa nie da rady powstrzymać zmian klimatycznych. Powinien być to proces globalny.
  Odpowiedz
  • komentarz
   JH 15:59 01-03-2022
   Na pewno potrzeba zmian na całym świecie - przede wszystkim po stronie gospodarek rozwiniętych (OCED), bo to my ponosimy zdecydowaną większość odpowiedzialności za obecną sytuację. Mierzy się to skumulowanymi emisjami CO2 od początku ery przemysłowej - USA i UE mniej więcej po równo odpowiadają za po 25%. ALE nie zwalnia nas to z działania na własnym podwórku - Polska w Polsce, Europa w Europie... Oglądanie się na innych do niczego nie doprowadzi a opóźnia tylko niezbędne działania. Do tego prawda jest taka, że neutralność klimatyczna osiągnięta dzięki szybkiemu rozwojowi odnawialnych źródeł energii, to też bezpieczeństwo energetyczne i geopolityczne. Energia ze słońca i wiatru generowana "w miejscu" nie wymaga importu żadnych surowców - postawisz i masz. :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    JH 10:02 02-03-2022
    oczywiście OECD/OCDE ;)
    Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej