Rozrywka

Nowe reklamy Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 kwietnia 2011
Nowe reklamy Orange

Od tego tygodnia możecie oglądać nasze nowe filmy reklamowe. To kolejny odcinek Hotelu Wygoda promującego mobilny dostęp do netu oraz film zachęcający do skorzystania z atrakcyjniejszych ofert abonamentych.

 

 


Inne

Przepraszamy za awarię

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 kwietnia 2011
Przepraszamy za awarię

Wczoraj po południu mieliśmy awarię transmisji danych 2G/3G w Orange. Dlatego niektórzy z Was mogli mieć kłopoty z dostępem do mobilnego Internetu przez kilka godzin. Niestety z techniką już tak bywa, że czasami nas zawodzi. W tej chwili po awarii nie ma już śladu. Bardzo przepraszam wszystkich, którzy nie mogli wczoraj korzystać z netu.


Oferta

Jak nie stracić danych z telefonu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 kwietnia 2011
Jak nie stracić danych z telefonu

Dla tych, co obawiają się utraty swoich kontaktów telefonicznych i szukają prostego sposobu ich na archiwizację wraz z możliwością przywracania w dowolnej chwili z powrotem na telefon, polecam użyteczną usługę Twój Backup, którą właśnie uruchomiliśmy. Dzięki niej skopiujecie dane zapisane w telefonie, takie jak kontakty i kalendarz. Potem możecie nimi zarządzać i w każdej chwili przywrócić na telefon używając aplikacji Twój Backup. Możecie również pobrać z serwisu internetowego aplikację PC Sync, która umożliwia synchronizację kontaktów oraz kalendarza programów Outlook i Outlook Express z serwisem dostępnym na stronie orange.pl. Usługę aktywujecie wysyłając SMS-a o treści W pod bezpłatny numer 8090 lub poprzez Orange Online. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezpłatny (brak opłaty abonamentowej przy pierwszej aktywacji usługi). Potem opłata wynosi 3 zł miesięcznie. Podczas pobierania aplikacji na telefon oraz każdorazowej inicjalizacji połączeń z/do aplikacji pobierana jest opłata za transfer danych zgodnie z planem taryfowym. Szczegóły usługi znajdziecie tutaj

Scroll to Top