Odpowiedzialny biznes

O naszych blogach na interaktywnie .com

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
16 kwietnia 2011
O naszych blogach na interaktywnie .com

Portal interaktywnie.com przedstawił naszą platformę blogową jako przykład dobrej komunikacji firmy. Bardzo nam miło i dzięki, że nas dostrzegliście. Co prawda odebraliście platformie Złotego Spinacza i oddaliście go Wojtkowi za blog rzecznika, ale niech tam zostało w rodzinie :o)


Oferta

Tysiące stacji z Internetu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 kwietnia 2011
Tysiące stacji z Internetu

Nadrabiając zaległości czytelnicze wpadł mi w rękę Komputer Świat numer 7/11, a w nim testy odbiorników radia internetowego (niestety nie mogę podać linku, bo testy nie są jeszcze udostępnione w necie). Wśród zwycięzców, w kategorii cena/jakość, znalazło się nasze Orange liveradio. Osobiście nie korzystam z radia internetowego, ale wiem, że dla wielu to świetny sposób na słuchanie tysięcy polskich i zagranicznych stacji, często mocno niszowych. Niektóre urządzenia prezentują styl retro, co jeszcze dodaje im uroku. Dla zainteresowanych na tej stronie znajdziecie informacje o możliwościach, dostępnych programach i cenie Orange liveradio. A swoją drogą, to ciekawi mnie ilu z Was słucha radia w necie i jakie stacje polecacie?

Orange Liveradio.jpg


Rozrywka

Mega equalizer OWF

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
15 kwietnia 2011
Mega equalizer OWF

Dziś informacja szczególnie dla mieszkańców Warszawy i tych, którzy wybierają się na weekend do stolicy. Od piątku do niedzieli po zmroku, od godz. 19:00 na rondzie de Gaulla (skrzyżowanie AL. Jerozolimskich i Nowego Światu), będziecie mogli posłuchać rytmów, które zabrzmią na Orange Warsaw Festival i zobaczyć największy equalizer w Europie - na dawnym budynku Giełdy Papierów Wartościowych.

A to już film z piątku:

W trakcie weekendowych pokazów Orange Warsaw Festival Sounds będziemy również nagrywać filmową zapowiedź festiwalu. Jeśli chcecie wziąć w niej udział zapraszamy na rondo de Gaulla. A Ci, którzy nie będą mogli być z nami mogą zadzwonić na numer 500 970 970 (minuta połączenia płatna wg. planu taryfowego) i posłuchać co grają w Warszawie.

Scroll to Top