Odpowiedzialny biznes

O to, o to… dlaczego blogujesz? – konkurs

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
12 lipca 2013
O to, o to… dlaczego blogujesz? – konkurs

Michał Sadowski i Michał Górecki grzecznie pytają: O to, o to... dlaczego zostałeś blogerem/blogerką? Opowiedz im swoją historię. Zaciekaw. Wzrusz. Zachwyć. Rozbaw. Przeraź. Dwie najbardziej wypasione opowieści zostaną nagrodzone przez Sadka i Goo udziałem w OBTs. Start - już, meta - koniec dnia.

Swoje historie zamieszczajcie w komentarzach do tego wpisu.


Oferta

Ubezpieczamy telefony prepaid

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 lipca 2013
Ubezpieczamy telefony prepaid

Do naszych wakacyjnych propozycji w Orange na kartę, dziś dokładamy kolejną i myślę, że całkiem przydatną. Zwłaszcza dla tych co miewają różne przygody z telefonami. Możecie niedrogo ubezpieczyć swój telefon od kradzieży, zniszczenia, zalania bądź uszkodzenia mechanicznego, którego nie obejmuje gwarancja. Nasi marketingowcy podpowiedzieli mi, że Orange jest pierwszym operatorem w Europie, który ma taki rodzaj ubezpieczenia dla użytkowników prepaid. Mamy trzy warianty do wyboru w zależności jakim sprzętem dysponujecie: standard za 3,99 zł miesięcznie, idealny dla posiadaczy najprostszych telefonów. Suma ubezpieczenia wynosi do 500 zł; Komfort za 4,99 zł dla modeli ze średniej półki z sumą ubezpieczenia do 1000 zł i Premium za 6,99 zł dla wypasionych smartfonów z  sumą ubezpieczenia do 2000 zł. Aby skorzystać wystarczy, że wyślecie bezpłatny SMS o treści START 1 (opcja Standard), START 2 (opcja Komfort) lub START 3 (opcja Premium) pod numer 80222. Aktywację ubezpieczenia potwierdzimy SMS-em. Usługa automatycznie się odnawia po 30 dniach. Kasa będzie pobierana z Waszego konta po doładowaniu. Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj.

]9cdd5d7803cfe23b1ba26bd7e82075a54db


Odpowiedzialny biznes

Webmagiel 4 czyli kto, z kim i dlaczego

Marek Wajda Marek Wajda
11 lipca 2013
Webmagiel 4 czyli kto, z kim i dlaczego

Już jest najnowszy Webmagiel z przeglądem czerwcowych wydarzeń w internetach. Vlogerzy dali się mocno we znaki: Cybermarian wcielił się w najbardziej znanych jutuberów, Wardega ganiał się z policjantami, a CeZik zaśpiewał hejterom prosto w ekran. Oprócz tego, zgodnie z Waszą propozycją omawialiśmy memy o zalanej Warszawie, a także o hashtagach na FB. Komentują: Ilona Patro (blogostrefa), Kuba Jankowski (KubaShowTV) oraz Michał Sadowski (Brand 24).

 

Poprzednie odcinki Webmagla znajdziecie tutaj, a w komentarzach zgłaszajcie jakie lipcowe wydarzenia maja nasi eksperci skomentować w kolejnym odcinku.

Scroll to Top