Uruchomiliśmy nową odsłonę naszej akcji odkupu telefonów. Dodaliśmy więcej konkretnych zachęt. Zajrzyjcie do szuflad i przyjdźcie do naszych salonów. To się opłaca.
Teraz możecie sprzedać u nas dowolny telefon, który włącza się. Otrzymacie za niego elektroniczny bon płatniczy na zakupy w Orange o wartości co najmniej 40 zł. Wszystko zależy od telefonu - za te lepsze, o wyższej wartości - możecie dostać większą kwotę. Jeśli telefon nie włącza się - to za takie urządzenie dostaniecie bon na 20 zł.
Elektroniczny bon płatniczy wydajemy na okaziciela i jest ważny 60 dni. Możecie go wykorzystać w salonie Orange, na naszej stronie, w aplikacji Mój Orange i telefonicznych kanałach sprzedaży.
Pamiętajcie:
- Możecie sprzedać maksymalnie 10 niskowartościowych urządzeń (za 20 / 40 zł) w jednym miesiącu kalendarzowym.
- Na odsprzedawanym telefonie musi dać się odczytać numer IMEI.
- Nie skupujemy urządzeń ze spuchniętą baterią (akumulatorem), ale możecie je przynieść i wrzucić w salonie do specjalnego pojemnika na recykling.
Nie zwlekajcie, oferta obowiązuje do wyczerpania puli bonów lub do 31 maja br. i jest dostępna tylko w salonach Orange. O szczegóły zapytajcie sprzedawcę.

Hanna Jaworska-Orthwein
Komentarze
A gdzie regulamin?
OdpowiedzAkcja odkupu z dodatkowymi bonami 40 zł i 20 zł jako oferta czasowa dostępna jest wyłącznie w salonach Orange. O szczegóły oferty prosimy zapytać konsultanta.
OdpowiedzRozumiem że to oferta czasowa, ale nie udostępniacie regulaminu tejże oferty 🙂 Każda poprzednia oferta odkupu miała regulamin stąd moje pytanie – gdzie regulamin :)?
OdpowiedzRegulamin odkupu jest tutaj: https://www.orange.pl/zobacz/odkup
Odpowiedz„Teraz możecie sprzedać u nas dowolny telefon, który włącza się”? Poważnie??? Mam dla was LG KG130 haha – bierzecie???
OdpowiedzPs. Pani Hanno – nie ma nic, że mają to być SMARTFONY!!! 😉
Bo nie muszą to być smartfony. Stare telefony, LG KG130 również są objęte akcją. Sprawdziłem w salonie. Jak się włącza to dostajesz za niego 40 zł.
OdpowiedzAle link z reg. przekierowuje już do strony która wzmiankuje o „smartphonach”. Inne serwisy jak Fakt czy Biznes (przez który się tu znalazlam) podawały stare telefony/komórki. 2 pyt. czy bon można zamienić na jakikolwiek sprzęt? Tak, wiem że z dopłatą.
OdpowiedzStarsze modele telefonów też są objęte akcją. Tak, bon można wymienić na zakup urządzeń i akcesoriów.
OdpowiedzWitam byłem w salonie, i okazało się że nie wezmą bo nie posiadam w nich bateri a baterie wyjąłem już lata temu po to by się nie wylały. Czyli to jest blef że wezmą nie włanczające się urządzenie.
OdpowiedzByłem w salonie wczoraj i dziś. Strona do odkupu nie dział już dwa dni. Program zakończony ?
OdpowiedzZapraszamy do salonów, akcja nadal działa. Trudności z system zażegnane.
OdpowiedzWidze, ze byla to akcja w maju, teraz 1-14 czerwiec tez byla akcja odkupu, niestety ale za pozno sie o niej dowiedzialam, a mialabym do odsprzedania az 40 telefonow..czy jest szansa, ze niedlugo akcja sie powtorzy? Albo przedluzyc ja chociazby na jeden dzien..co ile takie akcje wystepuja?..
OdpowiedzNa dziś nie mamy planów, ale będziemy informować na bieżąco o kolejnych akcjach.
OdpowiedzSalony same nie wiedzą, powiedzieli mi 16 czerwca że jeszcze mogę przywieźć i wycenią, zawiozłam ale nie mogli wycenić coś nie działało. Powiedzieli że mogę zostawić jak zacznie działać to wycenią i zadzwonią. 18 czerwca dowiedziałam się ze akcja skończyła się 14 czerwca. Pojeździłam sobie.
OdpowiedzOdkup urządzeń w salonach Orange oraz na orange.pl/odkup jest stałą ofertą. Zapraszamy do salonu lub na stronę w celu wyceny swojego urządzenia.
OdpowiedzNie zgadzam się z tym. Owszem odkup jest stałą ofertą ale tylko dla nowszych aparatów. Starszych , w moim przypadku poniżej 2020 roku, nie przyjmujecie.
OdpowiedzW stałej ofercie odkupu lista urządzeń, które są odkupowane przez Breezy Poland, jest ustalana przez naszego partnera. W akcjach jak Dni Re lista odkupowanych urządzeń jest rozszerzana o wysłużone telefony.
Odpowiedz