Oferta

Oferty tygodnia: przecenione smartfony i nowe telewizory

Beata Giska Beata Giska
13 czerwca 2024
Oferty tygodnia: przecenione smartfony i nowe telewizory

W okazyjnej cenie dostaniecie m.in. telefony Samsung, Motorola, Xiaomi czy premierowe smartTV marki Hisense. W ostatnich dniach mieliśmy dla Was wiele atrakcji, obniżek, które warto przypomnieć.

Z początkiem tygodnia rozpoczęliśmy nowy, letni sezon promocyjny, w którym nie będzie limitów prędkości internetu czy liczby GB - do tego wybrany model smartfona Samsung lub Motorola nawet 50% taniej. Można też zyskać do pół roku bez opłat za abonament, rozrywkę bez ograniczeń czy zwrot gotówki w przypadku oferty firmowej. Jeśli korzystacie z naszego internetu w domu - w Mój Orange uruchomiliśmy nowe funkcjonalności zarządzania własnym Wi-Fi z poziomu aplikacji i zdalnie, ze swojego konta online.

Tańsze telefony na wakacje

Równolegle obniżyliśmy ceny kliku innych modeli telefonów, m.in.: Motorolę edge 40 neo 5G 12/256 GB, którą można kupić taniej o 408 zł z wybranymi pakietami Orange Love. Przeceniliśmy też Motorolę moto g04 8/128 GB z wybranymi planami. Samsung Galaxy A25 5G 6/128 GB kosztuje teraz o 384 zł mniej przy zakupie określonych ofert, a za Xiaomi Redmi Note 13 6/128 GB zapłacicie mniej o ok. 120 zł. Parametry techniczne sprzętów, a także dokładne ceny i opcje abonamentowe znajdziecie na naszej stronie.

Nowe smartTV w ofercie

Premierowo zawitała do nas marka Hisense ze swoimi telewizorami. To wysokiej jakości urządzenia, których dodatkową zaletą jest ich przystępna cena. Firma istnieje od 1969 roku i z powodzeniem działa na rynkach światowych.

Obecnie dostępne są u nas dwa modele telewizorów: 43 calowy Hisense 43A6K oraz 55 calowy Hisense QLED E7KQ.  Przy zakupie tego większego, w ramach limitowanej oferty na start, możecie otrzymać soundbar Hisense Soundbar HS205G za 1 zł. Sprawi on, że w oglądając filmy na domowym ekranie poczujecie się jak w prawdziwym kinie, z wyjątkową głębią dźwięków.

A skoro mowa o telewizji. Przypominam też, że od 11 czerwca w Telewizji od Orange zmienił się serwis streamingowy i zamiast HBO MAX możecie korzystać z jeszcze bogatszej oferty MAX.


Oferta

Zarządzaj Wi-Fi wygodnie w Mój Orange

Beata Giska Beata Giska
12 czerwca 2024
Zarządzaj Wi-Fi wygodnie w Mój Orange

Właśnie dodaliśmy nowe funkcje do zarządzania Wi-Fi w Mój Orange, dzięki którym można samemu więcej zdziałać i ustawiać w swojej sieci domowej.

Teraz użytkownicy Mój Orange w aplikacji lub na stronie orange.pl mają zupełnie nowe opcje wygodnego sterowania swoim Wi-Fi:

•           można podejrzeć urządzenia podłączone do swojej sieci domowej,

•           zarządzić Wi-Fi dla gości i domowych urządzeń: IoT/Smart Home,

•           zresetować modem, a także przywrócić jego ustawienia fabryczne.

Z początkiem roku udostępniliśmy takie pierwsze funkcje do zarządzania Wi-Fi w Mój Orane, dzięki którym można już było: podejrzeć lub zmienić hasło, udostępnić je swoim gościom za pomocą wygodnego kodu QR, a także zobaczyć sieci Wi-Fi, dla których nazwy możecie zmienić.

Aby zarządzać swoją siecią Wi-Fi z poziomu aplikacji czy swojego konta online, wystarczy zalogować się adresem e-mail i wejść w <Internet domowy> lub zakładkę <Więcej>. Dostęp do tego mają klienci indywidualni i biznesowi, którzy posiadają usługę internetu domowego. Wkrótce będą pojawiać się kolejne udogodnienia do swobodnego i bezpiecznego zarządzania Wi-Fi.

A jeśli poszukujecie szybkiego internetu do domu – warto poznać letnią ofertę Orange ze światłowodem – szczegóły dostępne są tutaj. Tam też można otrzymać w promocyjnej cenie Smartbox Wi-Fi 6, co dodatkowo ulepszy sygnał i jakość sieci w całym domu.

Przypominamy, że dziś też w aplikacji – w ramach cotygodniowej akcji Środy z Mój Orange można odebrać cykliczny prezent-niespodziankę. Tym razem jest to 7 GB dla wszystkich więc jeszcze więcej darmowego internetu. Warto korzystać z aplikacji, bo znajdujecie tam wiele atrakcji i funkcjonalności.


Odpowiedzialny biznes

Złoty i Zielony Listek ESG dla Orange Polska

Monika Kulik Monika Kulik
12 czerwca 2024
Złoty i Zielony Listek ESG dla Orange Polska

Przez 12 lat otrzymywaliśmy listki CSR tygodnika „Polityka”. W tym roku po raz pierwszy dostaliśmy Listek ESG. Jedno się nie zmieniło - kolor złoty. Otrzymaliśmy także Zielony Listek ESG za strategiczne podeście do transformacji klimatycznej.

Do tegorocznej edycji Listków zgłosiło się 98 firm, a 58 przeszło kwalifikację. Złoty Listek otrzymało 10 firm, srebrny – 14, biały - 32, a zielony – 11. Tegoroczna ankieta dla firm została znacznie zmieniona, tak aby odnieść się do nowych wytycznych raportowania w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz najważniejszych trendów ESG. Dlatego w nazwie nagrody ESG zastąpiło dotychczasowy CSR. To znaczna zmiana jakościowa, o czym świadczy też bardziej rygorystyczne podejście do oceny firm.

Złotymi Listkami nagrodzono firmy „za konsekwentne wybieranie zrównoważonego rozwoju jako kluczowego elementu strategii biznesowych i relacji z interesariuszami”. W ocenie brano pod uwagę również standardy raportowania ESG, przypisanie odpowiedzialności w tym zakresie członkom zarządu, cele w zakresie dekarbonizacji czy uwzględnienie ryzyk klimatycznych w zarządzaniu.

Zielony Listek otrzymały firmy, dla których redukcja ich negatywnego wpływu na klimat, zapobieganie zmianom klimatu oraz adaptacja do nich są elementami strategii i działań biznesowych i które w sposób wiarygodny i kompleksowy mierzą i raportują swój ślad węglowy.

Złoty i Zielony Listek dla Orange Polska to potwierdzenie, że spełniamy najwyższe standardy w zarządzaniu i raportowaniu kwestii ESG. To także zobowiązanie, abyśmy nie spoczywali na laurach i każdego dnia dbali o rozwój naszego biznesu z korzyścią dla ludzi i środowiska.

Organizatorem rankingu jest tygodnik Polityka, a partnerami, którzy dbają o merytorykę ankiety dla firm i jej rzetelną ocenę - firma Deloitte i Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Scroll to Top