Rozrywka

Serwis MAX w Telewizji od Orange

Beata Giska Beata Giska
11 czerwca 2024
Serwis MAX w Telewizji od Orange

Od dziś zamiast serwisu HBO Max otrzymacie MAX-a z maksymalną ilością rozrywki. Czekają na Was wspaniałe kinowe atrakcje i jeszcze więcej treści.

MAX to dostęp do treści HBO czy Warner Bros. Biblioteka jest dwukrotnie większa niż ta znana dotychczas z HBO Max. Wszyscy użytkownicy platformy zyskają dostęp do kanału TVN, stacji HBO, HBO 2 oraz HBO 3. To też relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024. Do tego dochodzą najpopularniejsze polskie i światowe programy i gatunki: największe formaty rozrywkowe, seriale kryminalne, teleturnieje, programy reality i dating, dokumenty, programy dla całej rodziny, kulinarne czy poświęcone projektowaniu wnętrz.

Wśród głośnych premier w tym roku planowane są m.in.: finał „Skazanej”, hit „Ród smoka” II sezon (17 czerwca), polski kryminał w doborowej obsadzie – „”Odwilż - II sezon, „Król Zanzibaru” - historia o Wojciechu Żabińskim, założycielu sieci hoteli Pili Pili na Zanzibarze, który oszukał ponad 250 osób na 7 mln zł), „Łowcy skór” - wstrząsające wydarzenia, które rozegrały się w Łodzi w połowie lat dziewięćdziesiątych, Hope - pierwszy film dokumentalny Martyny Wojciechowskiej;  o szokującym procederze oskarżania niewinnych nigeryjskich dzieci o czary.

Filmowy MAX w Orange

Dla klientów Telewizji od Orange dostępny jest Max Standard (w Pakiecie z HBO). Oferta i ceny zostają bez zmian. Pakiet HBO daje dostęp do 3 kanałów linearnych i serwisu Max:

  • Pakiet HBO w cenie Orange Love Extra,
  • Pakiet HBO w umowie na 24 miesiące, pierwszy miesiąc 0 zł, później 25 zł,
  • Pakiet HBO bez umowy 30 zł miesięcznie.

W pakiecie MAX Standard dostępny jest na dwóch urządzeniach w wersji full HD, z możliwością pobrania do 30 tytułów do oglądania offline. To wygodne rozwiązanie, nawet podczas podróży, czy kiedy chwilowo nie mamy dostępu do internetu. Dodatkowo MAX ma łatwiejsze logowanie, bardziej zaawansowane opcje personalizacji i wyszukiwania treści, a także lepsze zabezpieczenie przed dziećmi (osobne profile na kody pin).

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie, w salonach Orange i na infolinii. Warto porozmawiać z konsultantami i sprawdzić swoje MAX możliwości. Właśnie wystartowała nasza letnia oferta z promocjami na pakiety Telewizji od Orange.


Oferta

Podróżuj z nju bez obaw o koszty internetu

Kasia Barys Kasia Barys
11 czerwca 2024
Podróżuj z nju bez obaw o koszty internetu

Wybierasz się w krótką podróż za granicę, a może na dłuższe wakacje? W nju mamy pakiety roamingowe dzięki którym będziecie się czuli bezpiecznie i komfortowo.

Bezpieczny Roaming to korzystniejszy, bo pakietowy sposób rozliczania transmisji danych w wybranych krajach poza Unią Eurpejską. Zwiedzasz, korzystasz z uroku nowych miejsc, plażujesz i nie martwisz się, że po odpoczynku zaskoczy cię rachunek za korzystanie z internetu za granicą.

W nju na kartę oraz w nju abonament macie do wyboru dwie opcje Bezpiecznego Roamingu. Pakiet dzienny 1 GB za 15 zł lub pakiet 10 GB za 79 zł, ważny przez 15 dni. W przypadku oferty subskrypcyjnej możecie skorzystać tylko z tej drugiej opcji.

Pakiet można kupić dla 46 krajów na całym świecie. To popularne turystycznie kraje np.: Albania, Czarnogóra, Egipt, Maroko, Turcja i Tunezja, a także miejsca bardziej egzotyczne: Japonia, Nowa Zelandia czy Tajlandia. Pełną listę znajdziecie tutaj.

W nju subskrypcja pakiet kupicie przez aplikację nju mobile lub po zalogowaniu na swoje konto na stronie WWW. W nju na abonament możecie to zrobić wysyłając SMS-a o treści GO10GB pod numer 80060 lub przez konto na njumobile.pl. Więcej informacji o pakietach roamingowych znajdziesz na www.njumobile.pl/roaming.


Rozrywka

Fotorelacja z Orange Warsaw Festival 2024

Kasia Barys Kasia Barys
09 czerwca 2024
Fotorelacja z Orange Warsaw Festival 2024

Aby zobaczyć fotograficzną relację z Orange Warsaw Festival 2024 kliknij tutaj, albo zajrzyj bezpośrednio do naszej mediateki.

Mediateka

Scroll to Top