Oferta

Xiaomi Redmi 10C w supercenie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 lutego 2023
Xiaomi Redmi 10C w supercenie

Większość sprzedawanych smartfonów to popularne i niedrogie telefony. Jednym z takich modeli jest Xiaomi Redmi 10C 4/64 GB, który dodatkowo mamy w supercenie. Nasza propozycja przy zakupie konkretnej oferty wygląda następująco:

  • Orange Love Mini, 24 raty po 41 zł.
  • Orange Love Standard, 24 raty po 31 zł. 
  • Orange Love Ekstra, 24 raty po 26 zł. 
  • Orange Love Premium, 24 raty po 26 zł. 
  • Plan S, 24 raty po 41 zł.
  • Plan M, 24 raty po 31 zł.
  • Plan L, 24 raty po 26 zł.

W ofercie bez abonamentu smartfon możecie kupić rozłożony na 20 rat miesięcznych po 49,95 zł lub płacąc jednorazowo - 999 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Zielony Operator

Dzielimy się wiedzą i informacją

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
10 lutego 2023
Dzielimy się wiedzą i informacją

Wierzymy w moc edukacji. Dlatego przekazujemy Wam wiedzę o naszym wpływie na środowisko i działaniach, jakie podejmujemy, aby go minimalizować. Zachęcamy też do wspólnych działań. Dziś chcę przypomnieć kilka miejsc, w których możecie zdobyć aktualne i co najważniejsze, rzetelne informacje.

Serwis razemdlaplanety.pl

Piszemy w nim o naszym oddziaływaniu na środowisko. Wyjaśniamy, gdzie mamy największy wpływ i jakie są nasze źródła emisji dwutlenku węgla. Przybliżamy działania, które podejmujemy, żeby je ograniczać wraz z efektami. Znajdziecie tam również przystępne treści o przyczynach i konsekwencjach zmiany klimatu. Serwis jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany o wartościowe treści dla tych, którzy chcą zrobić coś dobrego dla planety oraz aktualności z „zielonego podwórka” Orange Polska. Jesienią ubiegłego roku uruchomiliśmy kolejną część serwisu o oszczędzaniu energii, zwłaszcza przy okazji korzystania z cyfrowych usług Energia dla planety | Orange Polska.  

Flex dla klimatu

O tym, że Orange Flex jest pierwszą usługą telekomunikacyjną neutralną klimatycznie sporo już komunikowaliśmy. Ale pewnie nie wszyscy wiedzą, jak Flex do tego doszedł i co jeszcze robi, aby być aplikacją zaangażowaną w sprawy środowiska i klimatu. O tym dowiecie się ze strony https://flex.orange.pl/eko, którą Flex przygotował dla swoich użytkowników. Udostępnia również „zielone” treści na swoim blogu, do lektury którego gorąco zachęcam https://flex.orange.pl/blog

Eko-piątki na blogu

Z tego źródła pozyskacie najbardziej aktualne informacje o tym, co robimy. Dzięki cotygodniowym artykułom staramy się także odczarować niektóre, wydawałoby się trudne pojęcia. Chcemy też pokazywać, jak przebiega realizacja naszych celów klimatycznych. Treści z bloga trafiają też na serwis razemdlaplanety.pl/

Klimatyczna Baza Wiedzy

Jesteśmy partnerem ogólnodostępnego, darmowego narzędzia online, w którym znajdziecie aktualne opracowania i raporty dotyczące zmiany klimatu. Sięgajcie do niego, bo warto.

Na koniec zapraszam Was do obejrzenia nowej, krótkiej animacji o naszych najważniejszych działaniach.


Oferta

Kupuj na żywo z Orange – światłowód

Marta Krajewska Marta Krajewska
09 lutego 2023
Kupuj na żywo z Orange – światłowód

W tym tygodniu już po raz drugi będziemy z Wami na żywo. W piątek, 10 lutego o godzinie 11:00, podczas kolejnego odcinka cyklu "Kupuj na żywo z Orange" opowiemy o internecie światłowodowym.

Bądźcie z nami na: Kupuj na żywo z Orange

Podczas wydarzenia nasza ekspertka, Monika Magier opowie o tajnikach światłowodu i przedstawi ofertę. Nie zabraknie nowej opcji, Światłowodu Pro 2.0. Tak, jak poprzednio będziecie mogli zadawać pytania na czacie. Będą też specjalne rabaty dla naszych widzów i mniej lub bardziej udane żarty prowadzących :-)

Podczas transmisji będziemy korzystali z narzędzia Aploze by iAdvize, czyli z tego samego rozwiązania do zakupów na żywo, z którego korzystają Orange Francja i Orange Hiszpania.

Zobaczcie, jak wyglądały poprzednie zakupy na żywo z Orange: Kupuj na żywo z Orange oraz kulisy naszego pierwszego odcinka: Kupuj na żywo z Orange od kuchni

Scroll to Top