Rozrywka

Fantastyczne koncerty na zakończenie festiwalu

Kasia Barys Kasia Barys
04 lipca 2022
Fantastyczne koncerty na zakończenie festiwalu

W sobotę pogoda dopisała i festiwalowicze bawili się pod scenami całą noc. Świetne koncerty zakończyły Open'er Festival Powered by Orange. Każdy zapamięta tę edycję Open'era na swój sposób. Ja najbardziej będę wspominać koncert Dawida Podsiadło.

Uczestnicy festiwalu dokonywali trudnych wyborów, bo na oddalonych od siebie scenach występowały w podobnym czasie największe gwiazdy. Chcąc do końca obejrzeć The Killers na Dawida Podsiadło nie znalazłam już miejsca pod namiotem. Ale i tak koncert był świetny. Artysta zabawiał tłum jak rasowy stand-uper.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 21:01 04-07-2022

Oj widziałem Twoją fascynację w social mediach twórczością Dawida. Super. Też go nawet lubię ?

Odpowiedz

Oferta

Smartfon TCL 306 tańszy w niedzielę

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
02 lipca 2022
Smartfon TCL 306 tańszy w niedzielę

Jak co tydzień, polecam śledzić naszą stronę w niedzielę. Tym razem bohaterem dnia będzie smartfon TCL 306. Kupicie go w atrakcyjnej cenie, w ofercie bez abonamentu, płacąc jednorazowo 499 zł lub w 20 ratach po 24,95 zł.

TCL 306 to smartfon z dużym wyświetlaczem. Ma zbliżone do kinowych proporcje 20:9. Przystępny cenowo, a przy tym wiele oferuje m.in. szybki procesor i pojemną baterię wytrzymującą wiele godzin bez ładowania. Można nim płacić zbliżeniowo z użyciem technologii NFC, a także korzystać z Bluetooth 5.0. Potrójny aparat wspierany przez zaawansowaną sztuczną inteligencję pozwala robić dobre zdjęcia.

Komentarze


Rozrywka

Półmetek Open’er Festival powered by Orange 2022 za nami!

Kasia Barys Kasia Barys
01 lipca 2022
Półmetek Open’er Festival powered by Orange 2022 za nami!

Półmetek Open’era za nami. Świetna zabawa trwa, a pogoda jest równie gorąca, co atmosfera, która tutaj panuje! Jak zwykle Wasza obecność dopisała – za co bardzo dziękujemy! Poniżej przedstawiamy fotorelacje z tego wydarzenia. Nie zapomnijcie również zajrzeć do naszej strefy.

Komentarze

Scroll to Top