Oferta

Orange Ekspert radzi – płatności zbliżeniowe Orange Cash

r Grunwald r Grunwald
03 lipca 2013
Orange Ekspert radzi – płatności zbliżeniowe Orange Cash

Damska torebka - robiono już wiele badań, co kobiety w niej noszą. Im większa, tym pole do badań ciekawsze. Mężczyznom też często brakuje kieszeni, by zmieścić to, co niezbędne. Zwykle największym przedmiotem jest portfel lub portmonetka. A gdyby z nich zrezygnować i zastąpić urządzeniem, z którym i tak większość z nas się nie rozstaje? Może płacić telefonem?

Na filmie pokazujemy, jak korzystać z płatności zbliżeniowych Orange Cash.

Płacicie telefonem? Jakie są Wasze opinie o tej usłudze?


Oferta

Orange Eksperci razy 70

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 lipca 2013
Orange Eksperci razy 70

Jak pewnie wiecie jestem wielkim fanem naszych Orange Ekspertów, którzy codziennie pomagają Wam rozwiązywać kłopoty i służyć radą głównie na Facebooku. Robia kawał dobrej roboty. Na moim blogu też możecie ich spotkać niemal pod każdą notką. Dlatego z przyjemnością donoszę, że eksperci nakręcili już ponad 70 filmów instruktażowych, które możecie znaleźć na specjalnym kanale na YouTube oraz na Facebooku w zakładce pomoc Orange. Naprawdę warto zobaczyć, bo w przystępny sposób opisują, jak działają usługi czy aplikacje. W rolę ekspertów wcielili się także prezes i członkowie zarządu Orange Polska. Ostatnio do filmów dodaliśmy napisy dla osób niesłyszących, a wkrótce zostaną też przetłumaczone na język angielski. Żeby wyświetlić napisy trzeba kliknąć ikonę „napisy”, którą znajdziecie na pasku pod wyświetlanym filmem.

 


Oferta

Co wydarzy się w świecie Androida po wakacjach?

Czytelnicy Bloga Czytelnicy Bloga
03 lipca 2013
Co wydarzy się w świecie Androida po wakacjach?

2 nowe Nexusy, Android Key Lime Pie, supersmartfon Sony, który ma być bezpośrednią konkurencją dla Galaxy Note 3, czy nowy flagowiec LG to tylko niektóre premiery sprzętów z Androidem, na które czekamy.

Mimo, że od początku roku pojawiło się wiele oczekiwanych urządzeń, nic nie wskazuje na to, aby tempo wprowadzania na rynek sprzętów wyposażonych w ten system miało na jesieni spaść. Wręcz przeciwnie. Zobaczmy, czego możemy się spodziewać w drugiej połowie roku.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie informacje na temat tego, co wydarzy się w świecie Androida po wakacjach. A wy, na którą z tych premier czekacie najbardziej?

Scroll to Top