Odpowiedzialny biznes

Orange na CSR-owym podium

Monika Kulik Monika Kulik
25 kwietnia 2014
Orange na CSR-owym podium

Gdyby to była dyscyplina sportowa mielibyśmy złoto w swojej kategorii, a brązowy medal w kategorii open. I choć za CSR medali nie rozdają czujemy się docenionymi zwycięzcami.

W VIII Rankingu odpowiedzialnych firm, którego wyniki poznaliśmy wczoraj, zajęliśmy 1. miejsce wśród spółek z branż: telekomunikacja, technologia, media i rozrywka, a także 3. wśród wszystkich startujących w konkursie firm. Ranking przygotowały Dziennik Gazeta Prawna, Akademia Leona Koźmińskiego i Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a audyt wyników przeprowadza firma doradcza PwC.

Badaniem objęto kilkadziesiąt firm. Eksperci opracowujący ranking biorą pod uwagę odpowiedzialność firmy w szeroko rozumianych relacjach z otoczeniem,  klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi i społecznymi, środowiskiem naturalnym. Ocenie podlegają - przywództwo, zaangażowanie społeczne, komunikacja z interesariuszami, innowacyjność społeczna i odpowiedzialne zarządzanie.

fc5a1666be9ffdfabdd2f65f9cf51ae537f


Oferta

Neostrada i Orange Free Net razem taniej

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
24 kwietnia 2014
Neostrada i Orange Free Net razem taniej

Jak zapowiedzieliśmy podczas wiosennego pikniku anonsującego nowe oferty, dziś wystartowaliśmy z Internetem Tu i Tam. To pakiet składający się ze stacjonarnego i mobilnego dostępu do internetu, za który zapłacicie od 69,90 zł miesięcznie. Taki zestaw pozwoli Wam korzystać swobodnie z sieci gdziekolwiek będziecie. W pakiecie macie do wyboru Neostradę lub FunPack o prędkości do 10 Mb/s, do 20 Mb/s lub do 80 Mb/s oraz Internet mobilny Orange Free Net z odnawialnym, co miesiąc pakietem 5 GB na transmisję danych. Jeśli zdecydujecie się na któryś z pakietów otrzymacie dodatkowo tablet FunTab 8.0 oraz router Huawei 5220. Za każde z tych urządzeń zapłacicie tylko złotówkę. Równie atrakcyjny pakiet przygotowaliśmy dla klientów biznesowych. Mamy dla nich Internet Tu i Tam z Neostradą oraz internetem mobilnym Business Everywhere w pakiecie Mini, również z 5 GB danych miesięcznie.

311b48c853f2e0cec7051f220fdff02112e


Oferta

Wygodny NFC Pass w Orange

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
24 kwietnia 2014
Wygodny NFC Pass w Orange

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich z Was, którzy są fanami płatności robionych telefonami. Dzisiaj wprowadziliśmy nową usługę i aplikację NFC Pass, dzięki której w smartfonie będziecie mogli zainstalować karty różnych banków. Rozwiązanie jest całkowicie bezpieczne i wygodne. Nie będziecie musieli np. nosić ze sobą kilku kart płatniczych, bo cały zestaw kart tradycyjnie noszony w portfelu zastąpi Wam smartfon, który i tak zawsze zabieracie ze soba gdziekolwiek idziecie. W ten sposób możecie już płacić w 145 tys. punktach. Pamietajcie, aby skorzystać z dobrodziejstw nowej usługi powinniście mieć telefon z funkcją NFC oraz kartę PaySIM Orange w technologii MasterCard PayPass.

846d38c2dde1e00023a2160947df7d61ae2

Scroll to Top