Odpowiedzialny biznes

Orange partnerem technologicznym BIBLII AUDIO

Stella Widomska Stella Widomska
25 maja 2016
Orange partnerem technologicznym BIBLII AUDIO

Wiecie już, że Orange Polska jest partnerem technologicznym Światowych Dni Młodzieży. Ale to nie wszystko. W ramach tego projektu w naturalny sposób w obszarze naszych zainteresowań pojawiła się najpopularniejsza księga w dziejach ludzkości, czyli Biblia. Z doskonałym pomysłem przyszedł do nas Krzysztof Czeczot. Pomysł, który wpisuje się w nasze kompetencje to cyfrowa adaptacja Biblii, stworzona po raz pierwszy w historii z takim rozmachem, a na dodatek dostępna online dla wszystkich i za darmo! BIBLIA AUDIO jest realizowana w wyjątkowy sposób. Do projektu zostało zaangażowanych około 300 aktorów, w tym czołówka polskich gwiazd małego i dużego ekranu, m.in.: Jerzy Trela (Bóg), Adam Woronowicz (Jezus Chrystus), Krystyna Janda (narratorka w Ewangelii wg Świętego Mateusza), Małgorzata Kożuchowska (narratorka w Ewangelii wg Świętego Jana), Wojciech Malajkat (narrator w Apokalipsie wg Świętego Jana), Mariusz Benoit, Cezary Żak, Anna Polony czy wreszcie Teresa Lipowska.

Już teraz możecie wysłuchać pierwszych fragmentów BIBLII AUDIO będących udźwiękowieniem Księgi Rodzaju m.in. dziejów stworzenia świata, scenę kuszenia Adama i Ewy, czy znaną wszystkim historię o arce Noego i sceny potopu. Oto próbka.

 

 


Oferta

Włącz wyobraźnię: cyfrowy sport

Marta Krajewska Marta Krajewska
24 maja 2016
Włącz wyobraźnię: cyfrowy sport

Trwa nowa kampania „Cyfrowy sport”, na platformie społecznościowej Imagine with Orange. Pomysły można zgłaszać do 14 lipca br., więc jest jeszcze chwila.

W tej kampanii szukamy pomysłów na temat cyfrowego sportu wykorzystujące usługi cyfrowe, aplikacje mobilne, dane, Internet Rzeczy i platformy. Celem kampanii jest poprawa doświadczeń sportowych. Pomysły można zgłaszać na stronie.

Do wygrania jest sesja coachingowa poświęcona innowacyjności, wizyta w siedzibie głównej firmy Salomon, bon na zakupy w Amazon i artykuły sportowe firmy Salomon.

Zwycięzcę wybierze, jak zawsze, międzynarodowa społeczność, czyli także Wy. Zalogujcie się na platformie, lajkujcie pomysły, komentujcie, a najlepiej dodajcie własne. Zgłoszone pomysły można przeglądać tutaj.


Oferta

Zmiana reklam i bardziej elastyczny prepaid

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 maja 2016
Zmiana reklam i bardziej elastyczny prepaid

Tak jak zapowiadałem trochę ponad tydzień temu, zmieniliśmy reklamę pokazując, dlaczego warto przejść do Orange na kartę. Możecie ją już oglądać i zdecydować, czy nasze argumenty Was przekonują. Moim zdaniem całe zamieszanie wokół porównania ofert dało finalnie dobry efekt - udało się zmobilizować niektórych konkurentów i macie jeszcze lepszy wybór.

Cena, no limit i gigabajty danych w prepaidach są istotne, ale w tej ofercie chodzi też o elastyczność. I właśnie tutaj mamy dla Was nowe, proste rozwiązanie. Od dziś wprowadzamy zestaw usług, które działają zgodnie zasadą: jeden dzień ważności usługi = złotówka. Przykładowo, jeśli chcecie korzystać z nielimitowanych SMS-ów i rozmów przez 5 dni, płacicie 5 zł, tydzień to 7 zł, a 50 dni - 50 zł. Banalnie proste. Podobnie, ale nie identycznie jest w przypadku transferu danych. Za 1 GB na 1 dzień też płacicie złotówkę. W tym przypadku proponujemy jednak kilka ustalonych z góry pakietów o różnej wartości: 3zł, 5zł, 7zł, 10zł, 30 zł, 50 zł i 100 zł. To rozwiązanie dobre zarówno dla osób, które potrzebują skorzystać z przez krótki czas z neta, jak i tych, którzy chcą jednorazowo kupić dostęp na dłuższy czas. Ważna uwaga - nowe pakiety danych nie wykluczają się z bonusami z doładowań w Orange Free na Kartę.Jeżeli korzystacie z niej wyłącznie do surfowania po internecie, zapłacicie 30 zł za 36 GB transferu przez miesiąc. Więcej o nowej, elastycznej ofercie i sposobach jej aktywacji znajdziecie na naszej stronie. Tutaj przeczytacie o usłudze nielimitowanych rozmów i SMS-ów, a tutaj przeczytacie o pakietach danych.

Każdy potrzebuje trochę odpoczynku i czasu na realizację swoich pasji. Dlatego idę na dwutygodniowy urlop i wyjeżdżam w trochę wyższe góry. Przez ten czas na blog będę zaglądał zdecydowanie rzadziej. Newsów jednak na nim nie zabraknie. Zbliża się m.in. Orange Warsaw Festival.

Scroll to Top