Oferta

Paczka 100 GB za logowanie do Mój Orange

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
22 marca 2022
Paczka 100 GB za logowanie do Mój Orange

Dzisiaj wprowadziliśmy kolejną promocję dla użytkowników Orange na kartę. Tym razem każdy, kto pierwszy raz zarejestruje się do aplikacji lub konta Mój Orange swoim adresem e-mail lub numerem telefonu, dostanie do wykorzystania 100 GB, ważne przez 31 dni.

Jeśli zarejestrujecie się adresem e-maili i macie np. 3 telefony na kartę, to każdy dostanie po 100 GB. Otrzymacie je w ciągu 24 godzin.

Po pierwszym zalogowaniu numerem telefonu bonus będzie przyznany tylko na ten numer.

Promocja trwa do 31 maja 2022 roku. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Komentarze

Łukasz
Łukasz 12:17 22-03-2022

To dla nowych promocja fajna

Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 14:00 22-03-2022

Fajna promocja, szkoda tylko ze dla „świeżaków”, ale….

Odpowiedz
  nickt
  nickt 16:13 23-03-2022

  Pawełku, przecież całkiem niedawno była taka sama akcja 100GB na 31 dni dla starych wyżeraczy! W prezencie za doładowanie 10PLN! Czyżbyś już zapomniał, jak tam się cieszyłeś i dziękowałeś? No tak, ale Pawełek musi zawsze zamieścić komentarz. Taka dola lizusa 😉 https://biuroprasowe.orange.pl/blog/darmowe-100-gb-za-doladowanie/

  Odpowiedz
   pablo_ck
   pablo_ck 21:58 23-03-2022

   Pakiecik aktywowałem, już zapomniałem ;p Dziękuję za przypomnienie 🙂 Miło że „ktoś” tak uważnie mnie czyta 🙂 Pozdrawiam, życzę zdrówka. ps. Ostatnio stałem się troszkę pazerny ;p ;p Apetyt rośnie w miarę jedzenia ;p Oczywiście żartuję.

   Odpowiedz
Nikt
Nikt 16:17 24-03-2022

Już kiedyś była taka promocja i nie dostałem żadnego bonusu, a na reklamacje nikt nie odpisał.

Odpowiedz
Czyli mam rozumieć, że takie szybkie logowanie uprawnia do dostania bonusu?
Czyli mam rozumieć, że takie szybkie logowanie uprawnia do dostania bonusu? 06:25 31-03-2022

Czy trzeba nacisnąć opcję rejestracja?

Odpowiedz

Rozrywka

Wiedźmin 4 powstaje? CD Projekt RED zapowiedziało nową grę z serii!

Bartosz Graczyk Bartosz Graczyk
21 marca 2022
Wiedźmin 4 powstaje? CD Projekt RED zapowiedziało nową grę z serii!

Ostatnia gra z cyklu Wiedźmin miała swoją premierę niemal 7 lat temu. W międzyczasie CD Projekt Red wypuściło dwa rozszerzenia do trzeciej części z seriii oraz wyprodukowało niesławnego Cyberpunka 2077. W pierwszy dzień wiosny 2022 roku, polski deweloper ogłosił światu, że pracuje nad nową odsłoną przygód zabójcy potworów! Co wiemy na jej temat?

To oficjalne - powstaje nowy Wiedźmin

nowy wiedzmin zapowiedz szkola rysia

W mediach społecznościowych zahuczało. Na oficjalnych profilach CD Projekt Red, pojawiła się grafika zwiastująca prace nad nową odsłoną Wiedźmina. Obrazek przedstawia wiedźmiński medalion zakopany w śniegu. Możemy zauważyć, że kształt amuletu znacząco różni się względem tego reprezentowanego przez Szkołę Wilka. Fani od razu skojarzyli fakty. 

Grafika prawdopodobnie przedstawia amulet kogoś należącego do cechu wiedźmińskiego, ze Szkoły Kota lub Rysia. Gracze zaczęli zadawać pytania. Czy przygoda Geralta z Rivii będzie kontynuowana? Czy może jednak otrzymamy możliwość swojego własnego Wiedźmina? CD Projekt RED nie potwierdziło żadnej z tych informacji. Wiemy natomiast, że “ROZPOCZYNA SIĘ NOWA SAGA”, ponieważ materiał promocyjny podpisuje grafikę tymi słowami.

Wiedźmin bez Red Engine

cd projekt red nowa gra red engine unreal engine

Kolejnym źródłem informacji jest oficjalna notka prasowa wysłana do mediów. Dowiadujemy się z niej, że planowana produkcja jest pełnoprawną przygodą RPG dla jednoosobowego gracza. Warto zaznaczyć, że CD Projekt Red podpisał umowę z Epic Games, czyli producentem silnika graficznego Unreal Engine. Do tej pory “redzi” korzystali z autorskiego narzędzia pod tytułem Red Engine znanego z Wiedźmin 3 oraz Cyberpunk 2077. 

To oznacza, że nowe dzieła spod szyldu “redów” będą działały na zupełnie innych zasadach niż wcześniej. Autorski silnik odchodzi w odstawkę na rzecz narzędzia znanego na całym świecie. Umowa z Epic Games opiewa na 15 lat współpracy w celu zrealizowania nowych gier na bazie czwartej lub piątej odsłony Unreal Engine. Mimo obecnych zapowiedzi, planowany dodatek do Cyberpunk 2077 ujrzy światło dzienne.

Co to oznacza dla graczy?

Z własnej perspektywy, czyli wieloletniego fana serii, mogę ocenić decyzję jako dobrą. Unreal Engine to silnik graficzny z ogromnym potencjałem, powszechnie znany w branży. Służy nie tylko do tworzenia gier komputerowych, ale również produkcji filmowej. Każdy może spróbować nauki programowania/grafiki 3D w omawianym środowisku, ponieważ w celach edukacyjnych jest dostępna za darmo. To daje nowe możliwości deweloperowi, który swoją decyzją może sprowadzić do studia świeży narybek, z ogromnym doświadczeniem - bez konieczności nauki programu znanego tylko i wyłącznie w jednej firmie. 

Świat doświadczył możliwości Red Engine. Tych pozytywnych jak i negatywnych. Z jednej strony Wiedźmin 3 wyprzedzał swoje czasy pod względem graficznym jak i rozgrywkowym. Wielu zagranicznych producentów inspirowało się rodzimym “wieśkiem”, wprowadzając do swoich gier podobne rozwiązania jak np: seria Assassin’s Creed od Ubisoft. Z drugiej strony gracze aż do dziś naśmiewają się z niedoskonałości Cyberpunk 2077 oraz problemów z optymalizacją. Naprawa błędów powodowała kolejne glicze, a ostatnie dzieło “Redów”, według wielu - stało się grywalne co dopiero rok po premierze. 

Unreal Engine jest oprogramowaniem przystosowanym do tworzenia gier na konsole, a co za tym idzie, istnieje szansa na to, że nie doświadczymy podobnych problemów co przy premierze Cyberpunk 2077.  Osobiście mam nadzieję na szybszą optymalizację oprogramowania oraz łatwiejsze usuwanie potencjalnych błędów, które mogą wystąpić w nowych grach od CD Projekt RED.

Jakie jest wasze spojrzenie na przedstawioną zapowiedź? 

Komentarze


Oferta

Wiosenna promocja w Orange na kartę

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
21 marca 2022
Wiosenna promocja w Orange na kartę

Dzisiaj startujemy z promocją Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB za darmo przez 5 dni. Prezent dla wszystkich użytkowników Orange na kartę, za wyjątkiem taryfy Zawsze bez limitu.

Aby aktywować usługę, należy wysłać SMS o treści WIOSNA pod bezpłatny numer 364. Można ją włączyć do 25 marca. Ważna 5 dni od dnia aktywacji.

Zwracam uwagę, że przy aktywnej usłudze „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej lub cyklicznej aktywacja promocji spowoduje automatyczną migrację do usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich + pakiet GB”. Więcej informacji znajdziecie na stronie lub w regulaminie promocji.

Komentarze

Scroll to Top