;

Oferta

Darmowe 100 GB za doładowanie (22)

Wojtek Jabczyński

17 marca 2022

Darmowe 100 GB za doładowanie
22

Dzisiaj wystartowała nowa promocja dla klientów Orange na kartę. Jeśli doładujecie swój numer wykorzystując aplikację Mój Orange za minimum 10 zł, otrzymacie darmowe 100 GB ważne przez 30 dni.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy taryf: Orange Free na Kartę, POP, YES, Zawsze Bez Limitu i IoT. Ważność Waszych doładowań pozostaje bez zmian. Promocja dostępna jest tylko w dniach 17-18 marca. Na jednym numerze można skorzystać z bonusa tylko raz. Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj.

Udostępnij: Darmowe 100 GB za doładowanie
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Łukasz 12:18 17-03-2022
  Promocja fajna tylko szybka
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:27 17-03-2022
  Chciałem skorzystać z promocji niestety nie mogę doładować konto przez aplikację mobilną Moj orange wyskakuję nie oczekiwany błąd płatność blikiem pewnie promocja dla wybranych
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 12:28 17-03-2022
  Co znaczy "Ważność Waszych doładowań pozostaje bez zmian"? Jeśli mam konto główne np. do dzisiaj, to takie doładowanie nie przedłuży jego ważności?!... :/
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 10:46 21-03-2022
   Chodzi tutaj o to, że ważność konta po doładowaniu będzie taka sama jak po każdym innym doładowaniu. Czyli np. doładowanie za 30 zł nadal da 31 dni ważności konta. Klient nic w tym nie traci a tylko zyskuje 100 GB. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:36 17-03-2022
  Nie da sie skorzystać z promocji niestety nie można doladowac konta przez aplikację mobilną Moj orange zróbcie z tym porządek
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:51 17-03-2022
  Poszlo po 8 próbach jest doładowane 10 zl blikiem czekam na 100 GB ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 12:55 17-03-2022
   Otrzymałem 100 GB plus 10 GB za płatność online supcio Polecam
   Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 10:43 21-03-2022
   Łukasz pewnie to był jakiś problem z Blikiem. Dobrze, że się udało :-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 13:44 17-03-2022
  Tak naprawdę to promocja jesli brzmi 100 dni do wakacji pakiet powinien być na 100 dni a nie na 30 dni postaraj sie Orange bardziej nie tylko marketingowo
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 15:29 17-03-2022
  Pozwolę się nie zgodzić. Bo fakt 100 giga wpada na konto ale kolejność schodzenia sprawia że jeżeli ktoś leżaka odpalił dla promocji to bonus za doładowanie pójdzie się gwizdać. Oczywiście promocja fajna ale naprawdę marketingowo to tak średnio wygląda fakt że bonus przepadnie chyba że od razu po 10 plnach doładowania ktoś jeszcze doładuje za 50 pln. Rozumiem że to ma aktywizować ale większość i tak będzie miała "lekki żal".
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 10:44 21-03-2022
   Zapewniam, że bonus schodzi pierwszy w kolejności. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  bartsimpson 18:04 17-03-2022
  szkoda że w regulaminie nienapisane jest w jakie kolejności schodzi bonus
  Odpowiedz
  • komentarz
   berlinek 08:57 18-03-2022
   Bonus schodzi w pierwszej kolejności.
   Odpowiedz
 • komentarz
  człowiek 11:30 18-03-2022
  Dziękuję za 100GB na 31 dni, przyda się, wykorzystam na pewno. Nie dziękuję za 15GB na 5 dni, które dodajecie w bonusie, bo najpierw schodzą dane z pakietu 100, a za pięć dni 15 giga po prostu przepadnie nienaruszone, więc to tylko i wyłącznie zabieg marketingowy, by pokazać, jakie to Orange niby jest dobre dla Klientów. A nie jest to takie proste...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 12:09 18-03-2022
   Nie narzekaj ciesz sie ze w ogóle coś dali.
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 22:42 18-03-2022
    On nie narzeka. Ja też nie. Natomiast fakt że w regulaminie nie określony niekorzystnej kolejności już taki fajny nie jest.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Łukasz 12:01 19-03-2022
     Bonus schodzi w pierwszej kolejnośc
     Odpowiedz
    • komentarz
     Mirek 17:02 19-03-2022
     Zależy dla kogo niekorzystnej. Jak ktoś ma np. roczną ważność GB z doładowań, to lepiej jak w pierwszej kolejności schodzi ten bonus!
     Odpowiedz
     • komentarz
      mike278 21:41 20-03-2022
      Jak najbardziej przyjmuje Twój punkt widzenia. Co nie zmienia faktu że powinno być opisane w regulaminie.
      Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 23:01 18-03-2022
  To aktywujemy, w ostatniej chwili może się uda ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nikt 16:26 24-03-2022
  Jest jedno ale, żeby skorzystać z oferty trzeba doładować konto przez Apkikację Mój Orange z której nie da się korzystać ze względu na Przepraszamy, Prace Techniczne"" :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  niewiem 19:44 30-03-2022
  Promocja nie działa.
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

W Orange pomagamy na wiele różnych sposobów (1)

Monika Kulik

15 marca 2022

W Orange pomagamy na wiele różnych sposobów
1

Mobilizujemy siły i odpowiadamy najlepiej jak umiemy na potrzeby obywateli Ukrainy. Przekazujemy nasze usługi telekomunikacyjne, sprzęt, wiedzę i ogromne zaangażowanie wolontariuszy. Robimy to wszystko z przekonania, że chcemy pomóc ludziom, którzy są w wielkiej potrzebie i mogą na nas liczyć.  

Jedną z najważniejszych potrzeb osób uciekających z pogrążonej w wojnie Ukrainy jest pozostanie w kontakcie z bliskimi, których zostawili w ojczyźnie.

Od razu uruchomiliśmy specjalną promocję na połączenia do Ukrainy, a nasi pracownicy pojawili się na przejściach granicznych, aby rozdawać i rejestrować darmowe startery. Potem nasze punkty pojawiły się na większych dworcach, a nas zalała fala próśb o karty dla uchodźców rozmieszczonych w ośrodkach w różnych częściach Polski. Od klasztorów, archidiecezji i domów Caritasu, poprzez hotelarzy i właścicieli ośrodków wypoczynkowych, firmy i fundacje korporacyjne, po duże centra przygotowane przez władze lokalne i małe ośrodki gminne.

Zapewniamy łączność z bliskimi

Aby lepiej odpowiadać na te potrzeby wysyłamy naszych przedstawicieli do miejsc gromadzenia się uchodźców oraz mniejszych ośrodków. Uruchomiliśmy też zastępy wolontariuszy – rejestratorów kart. Każdy z pracowników Orange dzięki specjalnej aplikacji może pomóc w rejestracja kart SIM i uruchomieniu usługi. W tej sieci działa już ponad 130 osób.

Jednak nie zawsze możemy dotrzeć szybko we wszystkie miejsca. Dlatego wspólnie z Pocztą Polską udostępniliśmy bezpłatne startery w ponad 4 700 urzędach pocztowych i filiach Poczty Polskiej. Z tej opcji skorzystało już 2,5 tys. osób. 

Od 24 lutego przekazaliśmy 275 tys. darmowych starterów dla obywateli Ukrainy.

Wzmocniliśmy naszą sieć  

Aby łączność byłą możliwa, a internet działał bez przeszkód, potrzebne było wzmocnienie sieci i jej doposażenie. Dlatego na obszarach przygranicznych postawiliśmy pięć mobilnych stacji bazowych – Medyka, Radymno, Dorohusk, Horodlo i Ustrzyki. Kolejna stacja powstaje w Przemyślu. Dodatkowo rozbudowaliśmy sześć już istniejących stacji i uruchomiliśmy dwie nowe. To pozwoliło zdecydowanie poprawić dostępność usług dla naszych klientów oraz gości z Ukrainy korzystających z roamingu własnych operatorów. Działamy wspólnie z T- Mobile w ramach NetWorks! a prace koordynujemy z Urzędem Komunikacji Elektronicznej.

W pierwszej kolejności poprawy przepustowości wymagały punkty graniczne i centra recepcyjne, gdzie pojawiły się tysiące ludzi. Potem dworce i inne punkty informacyjne, które potrzebowały bezpłatnego Wi-Fi, a wreszcie punkty przyjmujące uchodźców i zapewniające im pierwszą pomoc oraz nocleg. Od dużej hali Areny Ursynów w Warszawie po salę gimnastyczną w lokalnej szkole skończywszy. Staramy się odpowiadać na tego typu potrzeby i uruchomiliśmy już 11 hot spotów w takich lokalizacjach.

Pomagamy pomagać

Otrzymujemy wiele próśb o pomoc w organizacji sztabów kryzysowych. W pierwszej chwili wszyscy działali na zasadzie pospolitego ruszenia, używając prywatnych komórek i sprzętu. Teraz sytuacja zaczyna się to normalizować. Potrzebne są telefony, karty SIM, centralki czy infolinie. Chodzi o to, aby można było sprawnie zarządzać zbiórkami darów, transportami, wolontariuszami czy organizacją noclegów.

W pierwszej kolejności podjęliśmy współpracę z Polską Akcją Humanitarną, zapewniając pomoc technologiczną, sprzęt i usługi dla organizowanych centrów zarządzania kryzysowego. Współpracujemy też z Domem Ukraińskim, który z racji swojej specyfiki i kontaktów, stworzył wspólnie z nami Centrum zarządzania kryzysowego na 20 stanowisk. Jego siedziba jest w Miasteczku Orange w Warszawie.

Wiele organizacji społecznych, które mają różne profile działania i odbiorców, ruszyło na pomoc dając swoje kompetencje w organizacji pomocy rzeczowej, prawnej czy psychologicznej. Trafiło do nas Centrum Praw Kobiet, dla którego uruchomiliśmy infolinię na potrzeby pomocy prawnej i psychologicznej czy Fundacja Twarze Depresji, której psychologowie pomagają uchodźcom poradzić sobie z problemami traumy wojennej. Organizacją transportów i pomocy humanitarnej zajmuje się Stowarzyszenie Animacji Kultury Pogranicza „Folkowisko”, któremu pomagamy zbudować infolinię do zarządzania kontaktami z całego świata.

Wszyscy się angażujemy

Pomagamy pomagać, ale sami też pomagamy. Udostępniliśmy nasz ośrodek wypoczynkowo – szkoleniowy, w którym mieszka ponad 300 gości z Ukrainy. Miastu Łódź przekazaliśmy budynek biurowy i właśnie trwają przygotowania na przyjęcie w nim 150 dzieci z ukraińskich domów dziecka.

W 12 naszych największych biurach firmy organizujemy zbiórki darów. Nasi wolontariusze otrzymują specjalne granty na realizację lokalnych projektów pomocowych – skorzystało z nich już blisko 700 wolontariuszy, którzy zorganizowali 95 akcji pomocowych. Dla naszych pracowników, którzy goszczą uchodźców przygotowaliśmy też dodatkowe wsparcie finansowe.

Wysyłamy też pomoc dla medyków. Ze zbiórki pieniężnej wśród pracowników zakupiliśmy 300 power banków wykorzystywanych do zasilania urządzeń medycznych ratujących ludzkie życie. Zbiórka dalej trwa, a zebrane pieniądze przeznaczymy na inne, najbardziej potrzebne urządzenia dla służb medycznych w Ukrainie.

Fundacja Orange działa na rzecz odpowiedzialnej edukacji i wsparła uruchomienie szkoły online dla uczennic i uczniów z Ukrainy.

orange-Ukraina

Udostępnij: W Orange pomagamy na wiele różnych sposobów
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 23:07 18-03-2022
  Naprawdę jesteście Wielcy! Ludzie którzy u Was pracują i angażują się w takie projekty to prawdziwi bohaterzy. Gratuluję. Nie macie sobie równych.
  Odpowiedz

;

Gaming

Przyszłość e-sportu to gry mobilne (1)

Bartosz Graczyk

15 marca 2022

Przyszłość e-sportu to gry mobilne
1

Tytułowa teza nie jest tylko moim zdaniem. Wielu graczom e-sport kojarzy się głównie z wielkimi imprezami typu IEM oraz transmisjami na żywo z rozgrywek, które odbywają się między graczami PC-towymi. Przyszłość, a nawet teraźniejszość, może wyglądać inaczej niż to sobie wyobrażają. E-sport staje się domeną graczy mobilnych.

Gaming to coś więcej niż Fortnite

Kojarzycie zjawisko góry lodowej? Sformułowanie idealnie opisuje branżę gamingu. To co widoczne na szczycie to hitowe produkcje jak np: Legaue of Legends, CS:GO, Dota 2, Battlefield, PUBG czy Fortnite. Pod wodą znajdują się marki oraz wiadomości, których mogliście nie znać, ale są zakorzenione w świadomości „hardkorowych” graczy np: ich Sea of Thieves, Assassin’s Creed, Watch Dogs. Im głębiej zanurkujesz, tym więcej tytułów, o których możesz nie mieć pojęcia.

Czy kojarzycie grę “Garena: Free Fire”? W krajach dominują wysokobudżetowe produkcje, które chwalą się jakościową grafiką. Do ich płynnej obsługi potrzebujemy równie dobrego sprzętu, który powoduje, że rozgrywka staje się droższa. W Stanach Zjednoczonych, Niemczech, czy w Polsce średnio-budżetowe smartfony nie stanowią problemu. Sytuacja wygląda gorzej np: w Brazylii, Indiach, czy Tajlandii. Tam zarobki są niższe od naszych nawet siedmiokrotnie. Zakup nowoczesnego urządzenia mobilnego przeznaczonego do gamingu potrafi stanowić wyzwanie, ale nadal będzie to niższy koszt niż komputer czy konsola.

Gracze żyją w bańce

Tu wchodzi firma “Garena” z marką “Free Fire”, czyli grą typu battle royale (gatunek, do którego należą np: PUBG, CoD Warzone, Fortnite). Od startu na platformie Android zyskała ponad 100 milionów pobrań, co stawia ją w szrankach z Fortnite.

Podstawą e-sportu jest rywalizacja a domeną są transmisje na żywo prowadzone przez graczy. Warto wspomnieć, że omawiana powyżej gra, w 2020 roku weszła na podium najczęściej transmitowanych produkcji na YouTube. Znalazła się tylko za Minecraft oraz Roblox. Tytuł zyskuje popularność głównie przez to, że zadziała na wszystkim co ma ekran i system operacyjny Android/iOS.

Zanim zacząłem ten wpis, mój poziom znajomości tej marki był równy zeru. Gdybym rozmawiał z brazylijskim graczem, prawdopodobnie wprowadziłbym rozmówcę w zdziwienie. Rynek gier komputerowych jest znacznie większy niż nam się wydaje i do tej pory większość z nas żyła w bańce, która niedługo pęknie.

Amerykańscy giganci tj. Microsoft czy Google inwestują w rynek indyjski, który przechodzi transformację cyfrową. W niedługim czasie może nastąpić zwiększenie świadomości kultury indyjskiej na całym świecie. Już teraz zauważamy, że najpopularniejszy kanał na YouTube to T-series (muzyczny kanał indyjski). To samo dotyczy gamingu. Produkcje mobilne znane w biedniejszych krajach, mogą szturmem zyskać popularność na całym globie. Rynek budżetowych gier mobilnych ze względu na swoją popularność ma potencjał, aby mocno wpłynąć na przyszłość e-sportu.

Mobilność króluje w Chinach

Teraźniejszość już jest mobilna. Jaka jest najpopularniejsza gra typu MOBA na świecie? Pierwsza myśl – League of Legends. Nic bardziej mylnego. LoL już w 2020 roku zbierał przed ekranami monitorów ok. 10 milionów graczy dziennie na całym świecie. Chińska produkcja, dostępna tylko na ich rynku lokalnym, pod tytułem Honor of Kings zyskała wynik 10 razy większy. Co ciekawe, w odróżnieniu od Ligi Legend, ta produkcja jest mobilna. Można w nią zagrać na smartfonach. Co jeszcze bardziej interesujące, w Chinach organizowane są turnieje e-sportowe na wzór tych zachodnich z ogromną pulą nagród.

Zachodni producenci podążają za wynikami, których doświadcza się w Azji. Od dłuższego czasu możemy zagrać w takie perełki jak Wild Rift, PUBG Mobile, Call of Duty Mobile itp. Czy mniejsze wersje komputerowych hitów mają szansę na stworzenie konkurencji dla wielkich lig e-sporowych?

Wzrost popularności mobilnych wersji znanych produkcji

Transmisje z lig gier mobilnych istnieją i są popularne. Świadczą o tym ostatnie badania Esports Charts. W ich rankingu z 2021 roku po raz pierwszy pojawiły się gry mobilne. Popularność tytułów była badana poprzez czas, jaki widzowie spędzili na oglądaniu transmisji z lig. Okazuje się, że Mobile Legends zyskało wynik 387 milionów godzin, a PUBG 216 milionów. To 3x mniej względem LoL’a, ale Liga Legend budowała swoją pozycję przez kilkanaście lat. Podane produkcje mogą stanowić zagrożenie dla giganta gatunku MOBA. Większość odwiedzin pochodzi z rynku azjatyckiego, co ponownie pokazuje jaką potęgę stanowią gry mobilne. Warto zaznaczyć, że tam gdzie są widzowie, tam znajdują się też sponsorzy. A tam gdzie są sponsorzy, pojawiają się pieniądze oraz producenci gier. Oznacza to, że rynek mobilny ma szansę stać się jeszcze potężniejszy. To nie są czasy Candy Crash czy Fruit Ninja. Mobilność stanowi trzon wirtualnej rozrywki.

Jesteś graczem mobilnym? Sprawdź Game Pass w Orange Flex

Wielu graczy porzuca gaming na PC/konsolach na rzecz urządzeń mobilnych. Można grać wszędzie oraz w krótkich odstępach czasu kiedy jesteśmy w kolejce czy w podróży. Jeżeli jesteście graczami głównie mobilnym polecam sprawdzić ofertę Orange Flex. Wybierając Game Passa gracie i oglądacie najlepsze rozgrywki bez limitu transferu danych. Game Pass to nielimitowany internet podczas korzystania z: Twitch, Discord, Pokémon GO, Harry Potter, Wizards Unite, Clash Royale, World of Tanks Blitz.

Udostępnij: Przyszłość e-sportu to gry mobilne
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 23:00 18-03-2022
  Ja tam wolę rower, długie spacer niż elektroniczne rozgrywki. I ta część nazwy, sport.....ta grywalizacja ma 0 że sportem. No chyba że ćwiczymy tylko mózg i palce u dłoni.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej