Odpowiedzialny biznes

Patologia

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
28 lutego 2011
Patologia

Dziś można pisać o wielu weekendowych zdarzeniach - srebrnym medalu justyny Kowalczyk , brązowym  - Małysza i jak zwykle wytrwałej walce o podium w skokach drużynowych, jak zwykle w Mistrzostwach Świata  - zakończonej porażką. Można pisać o Polakach z Borusii Dortmund i samym meczu z Bayernem, który okazał się na miarę szlagieru w Bundeslidze. Można też o pechu młodego Szczęsnego, który czasem wygrywał mecze , a teraz "sam" przegrał spotkanie derbowe. takie rzeczy zdarzają się każdemu bramkarzowi, że kiedyś w mega-ważnym meczu, puści mega-babola. Teraz musi się podnieść i Wojtek raczej się szybko podniesie.

To powyżej są piękne sportowe chwile, dla których kochamy pilkę nożną, skoki, etc. A poniżej link do opowieści, która pokazuje tą drugą, mroczną stronę, nie ty tyle może sportu (choć ze sportem jest ścisle związana), co patologii związaną z zarabianiem na sporcie i kibicach. O tym co od miesięcy, a nawet od lat dzieje się na stadionie Lecha Poznań, gdzie nie rządzi klub, nie rządzi miasto, ale tak naprawdę rządza inni, poczytajcie sami... Naprawdę warto.

http://wyborcza.pl/1,75478,9174638,Poznan_ceni_nadkibola.html.


Sieć

m – Flirt

Marta Krajewska Marta Krajewska
28 lutego 2011
m – Flirt

Pamiętacie jeszcze "flirt towarzyski"? W epoce przedcyfrowej ta prosta gra była nieodłącznym elementem prywatek i spotkań w gronie znajomych. Potem nastąpił cyfrowy boom, który przyniósł niezliczone możliwości nawiązywania znajomości - od czatów, poprzez serwisy randkowe, aż po video randki. Teraz można flirtować także przy użyciu telefonów komórkowych.

Aplikacja FlirtMi umożliwia nawiązywanie kontaktu z innymi użytkownikami. Funkcja geolokalizacji wyszukuje osoby znajdujące się w pobliżu. Użytkownicy wybierają osoby spełniające określone kryteria i zapraszają je do czatowania. Dla niezdecydowanych dostępna jest funkcja "Rosyjska ruletka", która losowo wyszukuje osoby do rozmowy. Twórcy aplikacji spieszą z pomocą także tym, którym brakuje tematów do rozmowy - funkcja "Lodołamacz" podsuwa gotowe wypowiedzi. Czatować można z kilkoma osobami jednocześnie. Aby rozpocząć mobilny flirt, należy zainstalować aplikację w telefonie komórkowym obsługującym Javę. Na razie FlirtMi jest dostępny dla użytkowników sieci Plus i Play, ale wkrótce ma pojawić się u pozostałych operatorów oraz w sklepie Ovi. Koszt to 2,46 PLN za dwa tygodnia korzystania z aplikacji oraz opłaty za smsy (0,62 PLN).

Źródło: Telepolis

Co sądzicie o takim sposobie nawiązywania znajomości? Jesteście zwolennikami nowych technologii czy wolicie raczej tradycyjne sposoby? ;-)


Oferta

Przypominajka, jak zdobyć Motorolę Defy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 lutego 2011
Przypominajka, jak zdobyć Motorolę Defy

Przypominam, że trwa konkurs, w którym możecie wygrać 15 Motoroli Defy. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca. Wszystkie szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie http://defy.orange.pl/ Do zabawy i tym samym chęci przytulenia smartphone`a, zgłosiło się już sporo z Was (prawie 1800 osób). Dla mnie nic dziwnego, bo telefon jest naprawdę niezły. Zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują urządzenia nie tylko nowoczesnego i dającego sporo frajdy, ale odpornego na różne przygody. Testerzy będą mieli co opisywać. Oczywiście nie jest to typ "pancerny" i niezniszczalny. Jednak trochę wody, czy kurzu Defy nie zaszkodzi. Ostatnio znajoma opowiadała mi jak jej Nokia klasycznie zanurkowała w wannie, na dosłownie chwilkę i niestety wyzionęła ducha. Chyba powinienem jej zaproponować udział w tym konkursie, skoro tak bardzo lubi zabierać telefon ze sobą do łazienki :-)

Scroll to Top