Rozrywka

Piątek z „Dwa w jednym” i konkurs

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
02 sierpnia 2013
Piątek z „Dwa w jednym” i konkurs

Piątek to weekendu początek :-))) A najlepiej zacząć go z kolejnym odcinkiem programu „Dwa w jednym” ! Znacie? Lekko Stronniczy duet prowadzących -Włodek Markowicz i Karol Paciorek w swoim-naszym nowym formacie goszczą na orangemusic.pl od czerwca i co piątek zabierają widzów w pop-kulturową podróż bez trzymanki. Komentują najświeższe wydarzenia muzyczne i nie szczędzą złośliwości najjaśniejszym personom showbiznesu. Standardowych uszczypliwości pod własnym adresem też nie brakuje. Słowem – kwintesencja wszystkiego, co Karol i Włodek robią najlepiej ! ;-)

Dla tych, którzy jakimś dziwnym trafem nie znają jeszcze Panów i nie wiedzą, czego się można spodziewać po pogramie, zwiastun:

PlayWyłącz głos

A w dzisiejszym odcinku konkurs, który jest finałem bardzo fajnej akcji więc zachęcam :-)

Łona z Weberem i The Pimps nagrali i zarejestrowali specjalny koncert w Studiu S1 z całą bandą świetnych muzyków i dobrą produkcją. Łona to ta część rapu, która uważana jest za ciut bardziej „inteligentną” ;-) jeśli chodzi o teksty. Zadanie konkursowe polega na zaproponowaniu swojej zwrotki na jakiś temat, która ma być utrzymana w stylistyce rapu Łony. Pamiętajcie więc, że Łona zazwyczaj rapuje o innych kwestiach, niż popularne w rapie : pieniądze, kobiety i szybkie samochody ;-) 10 płyt z autografami powędruje do autorów 10 najlepszych zwrotek. Dodatkowo, ta najlepsza z najlepszych zwrotek w następnym odcinku „Dwa w jednym” zostanie „zarapowana” przez naszych prowadzących w jakiś dowcipny sposób :-)  Spróbujecie?  Znacie kwałki Łony ?

Miłego weekendu, bawcie się ;-) i dajcie znać czy podoba Wam się program : „Dwa w jednym”.


Rozrywka

2 000 000 fanów Serca i Rozumu!

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
02 sierpnia 2013
2 000 000 fanów Serca i Rozumu!

Serce i Rozum mają już 3 lata. W tym czasie udało im się już sporo osiągnąć. Zdobyli serca klientów, kilkanaście nagród, a spoty z ich udziałem zdobyły już ponad 40 milionów wyświetleń na YouTubie. Wczoraj ok. północy osiągnęli magiczną liczbę 2 000 000 fanów na facebooku! Są pierwszym w Polsce fanpagem, któremu udał się ten (nie lada) wyczyn.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was spot celebrujący ten jubileusz, jak również dedykowaną stronę www.2000000.pl

PlayWyłącz głos

Jeżeli chodzi o nasz profil na facebooku, to przebyliśmy sporą drogę. Tę historię trzeba by było chyba zacząć tradycyjnym dawno, dawno temu:

14875a94ccd12a61094f477b8b03b39dd0b

Rączki w górę!!!


Oferta

Net za free w Orange na kartę

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
02 sierpnia 2013
Net za free w Orange na kartę

Ostatnio informowaliśmy Was o pakiecie 1000 SMS do wszystkich, który udostępniliśmy w taryfie Orange SMART na kartę, a dzisiaj do naszych wakacyjnych propozycji dokładamy kolejną - darmowe pakiety internetowe. Znajdziecie je w naszych specjalnych starterach, które można kupić tam gdzie zwykle, czyli w kioskach, sklepach i na stacjach benzynowych.  Promocyjne startery łatwo rozpoznać – mają specjalną naklejkę „200MB gratis”. Oznacza to, że każdy, kto kupi i aktywuje jeden z promocyjnych starterów Orange na kartę za 5 zł lub 10 zł, otrzyma na start 200 MB ważne przez 30 dni. Nawet jeśli właśnie kupiliście zwykły starter bez naklejki, także możecie skorzystać z darmowego internetu. Aktywując go pomiędzy 1 a 31 sierpnia dostaniecie w naszej promocji 100 MB na internet ważne przez 30 dni – całkiem za darmo. Wasze pakiety zostaną włączone automatycznie po aktywacji startera, informację o tym dostaniecie też SMS-em.

2914820d7ce301425b4e70a44f8c004eb45

Scroll to Top