Odpowiedzialny biznes

Piszemy Raport CSR – cz.1

Monika Kulik Monika Kulik
25 lutego 2014
Piszemy Raport CSR – cz.1

Zgodnie z obietnicą zaczynamy prace nad nowym Raportem Społecznej Odpowiedzialności Orange Polska. Na początek chwila namysłu nad tym, co było. Potrzebuję Waszych rad co się sprawdziło, a co nie w ubiegłorocznym Raporcie?

Z moich dotychczasowych rozmów wiem, że duże zainteresowanie wzbudziła kwestia sposobu raportowania programów społecznych. Opisując je staraliśmy się pokazać nie tylko nasz wkład (finansowy, rzeczowy, ludzki), ale także rezultaty realizacji programów i ich efekty długofalowe. Dzięki temu pokazaliśmy, że realizowane przez nas programy społeczne to nie tylko pieniądze, ale także nasze usługi, wiedza i zaangażowanie pracowników, a także – konkretne zmiany jakie zachodzą dzięki nim w ludziach, organizacjach społecznych i w całych społecznościach.

Studenci z Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, z którymi miałam ostatnio okazję się spotkać podczas warsztatów na temat raportowania społecznego, docenili natomiast w naszym Raporcie przejrzystość treści i danych, użycie cytatów, pomysł na kalendarium, ale z drugiej strony woleliby mniej tekstu i więcej ikonografik.

Zależy mi na Waszej opinii na temat ubiegłorocznego Raporu – czekam na komentarze.

d22f1abaf5ebea22b19b9d1f2d00a1a8651


Odpowiedzialny biznes

Tańsze połączenia na Ukrainę

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
22 lutego 2014
Tańsze połączenia na Ukrainę

Ostanie dni upływają w cieniu wydarzeń na Ukrainie. Szok, lęk, współczucie i nadzieja, że przestaną tam zabijać ludzi. Pewnie wielu z Was i ja również myśli o tym i rozmawia. Przy okazji tragicznych wydarzeń w Kijowie okazało się jak wielu z nas martwi się o losy swoich bliskich, przyjaciół i znajomych na Ukrainie. Dużo  Ukraińców mieszka wśród nas i pracuje.  W takich momentach możliwość rozmowy telefonicznej staje się bezcenna. By to ułatwić od dziś do 2 marca obniżały cenę rozmów na Ukrainę do 19 groszy za minutę w ofertach na kartę, które są najpopularniejsze wśród mieszkających u nas obcokrajowców, w tym Ukraińców. To stawki poniżej naszych kosztów. Obniżka dotyczy taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP oraz Nowe Orange Go. Jeśli będzie taka potrzeba, specjalną ofertę możemy przedłużyć. Będzie to jednak zależało od dalszego rozwoju sytuacji

Regulamin - Tańsze rozmowy na Ukrainę


Oferta

Bezpieczne konto w ofercie na kartę

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
21 lutego 2014
Bezpieczne konto w ofercie na kartę

Mamy dla Was fajną usługę w ofercie na kartę. Bezpieczne Konto, dzięki, któremu możecie sprawdzać stan konta dowolnego numeru w Orange na kartę. Gdy spadnie poniżej 5 zł dostaniecie o tym informację SMS-em. Usługa jest dostępna na kartę i abonament. Dodatkowo w abonamencie, gdy środki na koncie numeru na kartę spadną poniżej 5 zł można zasilić je prostą komendą, podając tylko kwotę doładowania. W przypadku oferty na kartę użytkownik dostanie informację jak może doładować konto posiadając kod ze zdrapki. Usługa jest przydatna m.in. dla rodziców, którzy chcieliby mieć pewność, że ich dziecko zawsze będzie miało środki na koncie swojej komórki. Może być także skuteczna do zapewnienia środków na kontach telefonów seniorów, aby ich bliscy zawsze mieli z nimi kontakt. Aktywowanie usługi następuje po wysłaniu SMS-a z numerem osoby, której stan środków chcemy otrzymywać pod bezpłatny numer 80550. Osoba ta musi potwierdzić zgodę na udostępnianie stanu swoich środków. Zawsze można sprawdzić stan środków numeru na kartę wysyłając ILE pod 80550.

3be2291aa01da0c5746037be349d9e7d255

Scroll to Top