Odpowiedzialny biznes

Piszemy Raport CSR cz.10

Monika Kulik Monika Kulik
29 kwietnia 2014
Piszemy Raport CSR cz.10

To, że pytam Was a także innych ważnych interesariuszy firmy,  co powinno się znaleźć w Raporcie Społecznej Odpowiedzialności Orange 2013 i to, że wydajemy taki Raport, a także dyskutujemy z Wami o tym, na jakie wyzwania społeczne firma powinna odpowiadać, na co zwracać uwagę – to część procesu tzw. dialogu z interesariuszami - wiem, że to brzmi poważnie i skomplikowanie – ale nie udało nam się znaleźć bardziej odpowiedniego określenia ;).

Dialog z interesariuszami obejmuje działania związane z komunikacją i angażowaniem naszych partnerów społecznych i biznesowych, klientów czy pracowników do zmian w firmie. W ramach tego procesu oprócz standardowych działań tj. badania, ankiety, wywiady, organizujemy panele dyskusyjne, audyty społeczne, konsultacje dotyczące np. wprowadzenia usług dla osób z niepełnosprawnościami, współpracujemy w partnerstwie z organizacjami społecznymi, a także wykorzystujemy media społecznościowe do komunikacji.

I właśnie za te działania zostaliśmy nagrodzeni w Konkursie „Lider dialogu z interesariuszami", który realizowany był przez Konfederację Lewiatan oraz Deloitte w ramach unijnego projektu „Promocja zaangażowania przedsiębiorstw w budowę kapitału społecznego w Polsce poprzez wykorzystanie narzędzi CSR". Nadesłane projekty zostały poddane ocenie Kapituły Konkursu i nam przypadło pierwsze miejsce wśród dużych przedsiębiorstw. Nasze działania mają posłużyć innym jako przykład aktywności w zakresie odpowiedzialności społecznej.

f143a0ceededa911fd7d043d6630278625a


Oferta

Z LOT-em taniej na OWF

Kasia Barys Kasia Barys
28 kwietnia 2014
Z LOT-em taniej na OWF

Jeśli masz bilet na tegoroczny Orange Warsaw Festiwal, możesz polecieć taniej LOT-em w wybrane przez siebie miejsce. Może to być np. przelot do Warszawy na koncert lub po festiwalu dowolne miejsce w Europie lub Polsce. Bilet możecie kupić dla siebie lub znajomego. Promocja obowiązuje w dniach 12-16 czerwca. Tańszy o 15 proc. bilet na przelot możesz kupić już dziś! Szczegóły na www.lottravel.com


Oferta

Niespodzianki nju urodzinowe

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 kwietnia 2014
Niespodzianki nju urodzinowe

Nju mobile stuknął dokładnie roczek! Ten czas wystarczył, aby pół miliona osób zdecydowało się skorzystać z nowej oferty i teraz limity ich nie obchodzą. Dziękujemy i polecamy się dla tych, którzy lubią swobodę. Na urodziny nie zaplanowaliśmy kolejnej rewolucji, ale mamy kilka niespodzianek. Po pierwsze dla wszystkich, którzy od dziś do 30 kwietnia do północy, doładują się przez stronę www.doladowania.njumobile.pl za 10, 25, 40 lub 50 zł otrzymują dodatkowo 29 proc. kasy więcej na konto główne. Liczba absolutnie nieprzypadkowa i pewnie wiecie dlaczego :-) Bonus jest ważny, tak długo jak konto główne, czyli po wieki. Natomiast dla nowych użytkowników, którzy zamówią nju z rachunkiem między 25 i 30 kwietnia i podpiszą umowę, przygarną unikatowego, dużego (27 cm) nju pluszaka z charakterystycznym kapeluszem i nogami. A jeśli macie już abonament, ale dokupicie kolejną aktywację nju z rachunkiem, to nju pluszaki będą dwa duży i mały (15 cm) w komplecie!

AKTUALIZACJA. Na urodziny powstał też sklep dla fanów nju mobile, w którym możecie kupić odjechane koszulki, kubki, smycze i takie tam...

3fedddb41f218640d034200c5f7e4c1ae0c

 

Scroll to Top