Odpowiedzialny biznes

Pokutę z pokorą odprawiłem

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
03 września 2012
Pokutę z pokorą odprawiłem

Nadszedł moment ujawnienia filmu, który jest zwieńczeniem pewnego zakładu, mającego miejsce na tym blogu. Licytacja z Marcinem okazała się dla mnie sukcesem, dlatego byłem w stanie zmniejszyć trochę wymiar kary. Reszty dowiecie się z poniższej relacji. Życzę miłego oglądania.

PlayWyłącz głos


Oferta

Powtórka z Wyspy Skarbów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 września 2012
Powtórka z Wyspy Skarbów

Ponad siedem tysięcy nagród m.in. tablety, telefony, gotówka i doładowania, a w finale voucher za 50 tys. zł. na podróż marzeń, czeka na was w kolejnej loterii Wyspy Skarbów, która ruszyła dzisiaj. Aby dać sobie szansę przytulenia cennych nagród powinniście doładować telefon za minimum 25 zł przez www.doladowania.orange.pl lub stronę banku biorącego udział w loterii oraz zarejestrować się na www.wyspyskarbow.pl Zabawa potrwa do końca listopada br. Może w niej wziąć udział, każdy kto korzysta z naszej oferty na kartę. Powodzenia!

75054f9315a41eacccd26c1a6fbe83c528b


Rozrywka

Leczenie kanałowe

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
31 sierpnia 2012
Leczenie kanałowe

Słuchajcie, dziś miedzynarodowy dzień blogera. Ktoś wie co się z tej okazji robi? Ja nie bardzo, ale mam dla Was obiecaną, kolejną reklamę. Pewnie znacie to uczucie, kiedy absolutnie Wam się nudzi i zupełnie nie ma nic do roboty? I może nie jeden z Was, tak jak Serce i Rozum wybierają się wtedy do dentysty. W końcu nic tak nie poprawia humoru jak dobre leczenie kanałowe!

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8fiGTQIjLw&feature=youtu.be

 

To która postać Wam się bardziej podoba - Dr Zając czy Mistrz Doping? Ja mam zgryz :)

Scroll to Top