Odpowiedzialny biznes

Polska kopana

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
12 sierpnia 2010
Polska kopana

Kopali tak pięknie, że mecz trwał dla mnie za krótko. Usiadłem przed telewizorem i oddałem się temu pasjonującemu spotkaniu. Polscy kopacze grali cudownie, z polotem, z gracją i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Z każdą upływającą minutą widziałem myśl taktyczną, odpowiednie ustawienie i zrozumienie poszczególnych kopaczy. Trener był zachwycony realizacją wytyczonych zadań. Minęła pierwsza połowa, a ja zastanawiałem się jak to możliwe, że tak szybko. Pomyślałem, że to wszystko przez te emocje, zachwyt grą polskich kopaczy. "Dobrze, że przede mną druga połowa" - tłumaczyłem sobie. A w drugiej odsłonie ponownie to zgranie, pomysłowość, lekkość i polot polskich kopaczy. Optymistyczna gestykulacja i uśmiech na twarzy trenera. Wszystko wychodziło jak należy. Też byłem zachwycony. Z ostatnimi minutami trafione zmiany, choć to tylko mecz towarzyski. Ostatni gwizdek i... koniec. Kolejny mecz kopanej, który zapamiętam na długo.

I choć do mistrzostw Europy zbliżamy się coraz większymi krokami, to uważam, że wszystko podąża w naturalnym kierunku. To znaczy w żadnym. I oby tak dalej, trzymam kciuki i czekam na następny tak ekscytujący mecz towarzyski. Na pewno będę oglądał i podobnie się zachwycał.

PS. Autor z góry zaznacza, że nie jest wielkim znawcą dyscypliny o nazwie piłka nożna (w tekście wolałem jednak użyć słowa - "kopana").


Rozrywka

Kogo zabierzesz do kina?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 sierpnia 2010
Kogo zabierzesz do kina?

Kolejna środa, czyli dobry pretekst, aby przypomnieć o waszej ulubionej akcji kinowej - Środy z Orange i jednocześnie zapowiedzieć start kampanii promocyjnej. Nowe spoty miały debiut wczoraj na Facebook-u. W TV obejrzycie je od 15 sierpnia, a potem trafią do kin, w których od tygodnia króluje "Incepcja". Dzięki filmowi w ubiegłą środę został pobity tegoroczny rekord frekwencji. Z naszej akcji skorzystało aż 48 tys. osób, czy dwa razy więcej niż średnia. Ciekawe, jak będzie dzisiaj :-)


Oferta

Kobiece mini z Androidem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 sierpnia 2010
Kobiece mini z Androidem

Od jutra w animalsach (abonament i mix) pojawi się kolejny telefon z Androidem na pokładzie. Moim zdaniem szczególnie zainteresują się nim kobiety. Chodzi bowiem o Sony Ericsson Xperia X10 mini, który rozmiarami w sam raz pasuje do balowej torebki. Można powiedzieć, że to Android mieszczący się w dłoni, ale korzysta się z niego całkiem fajnie. Uprzedzając kultowe pytanie, producent dał mu na razie wersję 1.6 donut, ale jak nam przekazał, przewiduje update do 2.1 eclair. Telefon będzie dostępny także przez e-sklep.

xperia-black.jpg

Scroll to Top