Odpowiedzialny biznes

Poniedziałkowa prognoza

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
14 czerwca 2010
Poniedziałkowa prognoza

Marek wywołał do tablicy wszystkich zagorzałych kibiców piłki nożnej. Z największą chęcią przedstawię swoją wizję, choć wróżką Sybillą nie jestem, a z kart Tarota fascynują mnie tylko kolorowe obrazki.

Holandia - Dania (2:0)

Pomarańczowi są głodni sukcesu. Żeby dobrze wejść w turniej, najlepiej wygrać pierwsze spotkanie - takie trywialne hasło przekaże zapewne trener Holendrów swoim piłkarzom. Ale..., jak każdy rywal podejmujący walkę, może stawić opór. Jednak duńskie fundamenty są chyba za słabe i jeszcze w pierwszej połowie runą mury.

Japonia - Kamerun (1:3)

Jarek swoim silnym kibicowaniem z Warszawy, tak mocno będzie wspierał reprezentację Kamerunu, że wuwuzele to pikuś. Szał radości piłkarzy z Kamerunu będzie odtańczony przy bocznej linii aż trzykrotnie. Cicha i bez charakteru Japonia zdoła ustrzelić bramkę pocieszenia.

Włochy - Paragwaj (1:0)

Zawsze, gdy oglądałem mecz piłkarski z moim dziadkiem, on powiadał: "Bartek, piękna gra zawsze odchodzi na bok, bo najważniejszy jest wynik. Jeśli ktoś zapyta o mecz, który odbył się dziesięć lat temu, nie będziesz pamiętał tej finezji i nikt tego nie zapisze. Ale wynik będzie zapisany we wszelkich kronikach". Tak właśnie jest z reprezentacją Włoch. Dlatego wpadnie jedna bramka, być może wypracowana, być może w ostatnich minutach...


Odpowiedzialny biznes

Zapraszam Was na wspólne spotkanie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 czerwca 2010
Zapraszam Was na wspólne spotkanie

Moi drodzy, kiedyś na blogu ktoś rzucił pomysł, aby wspólnie spotkać się, poznać i pogadać o telekomunikacyjnej pasji. Dziś mam przyjemność zaprosić Was do Warszawy na 25/26 czerwca. Do najaktywniejszych czytelników, którzy udzielają się na naszych blogach, prześlę pocztą elektroniczną jutro lub pojutrze specjalne zaproszenie. Takich miejsc mamy 13. Proszę przypomnijcie się kto uważa, że powinien być w tej grupie, bo nie wiem czy mam komplet e-maili. Dodatkowo dla tych, którzy często tutaj zaglądają, ale rzadziej się udzielają jest 5 zaproszeń. Wystarczy napisać w komentarzach, dlaczego to akurat Was powinniśmy zaprosić na event. Wybiorę autorów tych wpisów, które najbardziej mnie przekonają. Dla osób spoza Warszawy dobra informacja. Sponsorujemy przejazd oraz pobyt w hotelu. Osobiście najchętniej zaprosiłbym Was wszystkich, ale wiadomo, że tak się nie uda, bo budżet nie z gumy. Zaplanowałem spotkania z fajnymi ludźmi z Grupy TP, a wieczorem niespodziankę. Na koniec mam gorącą prośbę o szybkie potwierdzenie obecności. Jeśli ktoś nie da rady proszę o informację, wtedy będziemy mogli zaprosić kogoś innego. Z niecierpliwością czekam na nasze spotkanie :-)


Odpowiedzialny biznes

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
14 czerwca 2010
Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bbbbbbbzzzzzzzzzzzzzzzbbbbbbbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbbbbbbbbbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Co to? A to słyszę po kilka godzin dziennie od piątku. Vuvuzela. Skoro nie potrafią jej zagłuszyć kibice angielscy to już musi być nie dobrze. I co na to FIFA? A nic, prowadzi śledztwo w sprawie lasera na meczu Nigeria-Argentyna. I zastanawia się kto na boisko wpuścił kibica z długopisem-laserem. A to ci sprawa. Ponoć w tej sprawie organizacja odezwala się do Polski o pomoc- jako bezstronnego obserwatora - sprawe poprowadzi por. Jaszczuk. Za to sprawą nie jest to, że okradziono m.in. reprezentację Greków, Australijczyków, czy telewizję Nowej Zelandii - oczywiście w hotelach polecanych przez FIFA. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że przy wyborze hoteli przedstawiciel FIFA konsultowała się z miejscowym gangiem czarnego "Rympałka" z Soweto. Ustalenia potwierdzają, że to był dobry wybór. Tyle co poza boiskiem, a na boiskach?

Usłyszałem wczoraj w telewizji - mamy polskie akcenty na boiskach w RPA, obie bramki strzelili Polacy - to po pierwszych 30 minutach meczu Niemcy-Australia. Moja radość z tego powodu była taka, jakbym dostałem informacje, ze moja dziewczyna właśnie szczęśliwie wyszła za mąż ... za innego. Szkoda, że z Niemców nie biorą przykładu Anglicy. W Niemczech grają Polacy, Turcy, Hiszpanie, Brazylijczycy, itd i ponoć nawet też  Niemcy. A w Anglii uparcie grają Anglicy, nawet na bramce. A mogli by przecież wziąść sobie Amerykanina, Australijczyka czy Hindusa i lepiej by na tym wyszli, bo sprawdza  się to co obserwujemy od wielu wielu lat, Anglicy w bramce piłek łapać nie potrafią i niejeden już mundial przez bramkarzy przegrali. No, ale pocieszam się, ze Polska miała silną grupę eliminacyjną, w końcu to z naszej grupy jest na razie lider grupy C.

A teraz moje typy i typki na dzień dzisiejszy.

Holandia:Dania 3:2. Bo obie drużyny potrafią strzelać gole i tracić, a pomarańczowym po prostu dopinguje

Japoni: Kamerun: zgadzam się z Markiem 0:2

Włochy:Paragwaj 1:0, gol w 6 minucie a później na boisku 84 minuty wywracania się, symulowania itd

I na koniec dobra informacja dla kibiców. FIFA zabroni używania vuvuzeli już od 10 lipca

Scroll to Top