;

Oferta

Powrót do szkoły z Orange na kartę (15)

Marta Krajewska

6 września 2019

Powrót do szkoły z Orange na kartę
15

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przygotowaliśmy specjalny prezent dla klientów Orange na kartę. Od dnia 6 do 8 września 2019 r. włącznie możecie włączyć darmowy pakiet 3 GB.

Aby skorzystać z promocji należy wysyłać SMS o treści SZKOLA pod nr 80111. Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie otrzymacie SMS-em. Uwaga, numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Taka mała paczuszka może się przydać, szczególnie że początek roku szkolnego to zawsze zmiana sposobu w jaki korzystacie z internetu. Skąd to wiemy? Dowiecie się z tego wpisu.

Powrót do szkoły – jak włączyć prezent dla klientów Orange na kartę?

Pakiet 3 GB kosztuje okrągłe 0 zł i  jest ważny przez 3 dni lub do jego wcześniejszego wyczerpania. Z promocyjnej usługi można skorzystać tylko raz. Promocja trwa od 6 do 8 września 2019 r. do godziny 23:59. Z promocji nie mogą skorzystać klienci usługi „Zawsze bez limitu” – powód jest prosty: oni i tak mają zawsze bez limitu 😉

Szczegóły: Regulamin promocji „3 GB w prezencie na rozpoczęcie roku szkolnego”

A jeżeli chcecie wiedzieć o naszych najnowszych promocjach w Orange na kartę zajrzyjcie tutaj. Możecie także zajrzeć na stronę orange.pl, gdzie poznacie szczegóły naszej oferty prepaid.

Udostępnij: Powrót do szkoły z Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  bartsimpson 10:33 06-09-2019
  miły prezent mimo tego że o szkole już dawno zapomniałem, chyba za chwilę będą gb za gole to zapowiada się darmowy tydzień.
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 10:53 06-09-2019
  Rozumiem, że włączenie pakietu 8 września skutkuje jego ważnością do 11.09?...
  Odpowiedz
  • komentarz
   adaś 16:35 06-09-2019
   w regulaminie jest napisane że PEŁNE 3 dni więc tak, do 11.09
   Odpowiedz
 • komentarz
  Piotrekk85 11:13 06-09-2019
  Szkoda, że dzieli się klientów usług na kartę na lepszych i gorszych. Bo wszyscy nie skorzystają.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Majkel 11:28 06-09-2019
  Świetna promocja! Orange najlepsze!! Planuję włączyć jeszcze pakiet 1 TB za 300 zł. Jeżeli go włączę to otrzymam od razu ten 1 TB i będę mógł go wykorzystać przez rok czasu? Drugie pytanie, to czy można włączyć ten pakiet dwa razy? Np. mam na koncie 600 zł i chcę mieć od razu 2 TB internetu, można tak? I jak wyglądałaby ważność pakietu, będzie na rok czy na dwa?
  Odpowiedz
  • komentarz
   klient 17:24 06-09-2019
   za 600zł masz 2 lata sprawdzone.
   Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 12:47 06-09-2019
  Szykuje się podwyżka . https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-podnosi-ceny-polaczen-telefonicznych-w-taryfach-na-karte
  Odpowiedz
  • komentarz
   Tanja 15:40 06-09-2019
   Tak od października podnoszą nam z 29gr do 30gr cenę za minutę, ale to dobrze bo już dawno chciałam zmienić po 20latach orange, ale czekałam na lepsze czasy a to już mnie uświadomiło, że czas uciekać z Orange! Podnoszą ceny, a stagnacja technologiczna jak była tak jest- brak połączenia oczekującego, brak zawieszenia poł, brak zarządzania przekierowaniami na pocztę, skansen prepaid papa!
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 16:11 06-09-2019
    To do jakiego prepaida odchodzisz? :/
    Odpowiedz
    • komentarz
     Tanja 18:49 06-09-2019
     Jeszcze pomyślę, ale jest sporo prepaidów gdzie minuta jest w cenie 15 gr nawet! dlatego poszukam alternatywy, bo w Orange nic mnie nie będzie już trzymało, tam gdzie są finanse nie ma sentymentów ;)
     Odpowiedz
     • komentarz
      emitelek 19:01 06-09-2019
      Jak nie korzystasz z neta, to 15gr/min i pewny zasięg! - w innym przypadku stracisz ;)
      Odpowiedz
      • komentarz
       Tanja 03:42 07-09-2019
       Do neta mam router i kartę Orange to prawda, bo jest sztos jednak do rozmów, sms i mms poszukam alternatywy, bo nie zawsze chce kupować pakiety, a chce też mieć świadomość, że nie jestem krojona jak za zboże. Masz racje znajdę cennikowe 15 gr/ min więc chyba logiczne co wybiorę ;-)
       Odpowiedz
   • komentarz
    NoraGo 13:31 18-09-2019
    Serio w Orange na kartę nie ma tego typu usług jak poł oczekujące, zawieszenie poł, przekierowanie poł etc.???
    Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 23:27 06-09-2019
  Prezent całkiem miły. Co do podwyżki - myślę że 80% użytkowników korzysta z pakietów więc nie odczują różnicy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  tep 21:05 08-09-2019
  Kiedy VoLTE/WiFi Calling dla Xiaomi?? Wyłączyliście dla tych urządzeń sprawną usługę, wszystko działało poprawnie (po stronie klienta)
  Odpowiedz

;

Oferta

Gdzie odebrać kartę SIM Orange Flex? (8)

Kasia Barys

5 września 2019

Gdzie odebrać kartę SIM Orange Flex?
8

Orange Flex działa już od prawie czterech miesięcy.Za nami już kilka ciekawych zmian, które są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Między innymi dajemy więcej gigabajtów, proponując  4 różne plany komórkowe. Pisaliśmy już o tym na blogu. Więcej info znajdziecie w linku.

Już od początku września rozszerzyliśmy także dystrybucję kart SIM Orange Flex. Kartę SIM nadal można odebrać samodzielnie w salonach Orange na terenie całej Polski. Może ją także dostarczyć bezpłatny kurier – wcześniej wystarczy złożyć zamówienie w aplikacji. Dla fanów nowych technologii i posiadaczy wybranych modeli smartfonów mamy również możliwość skorzystania z eSIM.

A teraz kartę SIM do Orange Flex można zakupić w blisko 2000 nowych punktów sprzedaży. Znajdziecie je w sieci Ruch, Inmedio, Relay, 1-Minute, czy Komputronik. Pełna lista punktów jest dostępna na stronie www.flex.orange.pl

Udostępnij: Gdzie odebrać kartę SIM Orange Flex?
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 16:27 05-09-2019
  A jaka jest cena startera?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotrekk85 16:52 05-09-2019
   W salonie Orange za free. W innych punktach 3 zł.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 16:53 05-09-2019
   Trzy złocisze.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 08:52 06-09-2019
  Brawo :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paluch81zcie 10:10 06-09-2019
  Dajcie same pakiety na transfer danych to przejde do flex
  Odpowiedz
 • komentarz
  jacze 13:34 09-09-2019
  a mi brakuje jeszcze niższego planu bez transmisji danych. tak by były tylko rozmowy. Coś dla starszych
  Odpowiedz
 • komentarz
  JACEKLWTN 18:00 30-10-2019
  Po odbiorze w salonie darmowej karty Orange FLEX proszę wpisać kod JACEKLWTN krok przed dodaniem karty płatniczej to otrzymacie zwrot 50zł na konto bankowe.
  Odpowiedz
 • komentarz
  KONRAD 23:29 07-12-2020
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu, przed dodaniem karty wpisz kod promocyjny i zgarnij 30zl KONRAD4GJL
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Cyfrowa szkoła z ludzką twarzą (7)

Bartłomiej Kuczyński

5 września 2019

Cyfrowa szkoła z ludzką twarzą
7

Właśnie rozpoczęliśmy duży projekt Lekcja:Enter, w ramach którego 75 000 nauczycieli z całej Polski podniesie swoje kompetencje cyfrowe. Przy tej okazji spotkaliśmy się z osobą, która zjadła zęby na wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań w szkole. Specjalnie dla Was rozmowa z Oktawią Gorzeńską, dyrektorem ZSO 8 w Gdyni, pierwszej Microsoft Flagship School w Europie Centralnej.

 

BK: Często słyszymy o innowacji. Czym konkretnie jest ona w szkole?

OG: Kiedy mówimy o innowacji, przede wszystkim musimy spojrzeć na szkołę całościowo. Zobaczyć, jak możemy zmienić w niej kulturę pracy. W innowacyjnej szkole ludzie mają przestrzeń do podejmowania inicjatyw, maja prawo do błędu. Stawiamy na współpracę, a nie na rywalizację. Kluczowe jest to, by dyrektor jako lider wzmacniał ludzi, dawał im twórczą przestrzeń. W szkole wszystko zaczyna się od zespołu nauczycieli. Jeżeli oni są wzmocnieni i mają kompetencje, to w dobry sposób pracują z młodymi ludźmi.

Mówi Pani jak rasowy menedżer z dobrze zarządzanej firmy.

Raczej jak dobry przywódca. Nasza szkoła jest systemowa, duża, po przejściu trudnej transformacji: byliśmy gimnazjum, potem przekształciliśmy się w liceum, teraz będziemy zespołem szkół łączącym podstawówkę i liceum. A wszystko to w krótkim czasie. Takie doświadczenia pokazują, że wszystko jest możliwe, jeśli ma się dar i chęć włączania ludzi. Czasem trzeba usiąść przy stole i w otwartej dyskusji zdjąć z siebie dyrektorską rolę.

Ma Pani trudne zadanie – częste zmiany w wielkiej szkole, a cały kontekst wymusza na Pani trudne decyzje. Mimo to, przez cały czas, gdy rozmawiamy o szkole – jest Pani uśmiechnięta.

Edukacja to moja pasja. Jestem blogerką edukacyjną i współnicjatorką ruchu #wiosnaedukacji na rzecz zmiany edukacyjnej. Edukacja to największa część mojego życia. Wynika to zresztą z moich trudnych doświadczeń w szkole. Gdy byłam dzieckiem, szkoła była dość siermiężna. Pamiętam wpatrywanie się w okno w klasie starej, pruskiej szkoły w jednym z wielkopolskich miasteczek – i pragnienie, by wyjść poza ciasne i duszne mury szkoły. Motywacją były także złe doświadczenia szkolne mojego syna – stąd pasja, by zmieniać szkołę i pociągać do tego ludzi.

W Fundacji Orange czasem marzymy, żeby wszyscy nauczyciele mieli takie podejście! A nasze główne zadanie to praca z technologiami w edukacji. Jak Pani widzi ich rolę? Jak je dobrze i mądrze wprowadzać do szkoły?

Technologia jest bardzo ważna, ale jest tylko narzędziem. Czymś, co powinno nam towarzyszyć. W naszej szkole jest jej dużo, ale powinna być niewidoczna. Ważne, żeby cyfrowa szkoła miała ludzką twarz. Człowiek jest najważniejszy, a technologia wspiera procesy edukacyjne, sieciowanie, otwiera okno na świat, pomaga w organizacji pracy. Czy wspiera komunikację, która zazwyczaj w szkołach szwankuje. Np. dzięki skype’owi w klasie możemy zaprosić eksperta z dowolnego zakątka świata. Dla przykładu: po lekcji o wulkanach, można zabrać uczniów na wycieczkę na wulkan na San Salvadorze, którą prowadzi ekspert (można go znaleźć na platformie Microsoft Education), a po lekcji o rafie koralowej połączyć się z Australijczykiem, który jest specjalistą od takich ekosystemów i odpowiada na wszystkie pytania uczniów z tego tematu. Możemy przeprowadzić „mystery Skype”, gdzie uczniowie zgadują, z kim mają do czynienia, świetnie się przy tym bawiąc i… tworząc strategię zadawania pytań.

Reasumując, nie wyobrażam sobie szkoły bez technologii, ale należy stosować ją z głową, a najważniejsza jest celowość działań.

Skoro już mówimy o lekcjach: jak rozpoczęliście zajęcia w tym roku?

Miałam osiem rozpoczęć roku szkolnego. Nie żartuję! Wystartowaliśmy ze szkołą w nowej lokalizacji, z wielką społecznością ponad 1200 uczniów i 105 nauczycieli. Założyliśmy, że chcemy zbudować dobrą atmosferę na cały rok. Wyświechtane hasło „witaj szkoło” poszło precz i zaczęliśmy, mówiąc „cieszymy się, że jesteś z nami”.

My z kolei ruszyliśmy z ogólnopolskim projektem Lekcja:Enter. Jak widzi Pani wartość takich działań?

To bardzo potrzebny projekt. Śledzę informacje o nim od początku, wczytałam się w założenia. Myślę, że spaja i łączy wiele ważnych aspektów: po pierwsze, pokazuje możliwości sieci i zasobów cyfrowych, wskazuje,  jak nauczyciel może poruszać się w cyfrowym świecie i radzić sobie w nim. Po drugie, powoduje, że nauczyciel staje się twórcą. Zabójstwem edukacji jest powtarzanie po innych, odtwórcze nauczanie. Sytuacja, w której nauczyciel sam może tworzyć sytuację w klasie w autorski sposób to po prostu petarda!

Dziękuję za miłe słowa i rozmowę!

Oktawia Gorzeńska, dyrektor ZSO 8 w Gdyni

Przeczytaj także: To, co wymyśliłem, ma sens, mimo, że jest trochę szalone – rozmowa z Piotrem, który skonstruował profesjonalne organy z rur PCV.
Premiera polskiej wersji międzynarodowej aplikacji – rozmowa z prof. Lechem Mankiewiczem z wydziału Fizyki Teoretycznej PAN

 

Lekcja:Enter to największy obecnie projekt edukacji cyfrowej w Polsce skierowany do szkół. Przez cztery lata udzielimy wsparcia około 100 placówkom edukacyjnym na szkolenia dla nauczycieli z lepszego wykorzystywania nowych technologii i e-zasobów w edukacji dzieci i młodzieży. Dostaną od nas wsparcie finansowe oraz merytorycznie, aby móc jak najlepiej przygotować szkolenia dla pedagogów w swoim regionie. Projekt finansowany ze środków UE prowadzimy wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytutem Spraw Publicznych. Więcej informacji znajdziecie pod adresem: https://fundacja.orange.pl/nasze-programy/lekcjaenter oraz w informacji prasowej. 

Infografika - projekt Lekcja:Enter

Udostępnij: Cyfrowa szkoła z ludzką twarzą
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Agnieszka K_F 12:03 05-09-2019
  Zazdrościmy Gdyni takiej szkoły! Wierzę, że dzięki projektowi Lekcja Enter, więcej nauczycieli będzie korzystało z nowoczesnych technologii podczas zajęć, z korzyścią dla naszych dzieci. #OrangeTeam
  Odpowiedz
  • komentarz
   Bartłomiej Kuczyński 12:07 05-09-2019
   Ja jeszcze nie byłem w tej szkole, ale wciąż jestem pod wrażeniem opowieści Oktawii Gorzeńskiej :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Oktawia 06:14 06-09-2019
    Jesteśmy w procesie tworzenia, początek mega trudny, ale warto. Zapraszamy do Gdyni :)
    Odpowiedz
  • komentarz
   Oktawia 06:13 06-09-2019
   Myślę, że projekt pozytywnie wpłynie na wielu nauczycieli i ich warsztat pracy.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 16:29 05-09-2019
  Mega. Szkoda ze nie da się cofnąć czasu. Chciałbym sam chodzić do takiej szkoły.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Bartłomiej Kuczyński 16:32 05-09-2019
   Też tak mam, gdy widzę różne świetne szkoły czy inicjatywy, które się w nich dzieją. Cóż, nie cofniemy się w czasie, ale super, możemy takie pozytywne projekty z Fundacją współtworzyć i wspierać.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Gonia 19:10 08-09-2019
  Czy w województwie śląskim jest szansa na uruchomienie programu.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej