Odpowiedzialny biznes

Przed walką półrocza: „Money” znowu zarobi

Tomasz Sobczyk Tomasz Sobczyk
29 kwietnia 2013
Przed walką półrocza: „Money” znowu zarobi

Floyd Mayweather Jr. uznawany za najlepszego boksera na świecie znowu zarobi grube pieniądze. Jego rywalem będzie Robert Guerrero, zajmujacy obecnie 8. miejsce w rankingu P4P magazynu "The Ring". Eksperci solidarnie nazywają najbliższe starcie "walką półrocza".

Oczy fanów boksu zwrócone będą w najbliższy weekend tylko w jedno miejsce - ring, na którym pojedynek stoczą Mayweather Jr. i Guerrero. Gdyby przełożyć to na realia piłki nożnej, to nadchodzące starcie można by porównać do Wielkich Derbów Europy. Z taką tylko różnicą, że jeden z pięściarzy może się pochwalić zdecydowanie większą liczbą kibiców od swojego rywala. Floyd Mayweather Jr. wzbudza ogromne emocje wśród fanów boksu na światowym poziomie.

"Uwielbia blichtr, kocha przepych i każde słowo, które występuje w liczbie mnogiej. Zdobywał pasy mistrza świata w pięciu różnych kategoriach wagowych, zna smak największych zwycięstw, ale smaku porażki może się jedynie domyślać. Jego walka z Oscarem De La Hoyą do dziś pozostaje najbardziej kasową w historii boksu" - czytamy w fotograficznej zapowiedzi walki na orangesport.pl.

"Ma tyle pieniądzy, że nawet gdyby chciał je wszystkie wydać do końca życia, to miałby z tym spory problem. Niedawno uznano go za najlepiej zarabiającego sportowca świata. Biorąc pod uwagę rekordowy kontrakt z telewizją Showtime - ten zaszczyt spotka go jeszcze nie raz. Floyd Mayweather Junior - król boksu, który nie pozostaje nikomu obojętny" - nic więc dziwnego, że jednego z najbardziej popularnych pięściarzy na świecie nazywa się w bokserskim światku "Money".

Ma wszystko, ale chce więcej. "Money" wraca na ring! - obejrzyj galerię


Oferta

Samsung Galaxy S 4 w Orange z prezentem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 kwietnia 2013
Samsung Galaxy S 4 w Orange z prezentem

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na Samsunga Galaxy S 4 mam dwie dobre wiadomości. Pierwsza - zaczęliśmy go sprzedawać. Druga - 100 osób, które kupią smartfona,  jako pierwsze w naszym sklepie internetowym, otrzymają w prezencie sportowy uchwyt na ramię i bidon z logo Samsunga. Telefon jest dostępny w ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Do najtańszych nie należy, ale tak jest z każdą high-endową nowością, do tego mającą spore szanse zostać telefonem roku 2013. Szczegóły oferty Orange znajdziecie tutaj, a poniżej kilka moich zdjęć z warszawskiej premiery, w której miałem przyjemność brać udział.

201f35280b44baac99efdce50fcd91ce4b9 555e332a99a90241e7bc899b38965ab4412 bef06bbae7ec9feebaf53088889d10b40c1

 

 


Oferta

Kto komu zęby kruszy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 kwietnia 2013
Kto komu zęby kruszy

Wczoraj na Facebooku na szybko skomentowałem odpowiedź Play na ofertę nju mobile, że "coś trzeba było ad hoc zrobić to zrobili, ale finezji i pomysłu w tym nie widać. Nju mobile nie da się skopiować na kolanie". Dziś, po zapoznaniu się ze szczegółami redbulowego no limit, mogę tylko to podtrzymać. Żeby skopiować unikatowy mechanizm, pozwalający tanio i bez zobowiązań korzystać z oferty na abonament i kartę, trzeba trochę marketingowego wysiłku, a nie PR-owego odgrażania się kto komu zęby skruszy, warczenia silnikiem na parkingu i zakładania koszulek z bykami. W ankiecie na telepolis.pl ponad 77 proc. osób uznało propozycję nju mobile za bardzo atrakcyjną lub atrakcyjną. Ciepłe słowa popłynęły również od branżowych ekspertów, polecam poczytać telepolis, antyweb i spidersweb. Dziękuję, że tak fajnie ją przyjęliście! A jeśli chodzi o konkursowe startery, to jeszcze spływają do mnie e-maile z adresami. Dlatego poczekam na wszystkich do konća weekendu i od poniedziałku zaczniemy je rozsyłać. Pamiętajcie też proszę, że nju mobile jest niezależną marką, działającą głównie w Internecie, dlatego szczegółów dotyczących oferty szukajcie na jej stronie lub poprzez infolinię, a nie na moim blogu, czy infoliniach Orange Polska.

4a0cf792bd5a9912587b914a0c984bf8d91

Scroll to Top