Odpowiedzialny biznes

Rośnie Open i pierwsze efekty strategii

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 kwietnia 2013
Rośnie Open i pierwsze efekty strategii

Dziś opublikowaliśmy wyniki za I kwartał, w których widać pierwsze, pozytywne efekty nowej strategii. Jednak dalecy jesteśmy od entuzjazmu, bo wiele jest jeszcze do zrobienia. Oto kilka faktów, na które chcę zwrócić Waszą uwagę. Utrzymaliśmy wartościowy udział w rynku mobilnym, który jest najważniejszy z biznesowego punktu widzenia, co przy wyjątkowo konkurencyjnym rynku na pewno można uznać za sukces. Liczba klientów Orange Open urosła do 72 tys. (33 tys. na koniec IVQ 2012), natomiast z FunPacka korzysta już 286 tys. użytkowników. ARPU z broadbandu mamy na najwyższym poziomie od 4 lat. Takie dane oznaczają, że dostrzegacie korzyści z pakietowania usług, a nam pozwalają zwiększać przychody. Tylko nieznacznie (- 9 tys.) spadła nam liczba klientów mobilnych, ale patrząc rok do roku mamy wzrost o 274 tys. W Waszych rękach jest już 3,384 mln smartfonów działających w Orange. Ponadto przypomnę, że w pierwszym kwartale zaczęliśmy współpracować z PGE, kupiliśmy spółkę Datacom system oraz mocniej weszliśmy we współpracę z Media Markt i Saturn. A już na dniach czeka nas start nowej marki nju. mobile. Dużo się dzieje i jestem przekonany, że to dobrze zwłaszcza dla Was :-)

977053e399f9fef71de9fd98552952b0eda


Oferta

nju mobile abonamentowy konkurs

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 kwietnia 2013
nju mobile abonamentowy konkurs

Tylko ogłosiliśmy, że wprowadzamy nju mobile od razu zaczęły się spekulacje dotyczące całej oferty, a marketing konkurencji odwołuje zaplanowane urlopy długoweekendowe. Padają pierwsze kwoty, jak bardzo będzie tanio i czy do wszystkich sieci? Na medialnej „giełdzie” pojawiły się już pierwsze liczby: 29, 35 i 45 zł za abonament. Co jest prawdą zdradzić nie mogę, za to proponuję Wam szybki konkurs, w którym nagrodami są świeżutkie startery nju mobile. Aby je zdobyć wystarczy poprawnie odpowiedzieć, jakie będę abonamenty w naszej rewolucyjnej ofercie. Macie czas do czwartku w południe, kiedy zaplanowaliśmy, że cenniki ujrzą światło dzienne. Liczba starterów nieprzesadnie ograniczona. Powodzenia :-)

d7ea4f95bd836bd59991fbc7e1d96166492

 


Bezpieczeństwo

Orange Ekspert radzi- jak korzystać z internetu w Smartphone

Marek Krupa Marek Krupa
23 kwietnia 2013
Orange Ekspert radzi- jak korzystać z internetu w Smartphone

W kolejnym materiale prezentujemy jakie aplikacje w Smartphonie mogą łączyć się i pobierać dane z Internetu. Pokażemy Wam również jak kontrolować koszty internetu w telefonie poprzez włączenie pakietu danych. To rozwiązanie uchroni nas przed wysokimi opłatami.

A Wy korzystacie z internetu w Smartphonie? Jakie są Wasze ulubione aplikacje?

Scroll to Top