Odpowiedzialny biznes

Rozmowy o telekomunikacji

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
25 marca 2011
Rozmowy o telekomunikacji

Z jakich usług będziemy korzystać, które technologie będą się rozwijać i jakie problemy ma rynek telekomunikacyjny, a jak on, to i my klienci? Na takie pytania niełatwo zdobyć odpowiedź, a jeszcze trudniej z ust osób, które decydują o tym jak w Polsce korzysta się z internetu i telefonów.

Tym razem się udało. Odwiedziliśmy z kamerą sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów gdzie spotkali się prezesi największych telekomów, regulator tego rynku, dostawcy sprzętu i wszelkiej maści specjaliści. No i było bardzo ciekawie, a czasami dyskusja stawała się gorąca. Zobaczcie zresztą co zarejestrowała nasza kamera.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej dajcie znać. Nagraliśmy panel szefów największych telekomów, którego skróty również możemy Wam zaprezentować. A przy okazji dodam jeszcze, że podczas wieczornej gali dostaliśmy nagrodę za Serce i Rozum - najlepszą kampanię promocyjną roku.


Sieć

Sprzedajemy Emitela

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 marca 2011
Sprzedajemy Emitela

Wczoraj wieczorem podpisaliśmy przedwstępną umowę sprzedaży Emitela. Teraz czekamy na zgodę UOKiK. Emitela znacie doskonale, bez tej firmy w domach nie mielibyście, ani programów tv, ani radiowych. Wygląda na to, że będzie to jedna z większych (wartość 1,7 mld zł) transakcji anno dommini 2011 na naszym rynku telekomunikacyjnym. Tylko kwota za Plusa może być zdecydowanie wyższa. Dla Grupy TP transakcja stanowi kontynuację procesu sprzedaży firm spoza podstawowej działalności. Zaczęliśmy w 2008 roku od TP Ditel (książki telefoniczne), a rok później właściciela zmienił TP Med (opieka zdrowia). Jesteśmy przekonani, że fundusz Montagu, zapewni Emitelowi rozwój. To doświadczony partner. W ostatnich 20 latach inwestował na całym świecie w m.in. operatorów lotnisk i promów, porty, przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej i zajmujące się utylizacją odpadów oraz oczywiście spółki radionadawcze, telewizyjne i telekomunikacyjne. Obecnie Montagu zarządza funduszami i aktywami o wartości 3,5 mld euro. To transakcja dobra dla obydwu stron.


Oferta

SimCity Deluxe za darmo w weekend

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 marca 2011
SimCity Deluxe za darmo w weekend

Przed wszystkimi klientami Orange kolejny weekend z usługą za darmo. Tym razem na próbę dajemy do ściągnięcia na telefon pełną wersję gry Java SimCity Deluxe. Weekendy z Orange cieszą się coraz większą popularnością, dlatego zapowiada się, że zbudujecie sporo miast. Będziecie planistami, którzy decydują o mieszkaniach, drogach, posterunkach policji, parkach i stadionach. Przygotujcie się też na walkę z przestępczością, zanieczyszczeniem, pożarami i huraganami. Tyle na zachętę, dla tych co jeszcze nie poznali tej kultowej zabawy. Przypominam, że grę możecie pobrać za free od piątku 25 marca, godz. 20.00 do niedzieli 27 marca godz. 23.59.  Aby to zrobić wysyłacie bezpłatnego SMS-a o treści SIMCITY pod numer 80200. W odpowiedzi otrzymacie SMS z linkiem do pobrania gry i zainstalowania jej w telefonie komórkowym. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Scroll to Top