Odpowiedzialny biznes

Rozpięta kurtka

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
18 listopada 2010
Rozpięta kurtka

Być może to trywialne, ale w ostatnim czasie lubię przypatrywać się, w jaki sposób ubierają się trenerzy, selekcjonerzy podczas meczów. Wszakże i tak zawsze pamiętam, że „Nie szata zdobi człowieka”.

Wczoraj Franciszek Smuda nie założył garnituru. Wcześniej zakładał, bo jak przyznał, o wizerunek dbała żona selekcjonera. Analogiczną sytuację miał były selekcjoner Argentyny Diego Armando Maradona. "El Diego" podczas mistrzostw świata w RPA, powiedział do dziennikarzy, że na jego wizerunek strasznie nalegała córka, mówiąc wprost, że w dresie wygląda jak... Kloszard. Na wczorajszej pomeczowej konferencji, polski selekcjoner stwierdził, że ubrał się na „dresowo”, bo "na murawie było mokro", dodając, "nie wiem, czy one przynoszą szczęście, ale ja w takich ciuchach czuje się dobrze."

Z obserwacji trenera, wywnioskowałem, że z każdą ubiegającą minutą, było mu coraz cieplej. To akurat wcale mnie nie dziwi. Nerwowe sytuacje z pierwszych minut, a Franciszek Smuda tylko lekko odchylił kołnierz. Wreszcie, pierwsza strzelona bramka przez Polaków i trener rozpiął suwak od kurtki, ale znów tylko pod szyją. Mijała pierwsza połowa i pewnie z myślą, że za chwilę zdejmie ortalionową kurtkę w szatni, łapał już za suwak. A tu... pach! Bramka dla gości i chyba ten suwak został z nerwów odsunięty nieco wcześniej. Dziw, że nie wypadł. Druga odsłona była chyba mniej nerwowa dla selekcjonera, choć pod wpływem euforii kolejnych bramek jego podopiecznych, suwaczek od kurtki ortalionowej został rozpięty przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

I tylko zapomniałem, czy Francois Zahoui miał ubraną czapkę do końca meczu w Poznaniu.


Odpowiedzialny biznes

I urodziny plaftormy blogowej

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
18 listopada 2010
I urodziny plaftormy blogowej

Dziś platforma blogowa obchodzi pierwsze urodziny. To okazja by krótko posumować co się w tym czasie działo. Staraliśmy się pokazywać Wam sprawy, którymi żyliśmy. Relacjonowaliśmy m.in. przygotowania do zimowej Olimpiady, Orange Warsaw Festival, akcję Orange Kino Letnie, chopinowskie Szalone Dni Muzyki, mecze reprezentacji piłkarskiej, premiery filmów koprodukowanych przez TP, nowości w naszych ofertach i wiele innych wydarzeń.

Czy udało nam się Was zainteresować? To musicie ocenić sami, my możemy tylko powiedzieć o statystyce. Miesięcznie platformę odwiedza 100 tys. unikalnych użytkowników generujących ponad 640 tys. odsłon. A aktualnie na 4 blogach znajdziecie blisko 900 wpisów, 180 filmów i ponad 25 tys. komentarzy.

Nad blogami pracuje wspólnie ponad 20 osób. Niektóre zobaczycie w naszym urodzinowym filmie, ale nie wszystkich udało się zaprosić i zgromadzić w jednym miejscu. Dlatego korzystając z okazji dziękuję za zaangażowanie zwłaszcza tym, których w nim nie zobaczycie. Oraz tym, których nie widać, bo stoją po drugiej stronie kamery - naszej znakomitej ekipie filmowej.


Oferta

Dawanie prezentów cieszy podwójnie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 listopada 2010
Dawanie prezentów cieszy podwójnie

Niektórzy spostrzegli już na billboardach hasło "Dawanie prezentów cieszy podwójnie" domyślając się, że chodzi o świąteczną promocję w ofertach na kartę. W tym roku postanowiliśmy zaproponować ciekawy mechanizm by dać możliwość obdarowania kogoś prezentem. Zasada jest prosta. Otrzymany prezent możecie wziąć dla siebie lub przekazać go swoim bliskim. Jeśli wybierzecie drugą możliwość, Orange podwoi jego wartość. Promocja dotyczy wszystkich ofert na kartę. Wielkość oraz rodzaj prezentu tradycyjnie zależą od kwoty doładowania.

Doładowanie Prezent dla doładowującego Prezent dla bliskich Ważność
5 zł 50 SMS/MMS w Orange 100 SMS/MMS w Orange 14 dni
10 zł 100 SMS/MMS w Orange 200 SMS/MMS w Orange
25 zł 40 minut w Orange 80 minut w Orange 31 dni
40 zł 80 minut w Orange 160 minut w Orange
50 zł 100 minut w Orange 200 minut w Orange
100 zł 200 minut do wszystkich sieci 400 minut do wszystkich sieci
 200 zł 400 minut do wszystkich sieci 800 minut do wszystkich sieci

Aby skorzystać z promocji wyślijcie bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8018. Po każdym doładadowaniu otrzymacie SMS-a z informacją o przyznanym prezencie. Wtedy możecie wziąć go dla siebie lub przekazać komuś innemu. Decyzja należy tylko do Was. Promocja trwa do 2 stycznia 2011. Szczegóły tutaj.

Scroll to Top