Odpowiedzialny biznes

Rynek według prezesa Grupy TP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 grudnia 2011
Rynek według prezesa Grupy TP

Sądzę, że grupa TP w 2015 roku nie będzie sprzedawała już telefonii stacjonarnej, tylko łączność przez komórki lub telefony w technologii VoIP i to wyłącznie jako pakiety. Nie wyobrażam sobie, aby za 3 lata ktoś kupował jeszcze pojedyncze usługi: tylko Internet, tylko telewizję. Na rynku B2B będziemy integrować, sprzedawać sprzęt i instalować go u klientów. Przede wszystkim moim największym marzeniem jest, aby wszystkie projekty, które dziś prowadzimy w ramach hasła „Misja Klient" sprawiły, że klienci będą wskazywali TP, jako najchętniej wybieranego operatora - mówi w wywiadzie dla Rzepy i Parkietu mój szef Maciej Witucki. A ponadto m.in. jak odpowiemy na LTE i działania Zygmunta Solorza? Kiedy rebranding usług TP na Orange oraz co sądzimy o ostatniej karze UOKiK? Zachęcam do przeczytania całej rozmowy.


Rozrywka

Kolekcjonujemy Grand Prix!

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
12 grudnia 2011
Kolekcjonujemy Grand Prix!

Znowu mamy okazję się Wam pochwalić! Tym razem za nasze działania w Social Mediach otrzymaliśmy Creative Webstar'a oraz Grand Webstar'a w VII edycji konkursu Webstar Fesitavl.

Szczegóły naszej kampanii w mediach społecznościowych znajdziecie tutaj. Wyniki, które osiągamy dzięki naszym fanom są naprawdę imponujące: 4 miliony wyświetleń na kanale TP na YouTube i ponad 560 tys. fanów Serca i Rozumu na Facebooku, gdzie posty like'owane są po tysiąckroć (nasz rekord to 17 tys.!). Dodatkowo nasza nowo wypuszczona aplikacja na telefony króluje na listach bezpłatnych aplikacji!


Odpowiedzialny biznes

W Polsce rządzi Dortmund

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
12 grudnia 2011
W Polsce rządzi Dortmund

W polskiej piłce rządzi Borussia Dortmund. Rok temu najlepszym piłkarzem w plebiscycie tygodnika "Pilka Nożna" zostal gracz tego klubu Jakub Błaszczykowski. W tym roku jego kolega Robert Lewandowski, który w ostatnich dwóch latach był też jednym z nominowanych. Dodajmy jeszcze, że w tegorocznej trójce nominowanych był inny Dortmundczyk - Łukasz Piszczek. "Lewy" pokonał w tej najważniejszej kategorii nie tylko najlepszego bocznego obrońce Bundesligi wg "Kickera", ale również w tej chwili bramkarza nr 1. reprezentacji piłkarskiej - Wojciecha Szczesnego. Ten ostatni musiał się zadowolić tytułem  - Odkrycie Roku.

Nasze eksportowe gwiazdy zdystansowały w tym roku ligowców, wśród których w plebiscycie tygodnika "Pilka Nożna" rządzi wicelider tabeli. Legia Warszawa została Drużyną Roku, jej trener Maciej Skorża Trenerem Roku, a Miroslav Radovic - Obcokrajowcem Roku. Jeszcze tylko Ligowiec Roku - którym mógł zostać Jakub Wawrzyniak i byłby komplet. Ale ostatecznie został tylko nominowany w kategorii, której laureatem został Sebastian Mila ze Śląska Wrocław.

Obecny lider ekstraklasy na razie w plebiscycie przegrał z Legią większość kategorii, ale na boisku cały czas prowadzi czterema punktami. Więc w tej najwązniejszej statycyce jest 1 do 0 dla druzyny ze stolicy Dolnego Śląska. Pytanie czy te cztery punkity to wystarczająca przewaga przed rozpędzoną Drużyną Roku 2011. To zobaczymy już na wiosnę. Wiosną zobaczymy też czy Adrian Błąd z Zawiszy Bydgoszcz - Pierwszoligowiec Rokju w drużynie zostanie, czy też wzorem podobnych odkryć awansuje szybko do najwyszej klasy rozgrywkowej.

Scroll to Top