Oferta

Serwisant24 w prezencie na dwa miesiące

Beata Giska Beata Giska
05 lipca 2023
Serwisant24 w prezencie na dwa miesiące

W ramach akcji Środy z Mój Orange tym razem mamy coś nowego, czego jeszcze nie było! Poznajcie usługę Serwisant24. Dzięki niej w razie potrzeby - domowych napraw, awarii - pomogą nasi fachowcy.

Jeśli korzystacie z aplikacji Mój Orange i jesteście naszym klientami abonamentowymi, możecie pobrać kolejny bonus. W tym tygodniu jest nim bezpłatny dostęp do usługi Serwisant24 - na dwa miesiące, bez żadnej umowy terminowej, z możliwością wyłączenia po okresie testowym.

Serwisant24 to program typu assistance. Jeśli coś zepsuje się w domu np. cieknie kran, jest problem z komputerem, czy odmówi posłuszeństwa pralka – możecie skorzystać pomocy z naszych fachowców. W ramach usługi przysługuje jedna naprawa miesięcznie (koszt do 700 zł). Po dwóch miesiącach bezpłatnych można przedłużyć korzystanie z Serwisanta24 za 20 zł miesięcznie.

Więcej o Serwisancie 24 przeczytacie tutaj. To obszerniejsza wersja usługi, którą również możecie zamówić. Na razie jednak warto wypróbować taką formę za darmo.


Rozrywka

Nasza sieć na Open’er Festival Powered by Orange

Kasia Barys Kasia Barys
05 lipca 2023
Nasza sieć na Open’er Festival Powered by Orange

Dwudziesta edycja Open’er Festival Powered by Orange za nami. Ponad 110 tys. osób świetnie bawiło się na koncertach. Chętni mogli oglądać występy z najlepszej miejscówki - trybuny Orange, odpocząć w naszej strefie na leżakach i zrobić sobie festiwalowy makijaż.

W muzycznej zabawie i dzieleniu się emocjami pomagała nasza sieć. Skorzystało z niej ponad 26 tys. unikalnych użytkowników.

Dużo internetu, mniej rozmawiania

Pamiętacie dialog „Nie mogę teraz rozmawiać, jestem na Open’erze. - Ale to ty dzwonisz.” No więc festiwalowych rozmów było całkiem sporo, bo prawie 3 500 godzin, czyli średnio 11,5 minuty na osobę. Fani muzyki wysłali prawie 315 tys. SMS-ów i przesłali 23,2 TB danych. To ponad 2,5 raza więcej niż standardowo w tej okolicy. Przypomnę, że na czas Open’era wzmocniliśmy sieć dwoma mobilnymi stacjami bazowymi w Kosakowie. Średnio jedna osoba wykorzystała nieco ponad 1 GB danych. To ok. 40% więcej niż w poprzednim roku. W nasze strefie działało darmowe Orange Wi-Fi.

Leżaki i brokatowa stylizacja

Strefa Orange to miejsce, które bywalcy festiwalu znają z poprzednich edycji. Nikt nie mógł jej nie zauważyć ani ominąć. Stała jak zwykle w sercu terenu festiwalowego, przy samej Orange Main Stage. Na trybunie jednorazowo mogło być 400 osób. Stąd był najlepszy widok na koncerty największych gwiazd festiwalu. Zgodnie z festiwalową modą chętni ozdabiali się brokatem dopełniając swoją stylizację. Mnóstwo osób skorzystało z foto 360 stopni - my z Hanią także. Na terenie festiwalu znajdowały się też cztery szafki depozytowe Orange, w których można było zostawić plecak albo naładować telefon.

Tydzień temu o tej porze setki osób czekało już w Kosakowie na otwarcie bram. Zobaczcie krótki filmik, jak bawił się Open’er.

https://www.youtube.com/watch?v=zUPAQq5MJzw


Oferta

Lokalizator na wakacje – za darmo w Orange na kartę

Beata Giska Beata Giska
05 lipca 2023
Lokalizator na wakacje – za darmo w Orange na kartę

Wakacje – plaża, pełno ludzi i parawanów lub urokliwe, ale zatłoczone turystyczne miasteczko. Łatwo się zgubić. Dlatego w Orange na kartę, w ramach letniej promocji, udostępniamy bezpłatnie lokalizator. Przyda się wszystkim.

Klienci oferty na kartę mogą odebrać prezent - usługę Lokalizator na 2 miesiące za darmo. Bonus znajdziecie w aplikacji Mój Orange, w zakładce Dla Ciebie:

  • Po okresie próbnym usługa kosztuje 12 zł miesięcznie.

Dwa dni przed końcem promocji klienci otrzymają informację o tym, że niedługo wejdą w okres płatny i o tym jak z usługi zrezygnować. Oczywiście można ją też przedłużyć na normalnych warunkach.

Usługę można aktywować od 5 do 31 lipca. Szczegóły promocji dostępne są tutaj. Więcej o samym lokalizatorze można przeczytać w poradniku Orange.

Jak działa lokalizator

Dzięki usłudze Lokalizator sprawdzicie gdzie znajduje się dana osoba. Można z niej skorzystać za pomocą aplikacji (do pobrania ze sklepu Google Play lub App Store) lub po zalogowaniu z dowolnego urządzenia na stronę gdziejestdziecko.pl. Gdy nie mamy dostępu do sieci, położenie poznacie za pomocą SMS-a. To szybkie, wygodne, a wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych bliskich. Dodatkowo można wyznaczać znane nam strefy np. szkoła, plac zabaw, a także dostawać informacje jak dziecko czy senior wyjdzie z domu.

Scroll to Top