Odpowiedzialny biznes

Słodko gorzki oddech rosyjskiej ruletki

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
09 czerwca 2012
Słodko gorzki oddech rosyjskiej ruletki

Meczu nie ma co rozbierać na kawałki - już wszędzie są dziesiątki analiz, z których niestety optymizmem raczej nie wieje. Tego ostatniego natomiast nie brakowalo wczoraj we wszystkich fanzonach w Polsce. W tej nawiększe jw Warszawie bawiło się około 100 tysięcy kibiców i to chyba nasz rekord frekwencji fanzon w historii mistrzostw europy, który pobiliśmy już pierwszego dnia. Jak wygladała radość, smutek pod Palacem Kultury i Nauki zobaczcie na filmie. Teraz  - choć w weekend kibiców tu nie zabraknie to jednak koncentracja nastąpi we wtorek, gdzie może jeszcze większe emocje i tlumy kibiców towarzyszyć będą na żywo "rosyjskiej ruletce". Bez względu na wynik warto tam być.

 

PlayWyłącz głos


Rozrywka

Orange Warsaw Festiwal już dziś

Marek Wajda Marek Wajda
09 czerwca 2012
Orange Warsaw Festiwal już dziś

Nie samą piłką nożną człowiek żyje ;) Muzyka też jest ważna. A dzisiaj startuje Orange Warsaw Festiwal. Sprawdziliśmy wczoraj jak przebiegają przygotowania. Zobaczcie jak dopinane są ostatnie szczegóły.

 

PlayWyłącz głos


Oferta

Serce i Rozum jadą na mistrzostwa!

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
08 czerwca 2012
Serce i Rozum jadą na mistrzostwa!

Nie wiem jak Wam, ale mi piłkoszał się udzielił :) Serce i Rozum też dali się trochę zwariować. Wprowadzili nowy layout piłkarski na swoim profilu, razem z Pieszczochem rozdają piłki TANGO, a teraz prezentują Wam najnowszą grę z ich udziałem!

Gra jest swoistego rodzaju kontynuacją pierwszej platformówki z Serce i Rozumem. Tutaj jednak mamy trochę inny system gry, podobny trochę do Angry Birdsów. Możemy grać Serem, albo Rozumem, a zadanie jest wyjątkowo proste - trzeba wpakować piłkę do siatki!

Gra jest dostępna na FB, jak również na najbardziej popularne systemy operacyjne telefonów komórkowych. Na iOSa i na javę będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, ale użytkownicy Androida i BlackBerry mogą już zacząć zabawę:

Android: wejdź na Android Market lub wyślij SMS'a:

(Klienci Orange) SMS o treści: SIR na 8052*

(Klienci T-mobile/Play/Plus) SMS o treści: SIR na numer 502319540**

BlackBerry: wyślij SMS'a:

(Klienci Orange) SMS o treści: SIR na 8052*

(Klienci T-mobile/Play/Plu) SMS o treści: SIR na numer 502319540**

*Koszt SMS'a wynosi 0zł.

**Koszt SMS'a według stawki operatora.

Scroll to Top