Rozrywka

Sokół o Cypress Hill

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
21 maja 2013
Sokół o Cypress Hill

Zmienia się moda, trendy, przemijają kariery na jeden sezon, a oni wciąż zachwycają. Głosem, osobowością sceniczną, charyzmą i urodą. Tegoroczny OWF to duża dawka różnych stylów muzycznych. Począwszy od R&B, rapu, hip hopu po potężna dawkę electro dance’u. Myślę, że przez dwa dni festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie.

Specjalnie dla Was zapytaliśmy Sokoła (właściwie Wojciecha Sosnowskiego) na czyj występ podczas tegorocznego Orange Warsaw Festiwal czeka z niecierpliwością. Tym materiałem kończymy nasz cykl „Gwiazdy o Gwiazdach”.

PlayWyłącz głos

Przypominam, że jeżeli chcecie bawić się z nami na tegorocznym festiwalu przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do jego rozstrzygnięcia zostało jeszcze kilka godziny :).  Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w koncertach mamy alternatywę: Video relacje z każdego dnia festiwalu, fragmenty koncertów oraz wywiady z artystami, wszystko to dzięki redakcji orange.pl.


Odpowiedzialny biznes

Orange Dobroczyńcą Roku!

Monika Kulik Monika Kulik
21 maja 2013
Orange Dobroczyńcą Roku!

Wiem, że nie wypada się chwalić – ale znów zostaliśmy nagrodzeni za działania społeczne ;)  Wczoraj na Gali najbardziej prestiżowego konkursu Dobroczyńca Roku otrzymaliśmy nagrodę w kategorii „Program wolontariatu pracowniczego”. Nagrodę w innej kategorii - współpraca z organizacjami społecznymi - odebrała także Fundacja Orange za realizację programu na rzecz dzieci z wadą słuchu - Dźwięki Marzeń.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że to nagrody od internautów. Do finału zostaliśmy zakwalifikowani przez Kapitułę Konkursu, ale o ostatecznym wyniku zadecydowały głosy internatów. Dziękujemy. To dla nas sygnał, że nasze działania społeczne są przez Was pozytywnie oceniane.

Program wolontariatu pracowniczego w Orange został „Dobroczyńcą Roku” już po raz drugi. Do końca 2012 roku wolontariusze zorganizowali zajęcia z zasad bezpiecznego Internetu dla 11 tys dzieci w Polsce, wyremontowali 100 Bajkowych Kącików – kolorowych świetlic dla dzieci w szpitalach, przeprowadzili ponad 250 projektów dla lokalnych społeczności według swoich własnych pomysłów.

Tytuł "Dobroczyńca Roku 2012" to także ważne wyróżnienie dla Fundacji Orange i jej działań na rzecz małych dzieci z wadą słuchu- programu Dźwięki Marzeń. Każdego roku Fundacja obejmuje rehabilitacją 300 dzieci z całej Polski i zapewnia im możliwość bezpłatnego wypożyczania aparatów słuchowych, dzięki którym mogą odbierać dźwięki otoczenia.

f290351c5e60a8cda92be4756cc323074ab


Oferta

Diabeł tkwi w szczegółach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 maja 2013
Diabeł tkwi w szczegółach

Niedługo miesięcznica wprowadzenia nju mobile. Ze startu jesteśmy zadowoleni, ale z chwaleniem się liczbami poczekamy do wyników za II kwartał. Dotychczasowe propozycje konkurencji jeszcze mocniej utwierdziły mnie w przekonaniu, że działania robione na szybko, nie są w stanie dorównać starannie przygotowanej strategii nju mobile. Zrobiony na kolanie Red Bull Mobile już komentowałem. Nie zanosi się na dalsze zmiany i czuję, że fioletowemu operatorowi zapał do agresywności marketingowej opadł wraz ze zrównaniem stawek MTR oraz kupnem drogich częstotliwości. T-Mobile postarał się mocniej. Jak w reklamie nie występuje kontrowersyjny Lenin, to pojawił się diabeł. I właśnie w nim tkwią szczegóły, które decydują, dlaczego wciąż uważam naszą propozycję za najlepszą dla klientów szukających oszczędności i bycia niezwiązanym żadną długą umową. Po pierwsze oferta Heyah jest ograniczona czasowo, czyli tylko do końca lipca. Czyżby nadzieja, że szybko zrezygnujemy z nju mobile? Nic z tych rzeczy. Po drugie i najważniejsze, brakuje mechanizmu z niskim progiem. Magentowy no limit oznacza określony wydatek. Amen i płacisz. W nju mobile korzystasz dużo - płacisz mało, a jak korzystasz mniej, zapłacisz jeszcze mniej. Proste. Wreszcie nieprzyjemny brak no limit na MMS-y i potrzeba dokupowania wszystkiego, co nie jest rozmowami. Czy opcja telefonu na raty i mit łapy mogą zrekompensować takie braki? Nie wydaje mi się. O Plusie nie mam nic do powiedzenia i pewnie doskonale wiecie, dlaczego.

1744cb9b470cd7f19ea92f831bbf20c5653

Scroll to Top