Inne

Świąteczne życzenia

Michał Rosiak Michał Rosiak
24 grudnia 2012
Świąteczne życzenia

Jestem gotowy do startu i czekam na pomyślne prognozy pogody. Korzystając z chwili czasu przesyłam Wam życzenia świąteczno-noworoczne.

PlayWyłącz głos

Get Adobe Flash player

Trzymajcie za mnie kciuki.


Odpowiedzialny biznes

Życzę Wam smartświąt

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 grudnia 2012
Życzę Wam smartświąt

Jeszcze wczoraj w Zielonej Górze było biało, a dziś rano jest mokro i ciepło. Magia białych Świąt stopniała w jedną noc, ale przecież najważniejsze, to spędzić je radośnie i rodzinnie. Jestem pewny, że wielu z Was będzie miało powody by krzyknąć Jupilaaa, nie tylko znajdując pod choinką telefon czy tablet. Życzę Wam abyście odpoczęli, dużo ze sobą rozmawiali i cieszyli się wspólnymi chwilami, a z drugiej strony mądrze (czytaj ze świątecznym umiarem) korzystali z telefonów i komputerów. Wesołych smartświąt dla wszystkich.

f8cf4779f5c858e7a40659bedc70c792a4e


Odpowiedzialny biznes

Tak kończy się Adamek

Marek Wajda Marek Wajda
22 grudnia 2012
Tak kończy się Adamek

Tomasz Adamek wygrał rewanż ze Steve'em Cunninghamem. Wygrał?! To była szansa Adamka na powrót do elity wagi ciężkiej. Jak się jednak okazało, nie potrafił dać rady koledze, który doświadczenia w tej wadze ma bardzo niewielkie. A i waga sporo niższa, na pograniczu niższej kategorii. To jego przeciwnik kontrolował walkę, częściej zadawał czyste ciosy, Adamek długo nie potrafił znaleźć recepty na jego lewe proste. Po walce byłem przekonany, że walka zakończyła się zwycięstwem Cunninghama, sędziowie zdecydowali inaczej.

Jakże inaczej brzmią teraz słowa Adamka sprzed walki: - "Moją najważniejszą taktyką jest oszukać przeciwnika i wygrać".

49a7a6d9415a34d604014207ab3d58e146a

No cóż, przed nim jeszcze jedna walka a jak znowu wymęczy wygraną, spotka się z drugim z braci Kliczków. Pierwszy widać, że zabił w nim pewność siebie. Drugi, jeśli Adamek nie powróci do dawnej formy, wybije mu boks z głowy.

Scroll to Top