Odpowiedzialny biznes

Szansa dla studentów

Marek Wajda Marek Wajda
30 maja 2011
Szansa dla studentów

Co robić po studiach? To pytanie dręczy wielu absolwentów. Warto brać udział w konkursach organizowanych przez firmy, jak choćby Grasz o staż czy w naszym autorskim programie Twoja Perspektywa. Artur Makutunowicz, który zwyciężył III edycję otrzymał 10 tys. zł i wraz z pozostałymi  ośmioma finalistami otrzyma specjalnie przygotowane propozycje płatnych stażów i praktyk. Najlepsi mają też szanse na zatrudnienie w Grupie TP.

- O konkursie dowiedziałem się ze strony internetowej mojej uczelni. Ponieważ jego tematyka była zbieżna z kierunkiem studiów oraz moimi zainteresowaniami postanowiłem wziąć w nim udział. Myślę, że każdy powinien spróbować swoich sił. To wyśmienita okazja dla studentów by sprawdzili przekrojowo swoją wiedzę teoretyczną przy rozwiązaniu praktycznego zadania – zachęca zwycięzca.

Konkurs Twoja Perspektywa z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba 2,5 tys. studentów z całego kraju! Oprócz konkursu, studenci mogli wziąć udział w warsztatach oraz programie ambasadorskim na współpracujących uczelniach.


Oferta

Dwie Blaugrany i demokratyczne wybory

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
30 maja 2011
Dwie Blaugrany i demokratyczne wybory

Manchester United okazał się całkowicie bezradny wobec artyzmu Barcelony i trzeba przyznać, że tak przy tak dysponowanej drużynie z Katalonii, nie ma sensu z nią grać meczów - zwycięzcę znamy przed. Było tak pięknie, ze aż nudno - bo była tylko kwestia tego, kiedy Blaugrana wreszcie strzeli. Anglikom nie pomogło, że do Londynu zjechało pół Manchesteru, drugie pół ubrane na niebiesko - zostało w mieście. Za to fani Barcelony, nawet, ci którzy kupili za 10 0020160 funtów vipowskie bilety na czarnym rynku mogli być zadowoleni.

Blaugrana triumfujue więc w Europie, a ta mniejsza Blaugrana z Bytomia, po blamażu w Warszawie - zjeżdża do pierwszej ligi. Wydaje się, ze ten zjazd może być bardzo długotrwały i raczej nie spodziewajmy się jej w najbliższym czasie w ekstraklasie. Żegnamy też Arkę, a obok ŁKS-u po raz pierwszy w ekstraklasie witamy klub po fuzjach i zmianach  - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Można powiedzieć wreszcie - bo już od kilku lat drużyna z pogranicza gór puka do najwyższej klasy rozgrywkowej i wcale nie jest bez szans, żeby również w ekstraklasie trochę namieszać. Będzie więc ciekawie - mamy w przyszłym roku derby Warszawy, Krakowa i Łodzi. Mamy też nowe stadiony w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, do którego  - dzięki ORESTOWI LENCZYKOWI, po blisko 30 latach przyszła piłka w trochę  lepszym wydaniu niż przez ten arcydługi okres. Wreszcie puchary nad Odrą. Oby Wrocław poszedł w nich drogą Poznania a nie Krakowa, którego Biała Gwiazda udowdniła nieraz, że nie ma takiej drużyny, z którą nie może odpaść z Pucharów. Ciekawe jak będzie w tym roku. Niemniej wszystkich naszych pucharowiczów czeka pracowite lato. Najciężej pracują w Legii  - w roli trenera stołecznych Macieja Skorżę zastąpił Maciej Skorża. Vladmir Weiss okazał się fatamorganą.

Z Legii przykład bierze FIFA i w demokratycznych wyborach wybierze na jej sternika, już chyba po raz czwarty z rzędu, Seppa Blattera. Nikogo innego zresztą delegacji nie mogą wybrać, nawet jakby chcieli bo nikt inny nie kandyduje. Jak to w demokracji bywa Sepp Blatter zastąpi więc Seppa Blattera i wszyscy znów są zadowoleni.

A czy Katar kupił sobie mistrzostwa czy nie  - nie ma znaczenia. Jest demokracja – kto płaci więcej ten wygrywa.


Oferta

Internet Day-by-Day

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 maja 2011
Internet Day-by-Day

Od dziś, jeśli sporadycznie korzystacie z netu, możecie podpisać nową umowę lub przedłużyć obecną w promocji Orange Free Day-by-Day oraz Business Everywhere Day-by-Day. Jak się nie mylę, to jedyna na rynku oferta mobilnego dostępu do internetu w technologiach GSM/CDMA, w której klient nie ma opłaty abonamentowej, a płaci wyłącznie za dni, w których korzysta z dostępu sieci. W promocji otrzymujecie każdego dnia pakiet 1 GB i sami decydujecie, czy z niego skorzystacie, czy nie. Pakiet 1 GB obowiązuje codziennie od godziny 0:00 do 24:00. Niewykorzystane wartości pakietu nie przechodzą na kolejny dzień. Taktowanie paczkami danych co 1 kB. Dodatkowo w BE Day-by-Day 10 korzystacie z internetu bezpłatnie w pierwszym dniu każdego miesiąca, do końca trwania umowy. Bez względu na wybraną opcję możecie też aktywować usługę Cała Naprzód, dzięki której po wykorzystaniu dziennego pakietu 1 GB, nadal możecie korzystać z internetu z maksymalnie dostępną prędkością. Szczegóły tutaj.

Orange Free Day-by-Day 0 Business Everywhere Day-by-Day 0 Business Everywhere Day-by-Day 10
Długość umowy 12 lub 24 miesiące oraz czas nieokreślony
Limit transferu danych dziennie 1 GB
Abonament 0 zł 0 zł 12,30 zł
Opłata za dzień  10 zł 9,84 zł 6,15 zł
Aktywacja przy umowie na 12 lub 24 miesiące 61 zł 61,50 zł 61,50 zł
Aktywacja przy umowie na czas nieokreślony  360 zł 369 zł 369 zł
Cała Naprzód  5 gr/MB 5 gr/MB 5 gr/MB

Scroll to Top