Odpowiedzialny biznes

Szlagier zaraz po śniadaniu

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
22 kwietnia 2013
Szlagier zaraz po śniadaniu

W piłkarskiej Ekstraklasie czeka nas niedługo szlagier sezonu: Legia Warszawa-Lech Poznań, mecz który być może zadecyduje o mistrzostwie Polski. Jak na szlagier przystało będą przed meczem emocje, docinki, gra nerwów, z pewnością wspaniała oprawa i pełny stadion, a dodatkowo transmisja na antenie TVP. Oczywiście TVP, która tylko pokazuje cztery mecze w sezonie dba o promocje polskiej piłki i dlatego mecz odbędzie się w całkowicie nowatorskim "prime time" czyli o 13.30 (zaraz po telewizji śniadaniowej).

To godzina kiedy 18 maja miejmy nadzieję przy pięknej pogodzie większość interesujących się piłką nożną i przy okazji ważnych reklamobiorców będzie na spacerze z rodziną, na działce, na zakupach, u cioci na imieninach, albo na komunii dziecka. Jak wrócą po południu lub wieczorem do domów będą sobie mogli włączyć kolejny odcinek show "Grają, tańczą i śpiewają" albo hit na miarę "Rambo I" czy nie mniej świeżutki "Kevin sam w domu" - jak to zwykle w sobotę bywa. A po meczu zostaną wspomnienia, natomiast w wiadomościach zawsze będzie można zobaczyć bramki - więc nic straconego. W ten nowatorski sposób kasujemy trzy czwarte potencjalnych widzów ligowego hitu  - ale zadanie "promocja" polskiej piłki zostalo spełnione.

Polskiemu eksperymentowi (nie pierwszy raz - ze dwa lata temu bylo podobnie) ponoć uważnie przygląda się UEFA rozpatrując czy mecze połfinałowe Ligi Mistrzów nie przenieść z 20.45 na 16.00 a finał na 12.30 . Bo oni też wiedzą, że z programami "Grają, tańczą i śpiewają" nie ma co konkurować.

----------------------

P.S. Wiem, że w Anglii też są mecze o 13. 00 i też są hity, ale tam hity występują niemal w każdej kolejce, a u nas z dwa, trzy razy na sezon. Wcześnie mecze są też w Glasgow czy w Feyenordzie, ale zwykle wtedy kiedy policja boi się ewentualnych zamieszek po wieczornych spotkaniach.


Oferta

Nowa marka nju mobile

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 kwietnia 2013
Nowa marka nju mobile

Witek z Telepolis idzie obstawiać totka, a ja potwierdzam, że będziemy mieć nową markę nju mobile. Przygotujcie się na prostą, tanią ofertę prepaid i postpaid, bez zobowiązań, umów lojalnościowych, gwiazdek, a zwłaszcza drogich celebrytów w rolach głównych. Będzie dostępna w wersji tylko SIM i oferowana przede wszystkim w Internecie. Szczegóły podamy w czwartek. Mam nadzieję, że do tego czasu wystarczy Wam cierpliwości. Zdecydowanie warto poczekać :-)

1744cb9b470cd7f19ea92f831bbf20c5653


Rozrywka

Tegoroczny OWF

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
22 kwietnia 2013
Tegoroczny OWF

Jak zrobić dobry festiwal?  Czy  zebranie „drużyny marzeń” jest kluczem do sukcesu? Czy ważniejszy jest pomysł, czy pieniądze? Chyba bardziej liczy się koncepcja, choć bez finansowania trudno ją przełożyć na rzeczywistość. Ważna jest też konsekwencja, ciągłe rozwijanie się  i tu Orange Warsaw Festival jest świetnym przykładem  :).

OWF 2013 to przegląd wielu stylów i liczących się wykonawców. To nowe miejsce i line –up podzielony na dwa dni. Jak podkreśla rzecznik OWF Piotr Metz, zbliżający się festiwal to nie tylko Beyoncé, czyli najwyższa półka muzyki popularnej, ale też przypomnienie najbardziej fantastycznej epoki w muzyce ostatnich 20 lat.

Co więcej powiedział Piotr Metz o artystach, którzy wystąpią na Narodowym oraz jaki jest pomysł na tegoroczny OWF? Posłuchajcie poniżej.

PlayWyłącz głos

Czy impreza przypadająca na 25 -26 maja będzie najlepszym przedsięwzięciem muzycznym w historii nie tylko Stadionu, nie tylko Warszawy ale też w historii naszego kraju? Ja obstawiam, że tak a Wy?

Scroll to Top