Rozrywka

Szukajcie nas na Orange Film

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
25 czerwca 2012
Szukajcie nas na Orange Film

Orange to jedna z najbardziej filmowych marek. Organizujemy kinowe Środy z Orange, pokazy Orange Kina Letniego, kino objazdowe jesteśmy też koproducentem polskich filmów. Do tej pory nasze działania mogliście śledzić m.in. na 3 profilach na Facebooku, teraz wszystko znajdziecie już w jednym miejscu na Orange Film.

2ec5033852564a685776cbae05cb7a59159

Są tam informacje o wszystkich naszych akcjach. Już teraz o najnowszej edycji Nocy Kina - to już w najbliższy piątek i zbliżającej się wraz z wakacjami 5 edycji Orange Kina Letniego. Będziemy Was informować o atrakcjach, które przygotowaliśmy w Sopocie, Zakopanem, a także w kinowym wagonie Orange codziennie kursującym pomiędzy Bałtykiem i Tatrami.

Tak jak dotychczas na naszym filmowym FB nie zabraknie konkursów z biletami, zabaw i filmowych łamigłówek – będzie tego jeszcze więcej. Oczywiście informacji szukajcie też na blogu, najnowsza już wkrótce.


Odpowiedzialny biznes

Nudne ćwiećfinały. Piękne półfinały?

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
25 czerwca 2012
Nudne ćwiećfinały. Piękne półfinały?

Powiem szczerze, że ćwierćfinały mnie rozczarowały, choć na osłodę ten najlepszy był wczoraj Były po pierwsze bardzo przewidywalne, co zresztą pokazały wyniki konkursu (rozwiązanie i nagrodzeni w komentarzach do wpisu)

Szczególnie w meczach rozgrywanych na polskiej ziemi faworyci byli dobrze znani, i choć Portugalczycy męczyli się z Czechami to jednak w końcu wymęczyli zwycięstwo, a Niemcy nie dali szans Grekom. To tylko potwierdza, że byliśmy w najsłabszej grupie – więc warto wyciągnąć wnioski przed eliminacjami do MŚ. W Doniecku Hiszpania pokazała, że choć już nasycona tytułami to jednak dalej jest jednym z głównych pretendentów do mistrzostwa, a Włochy udowodniły, że potrafią nie tylko się bronić, ale i pięknie atakować przez 120 minut.

W przeciwieństwie do trochę nudnych ćwierćfinałów czekają nas piękne półfinały. W derbach półwyspu Iberyjskiego cztery lata temu w ćwierćfinale wygrała Hiszpania 1 do 0. Dziś bałbym się postawić na którąkolwiek z drużyn. W drugim półfionale Niemcy mają okazję zrewanżować się za MŚ 2006, gdzie w półfinale odpadli właśnie z Włochami. Natomiast Anglia, która wraca do domu, musi nauczyć się strzelać karne bo to chyba szósta impreza gdzie synowie Albiony odpadają właśnie po jedenastkach. Pod tym względem to rekordziści nie tylko Europy, ale i świata.


Oferta

Konkursowa przeprowadzka

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 czerwca 2012
Konkursowa przeprowadzka

Jeśli macie znajomych, którzy myślą by przenieść numer do Orange albo ich do tego namówicie, to jest fajna okazja, abyście na tym wszyscy skorzystali. Mam na myśli konkurs „Przeprowadzka do Orange”, w którym mogą wziąć udział klienci indywidualni, którzy mają nasz abonament lub mix. Wystarczy, że polecicie nam numery osób z innych sieci, a oni przeniosą się do Orange, wybierając jedną z taryf Rozmowy bez limitu lub Delfin, Pelikan i Pantera (abonament/mix). Nagrody bardzo wymierne. Smartfona Samsung Galaxy Ace 2 przytulicie, jeśli łączna wartość abonamentów poleconych przez was osób wyniesie co najmniej 200 zł lub możecie mieć po miesiącu darmowego abonamentu za każdą przeniesioną osobę. Maksymalnie możecie polecić nam 50 numerów. A co zyskają przychodzący do Orange? To nawet do 3 miesięcy abonamentu za darmo i 20 proc. więcej minut do wszystkich sieci oraz w wybranych taryfach nielimitowane rozmowy w Orange lub do wszystkich sieci i na numery stacjonarne. Szczegóły konkursu na www.orange.pl/przeprowadzka

0deebc07f9adc2400112084b54a23a14790

Scroll to Top