Oferta

Taki mały kuponik, a takie 20% taniej, czyli kolejna „kuponowa jednodniówka” ;-)

Piotr Domański Piotr Domański
13 kwietnia 2016
Taki mały kuponik, a takie 20% taniej, czyli kolejna „kuponowa jednodniówka” ;-)

20% to naprawdę coś. Obojętnie jak na to patrzeć obniżenie rachunku za telefon o 1/5 na dwa lata to spora oszczędność. Oznacza ona mówiąc wprost, że na Waszych kontach i w portfelach zostanie od blisko 200 złotych w przypadku Smart Planu LTE za 39,99 do ponad 700, jeżeli zdecydujecie się na Smart Plan LTE 149,99. I nie liczyłem tutaj zniżek związanych z konwergencją, czyli korzystaniem z więcej niż jednej usługi w Orange. Więc ostatecznie promocje mogą być jeszcze lepsze. Kupon możecie wykorzystać nie tylko by obniżyć cenę abonamentu telefonicznego, ale także by zaoszczędzić na internecie mobilnym.

Kupony działają jak zawsze. Wchodzicie na stronę orange.pl, klikacie w baner kierujący na stronę, na której będzie generowany kod (podpowiem – na tę stronę), a następnie robicie zakupy. Możecie też wejść na stronę www.orange.pl/kupon gdzie wpisujecie kod, a następnie również ruszacie na zakupy. Może to już robi się nieco nudne, ale moim zdaniem warto przypomnieć – wyłączcie blokadę plików cookies, bo inaczej z kupownowych zakupów nici. Kupony rabatowe możecie wygenerować od dzisiaj od godziny 9 do jutra do 8:59, a zrealizować do północy 14 kwietnia.

By nieco ułatiwić Wam życie oto lista planów, które obejmuje oferta: Smart Plan LTE 39,99; Smart Plan LTE 49,99; Smart Plan LTE 59,99; Smart Plan LTE 69,99; Smart Plan LTE 79,99; Smart Plan LTE 89,99; Smart Plan LTE 99,99; Smart Plan LTE 149,99. A jeżeli chodzi o oferty bez telefonu: Smart Plan LTE tylko SIM 19,99; Smart Plan LTE tylko SIM 59,99; Smart Plan LTE tylko SIM 129,99.

W związku ze zmianami dotyczącymi sprzedaży ratalnej, którą wprowadziliśmy wczoraj, musicie pamiętać, że kwoty, które zostały zapisane w regulaminie (a także we wpisie powyżej), są obniżone na naszej stronie internetowej o 15 zł. Związane jest to z  promocją „15 zł rabatu na Abonament w sprzedaży Oferty z telefonem lub innym urządzeniem”. I chociaż ostatecznie zapłacicie za abonament mniej, to różnica między tym co widzicie na stronie i tym co jest w regulaminie może być nieco inna.  Jednak musimy tak zrobić , bo w regulaminie należy podać wyjściową kwotę abonamentu. Podsumowując – wartość podana na naszych stronach to ta, którą faktycznie zapłacicie.

Do tego dochodzą, jak wspomniałem wcześniej także oferty internetu mobilnego: LTE FreeNet SIMO 34,91, LTE FreeNet SIMO 54,91, LTE FreeNet SIMO 64,91, LTE FreeNet 44,91, LTE FreeNet 64,91, LTE FreeNet 74,91, Internet LTE dla domu 74,91, Internet LTE 2w1 89,91.

Mimo wszystko do regulaminu warto zajrzeć. Znajdziecie go razem ze wszystkimi innymi istotnymi informacjami na stronie promocji.


Bezpieczeństwo

O sieci telekomunikacyjnej i bezpieczeństwie w programie Sonda 2

Piotr Domański Piotr Domański
12 kwietnia 2016
O sieci telekomunikacyjnej i bezpieczeństwie w programie Sonda 2

Kultowy program popularno-naukowy Sonda wrócił jakiś czas temu do telewizji, dokładnie do TVP 2. Wczoraj można było obejrzeć odcinek o telekomunikacji. Nie mogło w nim oczywiście zabraknąć Orange.  Było nie tylko o dawnym łączeniu rozmów, lecz także o ważnym obecnie  bezpieczeństwie sieci. O ile,  o łączeniu rozmów mogliście już kilkukrotnie przeczytać w moich artykułach, podobnie jak zajrzeć do miejsca, gdzie kontroluje się sieć mobilną, to miejsca w którym analizuje się bezpieczeństwo sieci chyba jeszcze nie widzieliście.

To chyba najciekawsza część programu, zarówno pod kątem wizualnym jak i merytorycznym. Możecie też usłyszeć dobrą radę dotyczącą tworzenia haseł, której udziela Krzysztof Białek – kierownik wydziału operacji bezpieczeństwa. Zresztą zobaczcie sami. Ostrzegam tylko przed reklamami, ale to dzięki nim możecie zobaczyć cały materiał za darmo.

A więc zapraszam do oglądania!

3330b795095365c8d8c66a6f32163b2a76c


Rozrywka

Dwa abonamenty w cenie jednego

Stella Widomska Stella Widomska
11 kwietnia 2016
Dwa abonamenty w cenie jednego

Mamy dla Was dwa abonemanty bez limitu w cenie jednego w ofercie Orange dla Firm. Zapłacicie 28,78 zł + VAT. A do tego internet stacjonarny w najtańszym pakiecie na rynku. Nie wierzycie? To zobaczcie nasz nowy spot, który o tym opowiada. Za jego kreację odpowiada Havas. Produkcją zajął się Lemon Film, a postprodukcją Lunapark. Media kupił dom mediowy Initiative Media. Reżyserię spotu powierzyliśmy Maćkowi Kowalczukowi.

 

Scroll to Top