Odpowiedzialny biznes

Taki mały wakacyjny przerywnik

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
26 czerwca 2011
Taki mały wakacyjny przerywnik

Gdy ten tekst się ukazuje ja od kilku dni spokojnie sobie siedzę, w miejscu gdzie zasięg komórki jest szczątkowy, netu nie ma wogóle, słucham tylko programu I Polskiego Radia - tak na marginesie zawsze lubiłem ich programy sportowe.

Tym, którzy jednak mają dostęp od internetu polecam, krótkie filmiki z naszymi reprezentantami, którzy oceniają nasze szanse na Euro 2012, mówią kogo się boją, a kogo chcieliby wylosować. Ot tak "wakacyjna piłkarska lektura".

A jak będzie pokaże rzeczywistośćc za rok. Miłego oglądania

http://www.youtube.com/bialoczerwonicompl?gl=PL&hl=pl#p/c/F70F6115C3089186/2/gtki8UbuKDo

http://www.youtube.com/bialoczerwonicompl?gl=PL&hl=pl#p/c/F70F6115C3089186/3/Fge8bO0gYCI

http://www.youtube.com/bialoczerwonicompl?gl=PL&hl=pl#p/c/F70F6115C3089186/4/C4uqr-VeIlg

Więcej na http://www.youtube.com/bialoczerwonicompl


Odpowiedzialny biznes

Rzecznik na tygodniowym urlopie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 czerwca 2011
Rzecznik na tygodniowym urlopie

Czasami przychodzi ten moment, że nawet rzecznik odpoczywa i tak właśnie będzie w przyszłym tygodniu. W górach jest dobry zasięg Orange, dlatego moja aktywność blogowa nie zniknie całkowicie, ale na pewno będzie mnie mniej. No chyba, że świstaki gwizdną mi laptopa :-) Koledzy z Biura Prasowego dostarczą Wam newsy, zostawiłem też notkę w zapasie, aby kliknąć, kiedy przyjdzie pora. Pamiętajcie, aby zdobywać kolejne tajemnicze kody, zaglądajcie regularnie na naszą stronę na Facebooku. A jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to akurat na mój powrót będę miał dobrą wiadomość dla korzystających z mobilnego netu.


Odpowiedzialny biznes

Słynna pani, mama, babcia

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
24 czerwca 2011
Słynna pani, mama, babcia

Mai Włoszczowskiej gratuluję zdobycia kolejnego mistrzostwa Polski w jeździe indywidualnej na czas. Maja na swojej oficjalnej stronie przyznała, że indywidualna próba czasowa nie należy do jej ulubionych, ale za to sprawiedliwych.

A teraz szybko przenosimy się na zachód Europy, gdzie również mają miejsce czempionaty poszczególnych krajów. I tak we Francji 11. raz podczas indywidualnej jazdy na czas triumfowała Jeannie Longo. Wszystko w porządku, do momentu, gdy spojrzymy w metryczkę pani, mamy, babci!? Longo. Zdaję sobie sprawę, że kobiet o wiek się nie pyta, tym bardziej nie wypomina, ale napiszę. Pani, mama, babcia Longo skończyła 52 lata.

Osobiście bardzo podziwiam Longo. I nie chodzi o osiągnięcia, bo lista jest tak długa jak kolej transyberyjska. Niesamowite są jej chęci i wytrwałość. To dla mnie wzór jeśli chodzi o te cechy. Przecież Francuzka mogłaby spokojnie cieszyć się wolnością poza sportową, oddać się innym życiowym pasjom. Chodzą słuchy, że pani Longo wyśmienicie gotuje.

Na myśl przychodzi mi kilka wielkich postaci, które mogłyby podziwiać świat nie martwiąc się zupełnie sportową otoczką. Sir Alex Fergusson, Ryan Giggs (chyba nie dostanie tytułu sir), w Polsce na pewno Orest Lenczyk czy Tomasz Gollob. Niech takich pasjonatów kroniki sportowe zapisują jak najwięcej.

Scroll to Top