Oferta

Tańsza Neostrada do 80 Mb i promocje pakietów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 stycznia 2014
Tańsza Neostrada do 80 Mb i promocje pakietów

Od dziś możecie skorzystać z nowych ofert Neostrady i promocji pakietów, w tym FunPacka. W promocji "Po prostu Neostrada" za 69 zł miesięcznie otrzymacie teraz  "gołą" Neostradę do 80 Mb/s, a jeśli zdecydujecie się na nią w zestawie, wychodzi jeszcze taniej. Jednocześnie zdecydowaliśmy się oferować nasz szerokopasmowy internet w 3 opcjach prędkości: do 10 Mb/s, do 20 Mb/s i do 80 Mb/s. Oznacza to, że znika 40 Mb/s. Moim zdaniem oferta jest w ten sposób bardziej przejrzysta i łatwiej wybrać opcję dla siebie. Jeśli chodzi o promocje to w miejsce starych propozycji, mamy 4 nowe. Prócz "Po prostu Neostrada" są jeszcze: "Neostrada i Telewizja", "Neostrada w FunPacku" i Neostrada i Rozmowy. Szczegóły znajdziecie tutaj.

47a9deafc21c8ca10d76c2f566664d41deb

 


Odpowiedzialny biznes

Duńska baśń polskiego szczypiorniaka

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
19 stycznia 2014
Duńska baśń polskiego szczypiorniaka

Każdy z nas doskonale zna przynajmniej jedną baśń Hansa Christiana Andersena. Od piątku, ktoś mógłby powiedzieć, że równie barwne baśnie, w kraju wcześniej wspomnianego autora, piszą polscy piłkarze ręczni. Lecz to nie bajki, a rzeczywistość.

Przez te emocje schudłem średnio dwa kilogramy podczas jednego spotkania, które wcześniej skrzętnie zaznaczyłem na czerwono w kalendarzu. Biorąc pod uwagę moją niedowagę i przebieg wydarzeń, jakie serwują szczypiorniści to w przyszłym tygodniu nie będę już chyba rzucał cienia. Póki jeszcze mogę, rzucę z siódmego metra moje literowe retrospekcje grupowych pojedynków.

Mecz z Serbią: Pierwszy mecz, przegrywamy minimalnie, ale przede wszystkim zawodzą rzuty karne.

Mecz z Francją: Rywal w nomenklaturze piłkarskiej porównywalny do Hiszpanii. Proszę sobie wyobrazić przez chwilę mecz kopanej. Przegrywamy jedną bramką z Hiszpanami. Robert Lewandowski w doliczonym czasie ma szanse wbić na remis. Trudne marzenie? W środę Francuzom mecz wygrał bramkarz.

Mecz z Rosją: Pierwsza polska baśń, ten mecz z kolei wygrał nasz bramkarz - Sławomir Szmal.

Drugi rozdział polskiej baśni został zapisany pod tytułem Polska-Białoruś. Myślę, że nawet sam Andersen nie popuściłby tak wodzy fantazji. Jednak te ostatnie minuty to rzeczywistość. Zobaczcie sami:

We wtorek i środę kolejne rozdziały. Kolejno ze Szwecją i Chorwachą .Niech ta baśń trwa i zakończy się w najbliższy weekend. Pal licho, że mogę stracić jeszcze kilka kilogramów!


Odpowiedzialny biznes

Już rok gramy w pomaganie!

Monika Kulik Monika Kulik
17 stycznia 2014
Już rok gramy w pomaganie!

Czy lubicie gry komputerowe? Czy pragniecie poczuć się, jak prawdziwy bohater, który zmienia lokalne otoczenie na lepsze?

Już dziś możecie dowiedzieć się, jak działa grywalizacja społeczna i jakie efekty przyniosła w 50 pracowniach Orange w małych miastach i wsiach w Polsce. Fundacja Orange przygotowała interaktywny mash-up, żeby podsumować efekty pierwszego roku grywalizacji w Pracowniach Orange i pokazać, jak wirtualne narzędzie powoduje zmiany w świecie realnym.

Nasi bohaterowie to nie rycerze, mityczne stwory czy komandosi  – ale bohaterowie, którzy są obok nas w zwyczajnym świecie – społecznicy, którzy codziennie pracują w Pracowniach Orange, bibliotekach, domach kultury. Grywalizacja to dla nich nie tylko dobra rywalizacja o punkty i nagrody, ale także źródło inspiracji do działania na rzecz mieszkańców, zdobywania nowych umiejętności, realizacji niestandardowych projektów.

Wejdźcie na stronę Pracowni Orange i zobaczcie, co zadziało się tam przez ostatni rok.

caa8989a6313a76a9b53288739f4d9d5f7a

Scroll to Top