Odpowiedzialny biznes

Targi CSR

Monika Kulik Monika Kulik
08 listopada 2016
Targi CSR

Nauka alfabetu Morse’a, warsztaty upcyklingu i majsterkowania, masaże dla osób pracujących za biurkiem, rozmowy z dietetykami, zabawy, quizy i konkursy z nagrodami – to wszystko  będzie można znaleźć już 17 listopada podczas Targów CSR na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ponad 70 firm i organizacji społecznych podczas Targów przedstawi swoje działania w zakresie społecznej odpowiedzialności.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest edukacyjna działalność biznesu. Podczas Targów poznamy wyniki głosowania internautów na najlepsze projekty edukacyjne prowadzone przez firmy. Jeśli jeszcze nie zagłosowaliście – zapraszamy do oddania głosu. Może na nasze projekty -  Bezpiecznie Tu i Tam, MegaMisja i Kluby Sportowe Orange?

Zagłosować można na stronie - www.glosowanie.odpowiedzialnybiznes.pl

Zapraszamy również do naszego stoiska targowego - nr 36. Podzielimy się z Wami naszą wiedzą o edukacji cyfrowej, bezpieczeństwie online i grywalizacji. Przyjdźcie, zadajcie pytania i weźcie udział w quizie z nagrodami. Zapraszamy!

Do zobaczenia 17 listopada w godz.9.00-17.00 na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie!

de6c9493476a00d8296fe8e461585e86a90


Oferta

Dwa szalone tygodnie z telefonami, czyli obniżamy ceny na stronie www

Piotr Domański Piotr Domański
04 listopada 2016
Dwa szalone tygodnie z telefonami, czyli obniżamy ceny na stronie www

Po raz kolejny mam dobrą wiadomość dla tych spośród Was, którzy polują na „telefoniczne okazje”. Ruszyła promocja na naszej stronie internetowej i tym razem trwa ona nie tydzień, lecz dwa tygodnie. Dajcie znać znajomym, powiedzcie rodzinie, a dziadkom pomóżcie przy okazji zarejestrować prepaid ;-)

d742ff2eecde10c78a049501ce3f47cf87bNa liście znalazło się osiem smartfonów i jeden tablet z praktycznie każdej półki cenowej. Zacznę od najwyższej, gdzie znajdziecie dwa Samsungi – S6 i S7. W obydwu przypadkach obniżyliśmy cenę na start, a w przypadku Samsunga S7 także miesięczną opłatę za telefon. I to znacznie. Cena, którą zapłacicie za S6 na start, spadła z 649 zł do 399 zł w Smart Planie LTE z urządzeniem za 74,99. Z kolei za nowszego z tych dwóch modeli, obok mniejszej kwoty na start zapłacicie także miesięcznie nie 55 zł jak do tej pory, lecz 45 zł. Różnica może niewielka, ale jeżeli pomnożycie to przez 24 miesiące trwania umowy okaże się, że znacząca.

Tuż poniżej leżą trzy kolejne telefony – iPhone 5s, Huawei P9 Lite Dual Sim i Sony Xperia XA. To solidne urządzenia, które nie spowodują, że przez resztę miesiąca z braku środków na koncie będziecie jeść w barze mlecznym. iPhone 5s nikomu nie będę przedstawiał. Napiszę tylko, że teraz cena na start spadła z 299 do 199 zł, a opłata miesięczna za telefon z 20 do 15 złotych w ramach Smart Plan LTE z urządzeniem za 74,99. O Sony Xperia XA napiszę, ponieważ telefon ten po prostu mi się podoba ;-). W jego przypadku również obniżyliśmy miesięczną opłatę z 30 do 25 złotych. Cena ostatniego ze smartfonów z tej półeczki - Huawei P9 Lite Dual Sim - spadła z 209 złotych na 99 zł.

W promocji znalazły się także Sony Xperia E5 i HTC Desire 825, których cena na start poszła w dół do magicznego zera złotych, a do tego obniżyliśmy kwotę, którą każdego miesiąca będziecie płacić za te modele. Na liście znalazł się także tablet - Lenovo TAB2 A10. Na koniec pozostawiłem sobie Huawei P8 Lite, którego Wam szczególnie polecam, bo sam z niego korzystam. Na start płacicie za niego 0 złotych, a miesięcznie 10 zł zamiast dotychczasowych 20 zł.

Promocja trwa do 17.11. więc całe okrągłe dwa tygodnie, a więcej szczegółów znajdziecie na stronie. 


Rozrywka

W nju w parze lepiej

Stella Widomska Stella Widomska
04 listopada 2016
W nju w parze lepiej

Mamy w nju mobile taki plan taryfowy, w którym w parze jest zdecydowanie lepiej. Płacicie w nim po 19 zł na osobę za nielimitowane rozmowy do komórkowych, sms-y, mms-y oraz 2 GB internetu do podziału. Tu znajdziecie szczegóły tej oferty.

Poprosiliśmy youtuberów o pokazanie dlaczego lepiej jest być w parze. Możecie sprawdzić co na ten temat sądzą:

Karol Paciorek i Paulina Lis

Maciek Dąbrowski i Paulina Mikuła (od 34 minuty materiału)

Jesteśmy też ciekawi co Wy sądzicie na ten temat. Pokażcie nam dlaczego w parze jest łatwiej. Zróbcie zdjęcie pokazujące, że we dwoje jest fajniej niż samemu. Wrzućcie je na Instagrama z #njutandem i oznaczcie @njumobile. Główną nagrodą jest voucher na wycieczkę dla dwojga! Szczegóły tu.

 

Scroll to Top