Odpowiedzialny biznes

Technologicznie przygotowani na 100 procent

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
06 czerwca 2012
Technologicznie przygotowani na 100 procent

W piątek wszystko będzie jasne. Zobaczymy jak w rzeczywistości przygotowani do turnieju są piłkarze Franciszka Smudy. To te wielki sprawdzian możliwości technologicznych Orange, Partnera Technologicznego UEFA Euro 2012. Jak wyglądało podsumowanie tych ostatnich zobaczcie na filmie.

 

PlayWyłącz głos


Rozrywka

Pieszczoch dla Play

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 czerwca 2012
Pieszczoch dla Play

Dziś koledzy z Playa pomyśleli o nas ciepło zmieniając swoją grafikę na Facebooku. My myślimy o Was jeszcze cieplej i podsyłamy do zabawy naszego Pieszczocha :)

f970931f60f3054e587d40edf9215910b57


Odpowiedzialny biznes

W Orange Sport nie tylko Eurowzięci

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
06 czerwca 2012
W Orange Sport nie tylko Eurowzięci

Na dwa dni przed pierwszym meczem reprezentacji wszyscy już żyją Euro 2012. Jak sprawdzi się nasza kadra? Przed mundialem 2010 mieliśmy tyle nadziei, a jednak eliminacje do MŚ okazały się sromotną porażką. Zanim rozpocznie się Euro 2012 można sobie przypomnieć jak wyglądała wtedy kadra Leo Beenhakkera. Codziennie o 15:20 Orange sport pokazuje odcinki serii "Trzecia część meczu - rzecz o reprezentacji".

To 2 lata temu. A dzisiaj? Jak powstawał zespół, który ma być dumą Polaków na zbliżającym się turnieju? Co zrobi Wojciech Szczęsny, jeśli te mistrzostwa wygramy? Co w kadrze Smudy robi "Pudzian"? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można szukać w nowym dokumencie Orange sport "Eurowzięci". Premierę zobaczymy w czwartek 6 czerwca o godz. 21:00. Odpowiedzi można szukać w nowym dokumencie Orange sport "Eurowzięci".

Codziennie obserwuję przybywających do stolicy kibiców. Wszyscy mają nadzieję na widowisko na najwyższym poziomie. Warszawa póki co jest rozkopana. W ścisłym centrum codziennie głośno. Pracują maszyny, dźwigi, koparki. Słychać szczęk metalu. Zdążą? Nie zdążą? Jak się odnaleźć? Tutaj z pomocą przychodzi oficjalna aplikacja UEFA Euro 2012™ z Orange – niezbędnik kibica przygotowany specjalnie na smartfony ze wszystkimi ważnymi informacjami aktualizowanymi na bieżąco.

Jeśli chcę się dowiedzieć, co w tej chwili dzieje się na Stadionie Narodowym lub w poszczególnych Fan Zonach, mogę wstukać euro2012.orange.pl i zobaczyć na żywo przez kamerki live. A jeśli mam wytłumaczyć dziecku, skąd wzięło się powiedzenie, że bramkarz wpuścił „szmatę”? Na to pytanie z pomocą przychodzi profesor Miodek w specjalnym cyklu „Piłkarskiego słownika profesora Miodka”. Polecam wszystkim

Scroll to Top