Odpowiedzialny biznes

Teraz półfinały – konkurs

Marek Wajda Marek Wajda
06 lutego 2012
Teraz półfinały – konkurs

Coraz bliżej finału Pucharu Narodów Afryki Orange 2012 a tym samym końca naszego konkursu. W weekend poznaliśmy najlepsze drużyny Afryki. Zambia gładko, choć bez fajerwerków pokonała Sudan 3:0. Wybrzeże Kości Słoniowej nie dało szans Gwinei Równikowej i gładko rozbiło takim samym wynikiem 3:0. Na uwagę zasługiwał niesamowity gol Yaya Toure z rzutu wolnego.

http://www.101greatgoals.com/gvideos/golazo-yaya-toures-brilliant-free-kick-ivory-coast-v-equitorial-guinea/

Mali pokonało po rzutach karnych Gabon, a mecz był klasycznym przykładem powiedzenie: niewykorzystane sytuacje mszczą się. W ten sposób obaj gospodarze turnieju pożegnali się z nim. Ghana pokonała Tunezję po dogrywce 2:1 a właściwie to Tunezja pokonała się sama po kuriozalnej interwencji tunezyjskiego bramkarza.

Więcej o meczach na Live Orange, a przed nami półfinały i kolejna runda naszej zabawy.

Moje typy:

WKS – Mali 2:0

Zambia – Ghana 0:1

Na razie na prowadzeniu Toms z 7 punktami, który trafnie wytypował wyniki dwóch meczów, ale tuż za nim jest Maurycy, który idealnie wytypował zwycięstwo Ghany w dogrywce. Pozostali typerzy ciągle w grze, gdyż tracą w większości tylko 2 punkty do lidera.


Odpowiedzialny biznes

Gramy z Etnoligą

Marek Wajda Marek Wajda
03 lutego 2012
Gramy z Etnoligą

Już jutro w Warszawie startuje trzecia edycja Etnoligi – unikalnego wielokulturowego turnieju piłkarskiego. Mottem rozgrywek jest „Piłka ma wiele barw i należy do nas wszystkich”.

W turnieju startuje ponad 130 kobiet i mężczyzn z kilkudziesięciu krajów i środowisk. Są wśród nich także pracownicy Grupy TP.  Unikalne jest to, że w każdej z 12 drużyn znajdą się osoby przynajmniej trzech narodowości i jedna kobieta. Każda ekipa będzie gospodarzem jednej kolejki – przygotuje autoprezentację, poczęstunek i oprawę. Przez najbliższe 3 miesiące drużyny rozegrają w sumie 66 meczów. Turniejom towarzyszą imprezy integracyjne: warsztaty międzykulturowe, spotkania z kuchniami świata, wystawy, happeningi czy sparingi z gwiazdami, w których brali udział m.in. Paul Elliott, Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski czy Radosław Majdan.

Warto więc przyjść by kibicować zmaganiom, a przy okazji poznawać inne kultury;) Mecze są rozgrywane w Ośrodku Sportu i Rekreacji Warszawa-Śródmieście, ul. Polna 7a (w godz. 11 - 18).

Organizatorami III edycji Etnoligi są Fundacja dla Wolności i Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ”, projekt wspiera Oficjalny Program Wolontariatu UEFA EURO 2012™.

Grupa TP jest głównym sponsorem tego wydarzenia. - Na co dzień zajmujemy się łączeniem ludzi – nasze usługi pomagają im porozumieć się, dzielić się emocjami, pokonywać granice, walczyć z wykluczeniami.  Dlatego bardzo bliska nam jest idea Etnoligi. Z przyjemnością włączamy się w promowanie zasad równości, wartości fair play, bez których piłka nożna traci całą magię -  mówi  Wojciech Dziomdziora, dyrektor Projektów Kluczowych Grupy TP.


Oferta

Nowości w Orange dla Firm

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
03 lutego 2012
Nowości w Orange dla Firm

W poniedziałek wprowadzamy nową ofertę pięć planów abonamentowych i czterech mixowych dla firm. W Planach Korzystnych dla Firm z abonamentem, w zależności od wybranego planu, będziecie mogli wybrać od jednej do czterech bezpłatnych usług dodatkowych. Będzie można je co miesiąc zmieniać i obniżać koszty w zależności od aktualnych potrzeb. Do wyboru: tańsze o połowę połączenia nawet do 3 wybranych krajów, do 4 GB miesięcznie na transmisję danych albo bezpłatne połączenia lub SMS-y do wszystkich w Orange. Klienci przedłużający umowę zyskają dodatkowo większe pakiety minut na rozmowy do wszystkich sieci. Szczegóły ujawnimy po weekendzie.

Scroll to Top