Rozrywka

Trylogia serce i rozum

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
04 czerwca 2010
Trylogia serce i rozum

Pewnie każdy z nas nie raz zastanawiał się, czy podejmując decyzje życiowe kierować się bardziej sercem, czy jednak rozumem? Wszak serce to synonim decyzji emocjonalnych, opartych na uczuciach. Rozum zaś to mądra analiza i „twarde” fakty. Zostawiając dylemat nie rozstrzygnięty wykorzystaliśmy go do trylogii reklamowej, aby promować: telefon, internet i pakiety telewizyjne.

Za przygotowanie spotów  odpowiedzialny był znany, amerykański reżyser Terry Rietta. Gość doskonale obeznany w świecie reklamy. Efekt?

Moim zdaniem to jedna z najfajniejszych kampanii TP, jakie widziałem. Niebanalny pomysł, spójność przekazu dla wszystkich produktów i technicznie bez zarzutu. Tylko oglądać i ... kupować :-)


Odpowiedzialny biznes

Gala Wolontariatu

Monika Kulik Monika Kulik
04 czerwca 2010
Gala Wolontariatu

Są wydarzenia, na które czekam cały rok, które dodają mi energii, sprawiają, że zyskuję dystans do spraw mniej ważnych. Jednym z takich wydarzeń jest coroczna Gala Wolontariatu- uroczystość pełna wzruszeń i dobrych emocji. Tak było i w tym roku w Belwederze. Już po raz 9. poznaliśmy podczas Gali laureatów konkursu „Barwy wolontariatu” – niezwykłych ludzi, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas dla innych. Spośród ponad 450 zgłoszeń Kapituła Konkursu wybrała 10 finalistów.

W tym roku nagrodę dla najlepszego wolontariusza zdobyła Małgosia Jabłońska wolontariuszka Integrującego Stowarzyszenia Jeden Świat im. prof. Zbigniewa Religi z Białegostoku. Małgosia mimo własnej niepełnosprawności zawsze pomaga innym, mniej sprawnym dzieciom. Możecie już ją znać – z „Krótkiego filmu o Małgosi” umieszczonego na YouTube'ie, który nakręciły jej siostry Zosia i Agnieszka Tucholskie, a który zdobył nagrodę w konkursie Filmoteki szkolnej.

Nagroda za drugie miejsce trafiła do Danuty Lech, założycielki Dąbrowskiego Stowarzyszenia Rodzin w Kryzysie, która jest wolontariuszką już 37 lat. A trzecie miejsce zajęli Emilia i Grzegorz Ziółkowscy twórcy Stowarzyszenia Opiekunów Osób Niepełnosprawnych – cafe mama klub w Różanie.

 

Jak widać wolontariat może mieć różne barwne oblicza.


Odpowiedzialny biznes

Wytypuj i wygraj bluetooth

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 czerwca 2010
Wytypuj i wygraj bluetooth

Przeglądałem dziś zawartość magicznej szafy rzecznika i znalazłem fajne gadżety m.in. słuchawki bluetooth. Dostanie ją pierwsza osoba, która poprawnie wytypuje wyniki dwóch najbliższych meczów polskiej reprezentacji z Serbią i Hiszpanią. Ponadto dla osoby, która najszybciej poprawnie wskaże wszystkich ewentualnych zdobywców bramek dla Polski zarezerwowałem drugi bluetooth. Oczywiście można też obstawić pesymistycznie, czyli że nikt gola nie strzeli. Każdy ma po jednej możliwości typowania wyników i strzelców. Powodzenia.

reprezentacja_-_kielce_-_finlandia.jpg

Scroll to Top