Odpowiedzialny biznes

Twoje konto na Orange On-line – stan konta i pakietów

r Grunwald r Grunwald
15 października 2013
Twoje konto na Orange On-line – stan konta i pakietów

Niedawno pisałam ogólnie o zmianach, jakie wprowadziliśmy na na Orange On-line.

Od dziś, w kolejnych wpisach będę szczegółowo przedstawiać Wam każdą z zakładek, abyście mogli szybko i sprawnie samodzielnie poruszać się po swoim koncie. Wiem oczywiście, że większość z Was znakomicie posługuje się tym narzędziem :), ale nie wszyscy - otrzymujemy sporo pytań związanych z kontem na portalu.

Po zalogowaniu do konta jako pierwszą zobaczycie zakładkę Orange On-line.  To właśnie tutaj możecie zarządzać swoim kontem i pakietami.

0a85f7adfcf12aff3a6151b66e7ed00654c

Po wybraniu zakładki "Stan konta i pakietów" macie do wyboru "dostępne środki" oraz "doładowania". W opcji "dostępne środki" przedstawione jest zestawienie aktualnych finansów Twojego konta.  Sprawdzicie tutaj ilość dostępnych minut, środków podstawowych tzn. z abonamentu oraz stan środków z pakietów dodatkowych wraz z ich datą ważności. Dodatkowo w większości ofert można sprawdzić także kwotę przekroczenia abonamentu.

9915aa4e5fdd4c9783afbad6dbee43cc98e

Wybierając zakładkę "doładowania" przechodzicie do sekcji, gdzie możecie zlecić doładowanie telefonu na kartę z telefonu z rachunkiem. W prosty i szybki sposób, wpisując jedynie numer telefonu na kartę i wybierając kwotę, doładujesz telefon na kartę, a wartość doładowania zostanie doliczona do faktury.

f5bd79ca116b516a851aea40adcfff23cb6

Zapraszam także do obejrzenia filmu:


Rozrywka

Wygraj płyty gwiazd OWF 2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
15 października 2013
Wygraj płyty gwiazd OWF 2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Widzę, że z niecierpliwością czekacie na rozstrzygnięcie konkursu, ale wiecie jak to jest.. wakacje, wakacje.. Trochę się rozleniwiłam..Jednak już zbieram się w sobie i śpieszę nadrobić zaległości ;-)

Popatrzcie na poniższą grafikę, a znajdziecie odpowiedzi  na pytania :-)

956c48ab79c00dc9cea7cb9be5d480ae36a

UWAGA, UWAGA ! :-)

Płyty CD The Offspring wygrywają: ziemowy i Hristov

Płyty CD FatBoy Slim: pablo_ck i znowu ziemowy, który dokładnie wstrzelił się z odpowiedzią.

Wszystkim!! dziękuję za udział w zabawie, a zwycięzców proszę o kontakt mailowy na adres: Aleksandra.Urbanska2@orange.com


Odpowiedzialny biznes

Orange Blog Talks taste

Marek Wajda Marek Wajda
15 października 2013
Orange Blog Talks taste

Nie przebrzmiały jeszcze echa spotkania blogerek modowych, a my organizujemy już Orange Blog Talks taste, na które zapraszamy wszystkie blogerki i blogerów kulinarnych. Już 26 października widzimy się w Krakowie.

Dlaczego warto być z nami na tym spotkaniu? Najlepiej wyjaśnią to prowadzący Tomek Kudła i Bartek Idzikowski doskonale Wam znani ze studiumprzypadku.com oraz Pogaduch b(v)logerów.

Orange Blog Talks to cykl unikalnych spotkań blogerów. OBT taste to trzecie spotkanie z cyklu. W trakcie tego spotkania podamy Wam przepisy m.in. na udaną współpracę z firmami, fotografowanie potraw, ochron przed kradzieżą czy wydanie książki. Pełny program znajdziecie tutaj. Chętnych zapraszam do wypełnienia formularza.

Wydarzenie odbędzie się 26 października w Klubie Pod Jaszczurami w Krakowie.

Scroll to Top