;

Bezpieczeństwo

Uaktualnij swoje dane… a może nie? (1)

Michał Rosiak

18 stycznia 2018

Uaktualnij swoje dane… a może nie?
1

W ostatnich miesiącach media nie tylko bezpieczniackie zalewają regularnie informacje o kolejnych spektakularnych podatnościach w oprogramowaniu, protokołach i systemach operacyjnych. Pełne ostrzeżeń i emocji teksty dobrze się klikają, a tymczasem przestępcy mozolnie rzeźbią i wysyłają kolejne kampanie phishingowe. To aktywności może nie tak spektakularne, ale przynoszące ciągłe i całkiem spore zyski.

W anglojęzycznym internecie w ostatnich dniach głośno było o próbie phishingu na markę Netflix. Pod pozorem nieprawidłowych danych, dotyczących płatności przestępcy sugerują ich uaktualnienie. By „ułatwić” sprawę, bezpośrednio w mailu zamieszczają linka, umieszczonego pod przyciskiem „Update your account now”.

Kliknięcie w link przekieruje nas na stronę łudząco przypominającą witrynę usługi, z oknem na wpisanie loginu i hasła. Oczywiście automatycznie trafią one do przestępców, ale to nie koniec – w kolejnym kroku zostaniemy przekierowani na stronę z miejscem do wpisania danych naszej karty. To wszystko? Niekoniecznie. Na sam koniec mamy jeszcze zrobić sobie selfie z widocznym… dokumentem tożsamości. Na końcu jesteśmy przekierowywani na prawdziwy adres Netflixa.

Co jest nie tak?

Świadomemu internaucie podczas całego procesu wielokrotnie powinna się zapalić czerwona lampka.

 • „Call to action” – informacja o zablokowaniu konta i wymaganie uaktualnienia danych
 • Ukryty link w formie przycisku (najechanie nań kursorem pokazuje adres strony z adresem podobnym do witryny usługi
 • Brak zielonej kłódki przy adresie strony (w przypadku opisywanego phishingu kłódka akurat była, ale o ile jej brak to sygnał alarmowy, to jej obecność nie musi oznaczać, że wszystko jest dobrze – przestępcy po prostu zadbali o certyfikat HTTPS dla fałszywej strony)
 • Okno do wpisania danych karty (jeśli musimy uaktualnić tego typu dane, robimy to wyłącznie wpisując adres strony samemu!)
 • Wymaganie wysłania zdjęcia dokumentu tożsamości
 • Kilka drobnych, ale widocznych błędów gramatycznych

Co robić? Dwie kluczowe kwestie: sprawdzać adresy stron i stosować zasadę ograniczonego zaufania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – nie klikaj i niczego nie wpisuj. Jeśli chcesz się upewnić, czy z Twoim kontem w usłudze internetowej jest wszystko w porządku – wpisz własnoręcznie adres w przeglądarce i dopiero potem sprawdź.

A co, jeśli wpisałeś/aś swoje dane? Natychmiast zablokuj kartę płatniczą i zgłoś kradzież (bo o tym de facto mówimy) dokumentu tożsamości. I oczywiście zmień login i hasło. Więcej informacji na blogu Naked Security.

Informacji na temat bezpieczeństwa oraz dotyczących go statystyk w sieci Orange Polska znajdziesz również na stronie CERT Orange Polska – warto dodać do ulubionych! A z Netflixa najlepiej korzystać bezpośrednio przez Orange Polska, w dekoderze Samsung ICU100 🙂

Grafika: Sophos

Udostępnij: Uaktualnij swoje dane… a może nie?
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Klucz. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 17:11 18-01-2018
  Biegnę,lecę,pedze wpisywać. ;)
  Odpowiedz

;

Oferta

Koncerty w jakości 4K w Orange TV (3)

Kasia Barys

18 stycznia 2018

Koncerty w jakości 4K w Orange TV
3

Już prawie rok Orange TV oferuje telewizję w jakości 4K. Wszystko dzięki światłowodowi od Orange, dekoderowi Samsung ISU 100 4K UHD i telewizorowi 4K. Pewnie pamiętacie, że pierwszy kanałem w tej doskonałej jakości, jaki dodaliśmy do naszej telewizji był Stingray Festival 4K. To kanał telewizyjny, na którym można obejrzeć koncerty, spektakle teatralne, pokazy operę, czy występy DJ-ów. Warto pamiętać o ofercie Orange Love, wtedy jest najłatwiej i najtaniej. Możecie w wyjątkowy sposób celebrować sztukę i muzykę we wszystkich jej przejawach.

Co można oglądać w Stingray Festival 4K w Orange TV?

Na pewno będziecie pod wrażeniem masowych koncertów czołowych gwiazd. Nieco górnolotnie mówiąc – bez wychodzenia z domu, na kanapie można obejrzeć teatr, balet, operę i doskonałe koncerty. Stingray Festival 4K jako pierwszy kanał telewizyjny emitowany wyłącznie w natywnym formacie audio 4K i Dolby Digital, otwiera okno na niezwykły świat jazzu, popu i rocka, muzyki elektronicznej czy opery.  W tym miesiącu szczególnie polecam fanom jazzu koncert Magic Malika, asa francuskiego jazzu. To wirtuoz fletu znany z magicznych płyt „Air” oraz „St. Germain”. Zobaczycie jego występ z festiwalu Royaumont Abbey w 2015 roku. Stworzył także muzykę do dwóch francuskich filmów (jak pewnie wiecie, jestem fanką kina).  Dla ciekawych muzyki świata, proponuję posłuchać koncertu gitarzystów Teyssot-Gay’a i Khaled Aljaramani’ego. Poetyckie i muzyczne kultury spotykają się w wykonaniu kwintetu w 2015 roku w Opactwie Royaumont. Przygotujcie się na wyjątkową mieszankę syryjskiej muzyki i rocka.

A za miesiąc wybiorę dla Was to, co warto obejrzeć na Stingray Festival 4K w lutym.

Koncerty obejrzycie w telewizji Orange TV, dostępnej w dekoderze telewizyjnym. Usługa Orange TV jest dostępna wyłącznie dla abonentów Orange. Warto skorzystać z usługi Orange Love, gdzie światłowód, telefon i telewizja jest dostępna w jednym abonamencie. Kanał festiwalowy jest dostępny w Pakiecie Optymalnym.

Udostępnij: Koncerty w jakości 4K w Orange TV
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Gwiazda. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  emitelek 21:29 19-01-2018
  Póki co Full HD mi musi wystarczyć, bo nie będę zmieniał telewizora co parę lat - chyba, że w jakimś abo za złotóweczkę ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  tob 20:56 02-10-2019
  na jaki czas jest umowa na ten kanał? jestem jego fanem :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  tob 20:57 02-10-2019
  na jaki czas jest umowa na emisje tego kanału? jestem jego fanem :)
  Odpowiedz

;

Inne

Karnawałowy konkurs z HTC czas zacząć! – wyniki! (120)

Piotr Domański

16 stycznia 2018

Karnawałowy konkurs z HTC czas zacząć! – wyniki!
120

Rusza pierwszy blogowy konkurs w nowym 2018 roku. Tym razem dzięki uprzejmości HTC do Waszych rąk mogą trafić HTC U11 life i HTC U11! O ile pierwszego z tych telefonów nie ma w naszej ofercie, to drugi – świetny flagowiec, który wyróżnia się przede wszystkim funkcją Edge Sens dostępny jest u nas już od czerwca.

Konkurs karnawałowy podzieliliśmy razem z HTC na trzy odsłony. W dwóch pierwszych do wygrania jest HTC U11 life, w trzeciej – HTC U11. Wszystkie ze wspomnianą już funkcją Edge Sens, innowacyjną funkcją, która pozwala w mig skorzystać z funkcji telefonu wyłącznie ściskając jego ramkę, świetnymi aparatami z HDR Boost i rewelacyjnymi słuchawkami HTC USONIC z Aktywną Redukcją Szumów. A tłumacząc z języka wyspiarzy – z zupełnie nowymi możliwościami sterowania, aparat, który sprawdza się dobrze także przy bardzo mocnym i bardzo słabym świetle oraz słuchawki, dostosowującymi dźwięk do naszego ucha. Właśnie od tego ostatniego wyróżnika zaczniemy nasz konkurs.

Pytanie brzmi bowiem: „HTC U11 life to niezwykła jakość dźwięku dzięki technologii HTC USONIC. Jaki karnawałowy przebój chcielibyście na tym smartfonie usłyszeć. Dlaczego właśnie ten?” Na odpowiedzi macie czas do piątku 19 stycznia do godziny 23:59. Tradycyjnie odpowiadacie w komentarzach, a odpowiedzi nie mogą być dłuższe niż 280 znaków (ze spacjami). Możecie do nich dodać link do wideo, zdjęcia lub grafiki, pod warunkiem że to Wasze dzieło 😉

Regulamin, by wszystko było jasne – znajdziecie tutaj.

Bawcie się dobrze, kombinujcie, odpowiadajcie. Autorka lub autor najlepszej odpowiedzi ma szansę zgarnąć HTC U11 life. Powodzenia!

P.S. Konkursy najczęściej ogłaszał Wojtek, ale dzisiaj mi przypadł ten zaszczyt. Przygotowuje się on do kolejnej wyprawy. Więcej już wkrótce na jego Twitterze.

Aktualizacja [14:30 23.01.2018]

Pierwszy konkurs ze smartfonem w roli głównej i od razu ponad 100 odpowiedzi. Nie wiem, czy napędziły Was karnawałowe rytmy, lecz przyznaję – jury miało problem z wyborem zwycięzców. Na całe szczęście, podołało! Zwycięzcą pierwszej odsłony konkursu został Furniture2018. Gratulacje! Już pojutrze rusza kolejna, odsłona, w której skupimy się na… świetnym aparatem z funkcją HDR Boost.

Udostępnij: Karnawałowy konkurs z HTC czas zacząć! – wyniki!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Dom. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  kamrzy 15:28 16-01-2018
  Karnawałowe 'Despacito' na tym telefonie podobno brzmi wyśmienito i mi to pasito;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   LEoPARD 23:54 19-01-2018
   „Ay, Mamá Inés” - Alfredo Rodriguez. Ładunek utworu jest tak silny, że stopy samoistnie galopują w takt muzyki, a głowa jak wahadło pracuje z rytmem perkusji. To utwór o ekspresyjnym charakterze, w którym kipi zabawa, prawdziwe emocje, czyli wszystko to, co najlepsze w karnawale. https://youtu.be/rols3JzgYSQ
   Odpowiedz
 • komentarz
  Goral 16:04 16-01-2018
  Santana- Corazon espinado, idealny na ten telefon sam dźwięk gitary powoduje wyłączenie się z otoczenia ,można wtedy wyciszyć się i przenieść w dowolny zakątek świata myślami i nie tylko ,porostu uczta dla uszu
  Odpowiedz
 • komentarz
  tomek_real 17:40 16-01-2018
  Jestem posiadaczem telefonów HTC od kilku lat i wiem że na słuchawkach tej marki brzmienie basu jest obłędne! dlatego kawałek All Falls Down Alana Walkera byłby moim pierwszym hitem!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krisu 20:34 16-01-2018
  Tylko jeden przebój może porwać nas w karnawałowy wir! Akcent - Przez Twe Oczy Zielone. Urodziny, imieniny, ostatki, Sylwester, karnawał. Hit może być tylko jeden! Niech zapłonie Ziemia!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bodo 21:32 16-01-2018
  Siostry Godlewskie i bracia Golec. Z takim audio może będzie to brzmieć znośnie lub dobrze ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bromba 00:04 17-01-2018
  Ponadczasowy "Stain' Alive" Bee Gees. Dlaczego? Bo to jeden z tych wyjątkowych utworów, który niejednego ponuraka potrafi zmienić na parkiecie w Travoltę, a falset Barry'ego Gibbsa jest w stanie skutecznie zmotywować, by "pozostać żywym" do końca zabawy karnawałowej. ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  izyczka 00:20 17-01-2018
  Pierwszy na jakim musiałabym przetestować ten super dzwięk to Return of the mack Marka Morrisona. A dlaczego ten? Utwór jest ponadczasowy i po prostu wymiata , a do tego ma w sobie jakąś magię, której nie mogę się oprzeć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Seba 10:54 17-01-2018
  Ed Sheeran I see fire i tyle w temacie
  Odpowiedz
 • komentarz
  feodor 11:45 17-01-2018
  Rzecz jasna - DESPASITO. Ale w innej formie, folkowej i na dodatek po ukraińsku, w nieco zmienionej wersji. Komentarz zbędny - obejrzyjcie na YT: Де ж те сито?"- Рожаниця
  Odpowiedz
 • komentarz
  robert 14:39 17-01-2018
  Smoke on the water - Deep Purple - to klasyk, na którym kiedyś najlepiej testowało się jakość sprzętu ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pateo 17:29 17-01-2018
  Smartphone HTC to coś więcej niż smartphone. Zestaw słuchawkowy wyposażony w technologię USONIC to wisienka na torcie dlatego chętnie wsłuchałbym się w brzmienie kultowego, karnawałowego utworu "Cheri Cheri Lady".
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dawid 17:33 17-01-2018
  Moim hitem nr 1bylby singiel Junior Senior-Move Your feet. Nigdy nie mialem okazji aby korzystac z tel.htc ale mialem mozliwosc uslyszenia utowrow z tego tel. Bylem pod wrazeniem!
  Odpowiedz
 • komentarz
  pebe 17:52 17-01-2018
  Chętnie posłuchałbym na nowym HTC mixu tegorocznego hitu Luisa Fonsiego " Despacito" i jego coveru w wykonaniu Kabaretu Czwarta Fala - "Wieśka Tico". Zwrotki w oryginale, a zamiast oryginalnego refrenu cover.
  Odpowiedz
 • komentarz
  pheonix870 17:54 17-01-2018
  Arctic Monkeys - Put Your Dukes Up John. To utwór, który byłby grany na okrągło. Może nie do końca karnawałowy, ale da się przy nim świetnie bawić. AC to poezja zamknięta w energicznej muzyce. Z USONIC nie miałem jeszcze styczności, co pozostaje dla mnie wielką niewiadomą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Macieks 18:13 17-01-2018
  HTC U11 brzmi lepiej niż głośników kilkanaście. Skoro USONIC to może Sonique - IT Feels So Good :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  PoprawcieRegulamin 18:23 17-01-2018
  Jest błąd w Regulaminie: 5.2.3. Odpowiedzi na zadanie konkursowe należy udzielić w komentarzu pod wpisem na stronie internetowej (...) od momentu rozpoczęcia odsłony I do godziny 23:59 19.12.2017
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysztof 18:28 17-01-2018
  Aby w pełni brzmiący dźwięk miały moje dzieci jakich budzi Alexia piosneką Uh la la la - polecam ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 18:36 17-01-2018
  Nie znam tej technologii i nie wiem czym miałbym się zachwycać! Dacie mi to coś do spróbowania, to wtedy stwierdzę, czy jest czegoś warte ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Meteo_PL 19:16 17-01-2018
  Jakbym posiadał HTC U11/U11 Life to słuchał bym utworu Ed Sheeran - Prefect, ponieważ utwór ten mnie rozluźnia. Technologia USONIC działa w taki sposób, że po podłączeniu słuchawek dołączonych przez HTC w modelach U ULTRA/U11/U11+/U11 Life urządzenie skanuje ucho użytkownika, dzięki czemu dopasowuje jakość dźwięku do użytkownika.
  Odpowiedz
 • komentarz
  kotipies 19:19 17-01-2018
  Skoro „design HTC U11 inspirowany był żywiołem wody, stworzyliśmy gamę olśniewających, niesamowicie żywych kolorów”, a Usonic używa sonaru, to ja chcę Yellow Submarine Beatlesów! Że to nie karnawałowy utwór? Hola, hola, słuchany na tym sprzęcie z każdego dnia uczyni święto!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anelai 19:28 17-01-2018
  Ostatnio nagrano moje pierwsze w zyciu karaoke gdy spiewalam "Lemon Tree" Fool's Garden. Na telefonie na S brzmialam strasznie, na HTC U na pewno byłoby o niebo lepiej. Mam nadzieje, ze jeszcze kiedys skusze sie na karaoke a hit, ktory uslysze w HTC bedzie spiewany przeze mnie :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Xohor 20:51 17-01-2018
  Volbeat - Lola Montez Pomimo,że dość nietypowo to jednak głośnik HTC świetnie dałby sobie świetnie radę z mocnym brzmieniem tejże piosenki oraz na co dzień przez swoją głośność umilił by dyżur w karetce zarówno w czasie karnawału jak i codziennych dni.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Barmich 00:23 18-01-2018
  OFENBACH VS. NICK WATERHOUSE- KATCHI Jest to ulubiona nuta mojej 3 letniej córeczki i mój jednocześnie, gdy tylko słyszy ten utwór od razu pojawia się uśmiech na jej twarzy, wiec ustawiłem go jako dzwonek w swoim ONE M8 :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  HappyNewYear 00:35 18-01-2018
  Abba: Happy New Year. Zabiegane życie dostarcza mi tylko kar nawał :( Pragnę wreszcie odpocząć, solidnie się wyciszyć... słuchawkami USONIC ;) No i gdy będę tego słuchała, to może do mnie WYRAŹNIE dotrze, że to już Nowy Rok, bo z tego wszystkiego jeszcze się nie zorientowałam!
  Odpowiedz
 • komentarz
  raaku 00:59 18-01-2018
  Kiedyś na imprezie karnawalowej leciał zapętlony filmik "epic sax guy". Od tego czasu muszę usłyszeć go chociaż raz w tygodniu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  pgrde 02:49 18-01-2018
  Alan Jackson - Good time (szukać na YT) Mało popularne ale świetne country. Karnawał to taniec, zabawa, radość, słońce, ciepło, egzotyka oraz piękne dziewczyny. Tam wszystko to jest. To prawdziwy Good time dla wszystkich, w każdym wieku i w każdym zakątku świata.
  Odpowiedz
 • komentarz
  abyabyaby 08:05 18-01-2018
  Gdy nutka z „Thrillera” Michaela Jacksona wpada mi do ucha, krwiobiegiem wędruje do serca, wywołuje dreszcze i automatycznie uaktywnia u mnie tryb taneczny. Perfekcyjne dźwięki HTC U11 wzmocniłyby efekt, podnosząc go do potęgi technologii USONIC.
  Odpowiedz
 • komentarz
  patologikaa 09:08 18-01-2018
  Chciałbym usłyszeć Daft Punk i ich "Giorgio by Moroder", bo to absolutna poezja i miód na serce audiofila. Każda część tego nagrania była rejestrowana przy pomocy odpowiedniego mikrofonu z danej epoki, by oddać subtelne różnice i charakter czasów o których opowiada w danej chwili
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czerwo76 09:17 18-01-2018
  Rok temu Polacy oszaleli na punkcie Zenka. Teraz oczarował wszystkich Sławomir. A dla mnie jest to kicz, który na dowolnym telefonie zagra dobrze. Ratamahatta Sepultury potrzebuje porządnego sprzętu by nie brzęczeć. Powiecie to nie karnawałowy utwór. Dla mnie właśnie jest.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gonia 10:00 18-01-2018
  Dla mnie karnawał 2018 kojarzy się z przebojem "Miłość w Zakopanem" Sławomira. Słuchając na takim sprzęcie znów byłabym Królową nocy polewaną szampanem przez mojego Rycerza a miłość rozpędzona jak motocykl żarzyłaby moje oczy. I aby nie stracić tego stanu słuchałabym na okrągło :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Beata 10:20 18-01-2018
  Let's Get Loud - Jennifer Lopez! utwór który pobudza każdą część mojego ciała do ruchu!Gdy go słyszę zaczynam tańczyć i wyobrażam sobie,że jestem na najgorętszej zabawie karnawałowej w Brazylii.Ten utwór wywołuje u mnie szybsze bicie serducha i rozwesela mnie ogromnie.Pozdrawiam
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 10:26 18-01-2018
  Ja z chęcią posłucham na HTC U11 Life "Miłość w Zakopanem" Sławomira genialnie brzmi na HTC10, ale jestem bardzo ciekaw jak brzmi na zlączu cyfrowym do którego nie jestem do końca przekonany;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Markus HTC fans 11:16 18-01-2018
  Player a life-Safari Duo to mogło by na tym fonie uszkodzić bębenki U11 ma straszny wygar?
  Odpowiedz
 • komentarz
  lofo 11:18 18-01-2018
  Shakin’ Dudi i Au sza la la la. Idealny kawałek aby nogi same rwały się do tańca. Energetyczny i szalony jak karnawał. Podobno w trakcie słuchania muzyki w mózgu uaktywnia się rejon kory motorycznej odpowiedzialny za przytupywanie i klaskanie. Ciekawe co może uaktywnić USONIC ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  showmannn 11:50 18-01-2018
  Mógłbym odśpiewać tak: "DESPACITO! FANTASTICO COMPOSITO! EFECTICO USONICO! BEST HITICO ARTISTICO! MAM SŁUCHITO! BASS, SOPRANO AND MUSICO! MELODICO DINAMICO! W HTC MI IMPONITO"
  Odpowiedz
 • komentarz
  wojtgradz 11:54 18-01-2018
  Najpiękniejsza piosenka karnawałowa która zabrzmi w HTC może być tylko jedna. "Wieska Tico". Przebój który został wyświetlony w milionach odsłon za każdym razem kto go nie usłyszy od razu poprawia mu się humor. Co tam oryginał jak wystarczy usłyszeć początek oryginalnej piosenka i od razu wpadają nam w ucho słowa naszej przeróbki.
  Odpowiedz
 • komentarz
  guci444 12:12 18-01-2018
  Jeśli mam się bawić na karnawałowej imprezie tak, jakby jutro miało nie nadejść to przy ,,Blue" Eiffel 65. Z HTC U11 potrenowałbym kocie ruchy i udowodnił teorię, że jakość muzyki jest wprost proporcjonalna do mojej zwinności.
  Odpowiedz
 • komentarz
  cleaningfluid 12:28 18-01-2018
  Turn Up the Love (feat. Cover Drive) od Far East Movement. To oczywiste: by skonfrontować legendę z rzeczywistością! Skoro już w HTC One brzmiało to rewelacyjnie z BoomSound, to jak te wszystkie smaczki dźwiękowe dopiero zabrzmią w USONIC?! Nie mogę się doczekać...
  Odpowiedz
 • komentarz
  tata 15:56 18-01-2018
  Karnawał trochę smutny, bo odeszła Dolores O’Riordan z The Cranberries - chętnie posłuchałbym na U11 life największego hitu zespołu: "Zombie".
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aneciorek 16:30 18-01-2018
  Jeden przebój to za mało by poznać wszystkie zalety jakości dźwięku jakie ta technologia daje..ale skoro ma być jeden "przez Twe oczy zielone" oryginalnie,po polsku,nietypowo i kocha go nasza reprezentacja w piłce nożnej :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Niepełnosprawność 16:42 18-01-2018
  Despacito, bo pasi moim uszom każdy dźwięk przeboju tego.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Joanna 16:45 18-01-2018
  Stain Alive. Znany od dawna, ale na kursie pierwszej pomocy przydał się idealnie. Masaż serca idzie dokładnie w takt refrenu :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  mrka229 17:25 18-01-2018
  Mój ulubiony utwór muzyczny to Bezdroża który wykonuje Sylwia Grzeszczak feat. Mateusz Ziółko. Uwielbiam te utwór, słuchając go widzę swoją szczęśliwą rodzinę, kochanego męża i synka. Ten utwór napędza mnie do jeszcze większej miłości - rodzina to wielka wartość.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Designer 17:28 18-01-2018
  Chciałbym usłyszeć „Flip It” - Charlotte Devaney. Utwór po prostu sam zmusza do zabawy i tańca, co jest chyba najważniejsze w karnawale. Wpadająca w ucho melodia sprawia, że człowiek chce wyjść ze znajomymi na miasto, a intensywność basów pozwoliłaby w pełni przetestować USONIC.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek Andrychów 17:32 18-01-2018
  Chciłbym usłyszeć utwór Alvaro Soler Animal https://www.youtube.com/watch?v=YfDhHUuGMuo
  Odpowiedz
 • komentarz
  wisnia40 17:38 18-01-2018
  Luis Fonsi i Demi Lovato - Échame La Culpa pasuje idealnie na karnawałowy przebój w telefonie i niech piosenka rozstrzygnie doniośle: czyja to wina
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aboent Orange 18:32 18-01-2018
  Po co brać udział w tego typu konkursie jak jego zwycięzca z góry jest znany? Pozdrawiam!
  Odpowiedz
  • komentarz
   robert 12:31 19-01-2018
   Masz na myśli siebie? Trochę więcej skromności ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 14:15 19-01-2018
    Oświeć nas proszę... bo choć go współorganizujemy nie wiemy kto wygra.
    Odpowiedz
 • komentarz
  kajkabajka 19:13 18-01-2018
  Najchętniej usłyszałabym kawałek Gromee feat. Lukas Meijer "Without You" ♡ Dzięki technologii HTC USONIC dźwięk płynący ze smartfona byłby nieskazitelny, odpowiednio dopasowany do mnie, bez zbędnych "szmerów- bajerów" :) U11 w dłoń, słuchawki do uszu i już mogę beztrosko tańczyć na brzegu Wisły - choćby i cały karnawał! Pozdrawiam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  conf23 19:51 18-01-2018
  Skoro flagowy HTC, z dalekiego Wschodu, to wręcz trzeba na nim puścić flagowy hit, który przybył do nas z tego regionu i był na każdym sylwestrze, studniówce, weselu w Polsce kilka lat temu. Oczywiście chodzi o Gangnam Style-PSY- gdy tylko się go usłyszy, od razu wraca humor :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  niuniak 20:38 18-01-2018
  Jeśli karnawał to tylko z Kaoma Lambada, przedstawiać utworu chyba nie wypada. Lambady wytrwale tańczyć się uczyłam, w konkursie tańca nagrodę zdobyłam. HTC USONIC jakością dźwięku zaskoczy, tak, że wszystko się samo potoczy. Z HTC U11 Lambadę odpalamy, do tańczenia się ustawiamy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 21:00 18-01-2018
  Najchętniej na HTC U11 Life posuchał bym najlepszego hitu tego karnawału "Luis Fonsi & Demi Lovato - Echame La Culpa" .
  Odpowiedz
 • komentarz
  nikodem_dyzma 22:29 18-01-2018
  Na smartfonie HTC U11 life chciałbym usłyszeć Lambadę Kaomy. Nie umiem dobrze tańczyć, ale myślę że wspaniały dźwięk HTC USONIC w połączeniu z tym kawałkiem sprawiłby że mógłbym spokojnie konkurować na parkiecie z Marcinem Hakielem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dominik 22:32 18-01-2018
  Piosenka MC Hammera U Can't Touch This. Kilka lat temu uczyłem się choreografii i teraz za każdym razem jak słyszę ten kawałek tańczę jak osoby w teledysku Już wyobrażam sobie miny ludzi, gdy w tramwaju w okresie karnawału z telefonu poleci dźwięk i zacznę przeplatać nogami. :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  piter1998 22:44 18-01-2018
  Myślę że dzięki niezwykłej technologii HTC USONIC utwór Felicia Al Bano & Romana Power sprawiłby że moja karnawałowa impreza którą mam zamiar rozkręcić w akademiku byłaby niezapomniana. Myślę ze na wszystkich 10 piętrach wszyscy by tańczyli w rytm tego utworu. Ale najpierw niech skończy się sesja.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mikolaj 00:51 19-01-2018
  Darude Sandstorm bo tak podnieciłbym się telefonem, że musiałbym pobiegać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  amator 02:10 19-01-2018
  Na U11 life najchętniej usłyszałbym U96 "Das boot" :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Popak 02:47 19-01-2018
  Kałasznikow, kałasznikow- o tak właśnie ten przebój chce usłyszeć na wypasionym HTC, bo krystaliczny dźwięk płynie tak szybko od głośników do ucha niczym pocisk kałasznikowa, ale spustoszenie w tym przypadku jest pozytywnie muzyczne!
  Odpowiedz
 • komentarz
  absolw 09:12 19-01-2018
  Ostrzeżenie! ,,Adagio For Strings" Tiesto zaraża tanecznym wirusem, którego objawem jest euforia. HTC U11 life przerywa kwarantannę i go z całą mocą uaktywnia poprzez fenomenalną jakość dźwięku.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jack 10:02 19-01-2018
  Sławomir - miłość w Zakopanem Wybrałem tą piosenkę bo to jest hit którego ostatnio cały czas słucham. Moja Żona ma go już dosyć, wiec przydałby się porządny sprzęt z super słuchawkami, żebyśmy oboje byli zadowoleni ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dziadova 10:47 19-01-2018
  Dobra jakość dźwięku może pomóc dostrzec muzyczne drugie dno, tam, gdzie nikt się go nie spodziewa ;) Dlatego z głośnika popłynęłaby ,,Makarena". Układ choreograficzny (dostępny nawet dla antytalentów i ludzików z plasteliny) tańczyło się nie tylko w karnawale ładnych parę lat: https://drive.google.com/file/d/1cv7yqqhAi3QuUUa-omR7SsVgbSBMMEAp/view?usp=sharing
  Odpowiedz
 • komentarz
  Globtro 11:49 19-01-2018
  Posłuchałbym "Bubbling" King'a Bubby, gdyż utwór ten klimatycznie oddaje nowożytnie Rio de Janeiro, chwilowo przenosi mnie na wielką karnawałową paradę, a do tego dodaje mi pewności siebie. Po przesłuchaniu go w dobrej jakości od razu odważniej proszę partnerkę do tańca. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  czemusiedem 12:59 19-01-2018
  Gdybym dostał od Orange bilet, odleciałbym do muzycznego nieba Międzynarodowymi Liniami Lotniczymi ,,HTC U11 life", słuchając "We Found Love" (Rihanna feat. Calvin Harris). W samolocie pilotowanym przez USONIC w karnawałowym nastroju moja dusza karmiłaby się idealnymi nutami.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Niepełnosprawność 13:03 19-01-2018
  Despacito, bo na telefonie HTC USONIC dla moich uszu wyśmienicie brzmi to.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Niepełnosprawność 12:49 20-01-2018
   1. Despacito bo wpada w ucho. 2. Despacito bo Lubię TO 3. Despacito bo moim uszom pasuje jak brzmi to. 4. Despacito, bo na telefonie HTC U 11 lite brzmi podobno wyśmienito, więc czas sprawdzić to nie tylko w teorii, ale i w praktyce!
   Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 13:22 19-01-2018
  Na tym telefonie mógł bym słuchać stare dobre DISCO np . '' Mydełko Fa '' , Bayer Full '' Wszyscy Polacy '' , Skaner '' Don Juan '' i wiele więcej hitów wszechczasow . https://www.youtube.com/watch?v=pOsDry9zBMs
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mufie 13:29 19-01-2018
  Kiedy słucham ,,Equador" SASH! ogólnodostępna i bezpłatna Usługa ,,Ja" staje się chwilowo niedostępna, bo rozpierany przez taneczną energię zapominam o całym świecie. HTC U11 life z USONIC zdezaktywowałby ją na jeszcze dłużej. Byłbym poza zasięgiem szarej codzienności!
  Odpowiedz
 • komentarz
  De Mobil 14:02 19-01-2018
  "Jezu jak się cieszę" Lecha Janerki, ponieważ jak karnawał to z przytupem, no i oczywiście bardzo bym się cieszył ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr D 14:06 19-01-2018
  Chciałbym usłyszeć swój własny “utwór”. A co? ? Tylko jeszcze trochę poćwiczyć na lepszym sprzęcie i kto wie? https://youtu.be/rgdjw2TNb6g
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mpiotrek 14:18 19-01-2018
  Ja najbardziej chciałbym usłyszeć klasyka Mr. President Coco Jambo! iosenka nawet obudzi nieboszyczyka który zacznie śpiewać Ja ja ja Coc Jambo... Moje siostrzenice już od małego spiewają Coco Jumbo też :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Martinen 14:20 19-01-2018
  Wyobraźnia podpowiada mi, że fajnie byłoby posłuchać kultowego utworu „Smooth Criminal” Michaela Jacksona, ponieważ z technologią HTC USONIC, byłaby to iście wyborna uczta muzyczna dla moich uszu, duszy i ciała! Nogi same rwałyby się do szalonego tańca! Zdj. https://ibb.co/gChrYb
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sabimaczu 14:23 19-01-2018
  Dla mnie hitem tym jest Macarena, Która wymaga odpowiedniego brzmienia Ręce, nogi i skok w bok Taki jest karnawałowy krok Dżwięk HTC Sonic daje błogi stan Tak że wszyscy rwią się w tan!
  Odpowiedz
 • komentarz
  fenomeno794 15:05 19-01-2018
  Alan Walker & Calvin Harris ft. Ed Sheeran - Get up W tej nutce jest wszystko co potrzeba, by stwierdzić jak świetny dźwięk potrafi generować HTC U11. Dwóch znakomitych DJ-ów oraz niesamowity wokal Eda Sheerana to połączenie, które wydobędzie z niego wszystko co najlepsze.
  Odpowiedz
 • komentarz
  joginka 15:12 19-01-2018
  Marzę, by usłyszeć piosenkę "Livin' La Vida Loca" R.Martina, bo to karnawałowy hit mojej młodości. W tamtej tanecznej przeszłości nikt w moim otoczeniu nie miał telefonu komórkowego! Mam nadzieję, że dzięki smartfonowi HTC z technologią USONIC odbędę muzyczną podróż w czasie :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Arturo 15:32 19-01-2018
  A ja bym posluchał Jorzin z Barzin he he he
  Odpowiedz
 • komentarz
  jakubhab 15:32 19-01-2018
  USonic pozwala przenieść się w świat dźwięków, zapominając o otaczającym nas świecie. Bogactwo tonów niskich jak i wysokich pozwala wydobyć esencję z utworu. Kawałek który przywróci najlepsze wspomnienia to Miłość w Zakopanem, z której cieszyliśmy się podczas zabawy Sylwestrowej!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Przemek 16:06 19-01-2018
  Camila Cabello - Havana. Według mnie najlepszy utwór ostatnich kilku miesięcy. Myślę, że w połączeniu z HTC U11 odwzorowanie dźwięku będzie niesamowite.
  Odpowiedz
 • komentarz
  timajku 16:24 19-01-2018
  ,,November Rain" Guns N'Roses z genialną solówką Slasha to utwór godny technologii USONIC. Legenda gitary dałaby dla mnie prywatny koncert na HTC U11 life w karnawale. Przyłączyłbym się, ponieważ też gram i razem dalibyśmy czadu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tonio 16:30 19-01-2018
  Michael Mind Project Feat. Bobby Anthony & Rosette - Rio De Janeiro. W tym utworze wokalista śpiewa "I wanna feel the heat of Rio". Też chcę poczuć "nagrzaną" atmosferę Rio szczególnie przy czystym brzmieniu muzyki.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Arcadio 16:37 19-01-2018
  Mój wybór to Flo Rida- Wild Ones jest to mój ulubiony utwór przywołujący wiele wakacyjnych wspomnień ze świetnymi ludzmi dzięki HTC U 11 Life będzie mi on zawszę towarzyszył
  Odpowiedz
 • komentarz
  Monia 16:59 19-01-2018
  Metallica - The Unforgiven. Kazdy kto zna utwor bedzie wiedzial dlaczego..... To po prostu mistrzostwo gatunku.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rychu 17:51 19-01-2018
  Z takim telefonem jakim jest wspaniały HTC u11 life z niezwykłą jakością dźwięku to najbardziej bym chciał usłyszeć przebój sióstr godlewskich gdyż jest to wspaniała uczta dla mych uszu
  Odpowiedz
 • komentarz
  Furniture2018 18:11 19-01-2018
  Nieśmiertelna „Samba De Janeiro” wprawia ciało w pląs, drży w jej rytm nawet mego teścia wąs! HTC niech mi ją gra – a narzeczona zatańczy wspaniale, pochłonięta w karnawałowym, szampańskim szale! Samba to moc, pasja, zabawy świst! Samba, samba, taniec i toast na bis!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sylwix 18:59 19-01-2018
  Na smartfonie HTC U11 life chciałabym usłyszeć przebój Tomasza Niecika "Czekam tu na Ciebie" gdyż znajomi bardzo chwalą tę technologie i sama chciałabym sie przekonać jak świetna jest.Tak więc HTC U11 life tak jak śpiewa Tomasz Niecik "Czekam tu na Ciebie wiem,że nie zawiedziesz"
  Odpowiedz
 • komentarz
  EMilka 19:11 19-01-2018
  Chciałabym usłyszeć niesamowity głos Rag'n'Bone Man "Human" - jego głos w tej piosence wprawia mnie w dobry nastrój nawet w paskudny dzień.
  Odpowiedz
 • komentarz
  claudensa 19:48 19-01-2018
  Słuchałabym na nim kawałka "HAVANA" Camili Cabello , ponieważ tak mi siedzi w głowie, że na obecnym HTC ONE M9 słucham bez przerwy. A jednak jakość dźwięku robi różnicę w lepszym modelu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Havana 20:00 19-01-2018
  Najchętniej posłuchałabym hitu Camili Cabello "Havana", ponieważ zyskuję przy nim dodatkową energię. Jego brzmienie prowokuje mnie do tańca, czuję jego egzotyczne rytmy i staję się po prostu uśmiechnięta. Dodatkowo kojarzy mi się z imprezą karnawałową, którą urządzałam we własnym domu, gdzie"Havana" stała się hitem nie tylko moim, a również części moich przyjaciół. Na takim sprzęcie, przyjemność słuchania jest jeszcze większa. Po drodze do pracy, na pewno zyskiwałabym potrzebną mi energię.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daniela 20:14 19-01-2018
  Whitney Houston "I Wanna Dance With Somebody".Dlaczego?Bo tańczę do tego przeboju już od ćwierć wieku : najpierw moim partnerem tanecznym był miś,następnie chłopak,a teraz gentleman HTC,zobaczcie sami http://pokazywarka.pl/hnrp5p/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agnes 20:38 19-01-2018
  Bad Romance– najgłośniej jak się daaaa „ra ra-ah-ah-ah; roma, roma-ma..”. W karnawale bawić się byłabym rada, nawet jeśli mój 5-letni związek ex post to maskarada.. Bad romance trzeba odreagować w zapusty, skoro obiekt westchnień jest wewnątrz pusty! Lady Gaga na złość pomaga!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ziemowy 21:07 19-01-2018
  Stairway to Heaven - Led Zeppelin - co to dużo mówić to trzeba zobaczyć https://photos.app.goo.gl/EZz42D65BFciQjev1
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rock 21:17 19-01-2018
  Chciałbym usłyszeć Rocket Queen w wykonaniu Guns N’ Roses. Ten ponadczasowy utwór towarzyszy mi podczas każdej karnawałowej zabawy, ma niespotykaną strukturę, a na dobrym sprzęcie byłoby słychać dokładnie wokal Adriany Smith, która wniosła jednak sporo kontrowersji do tego hitu. https://www.instagram.com/p/BeJGRLwHRbr/?hl=pl
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sebastian 21:19 19-01-2018
  Despacito z karnawałem mi się kojarzy Gdy go słyszę uśmiech pojawia się na twarzy! Muzyka ta wprowadza mnie w najlepsze nastroje To właśnie ten utwór od razu zdobył uznanie moje. Klimatyczny tekst i teledysk kojarzą się z latem, Idealna piosenka również na zimny okres zatem
  Odpowiedz
 • komentarz
  WinterIsHere 21:49 19-01-2018
  Coldplay - Hymn For The Weekend. Ma bardzo szerokie spektrum dźwięków, przez co odda pole do popisu technologii HTC USONIC. Kojarzy mi się z weekendem, czasem wolnym i karnawałową zabawą - aż człowiekowi ciepło się na sercu robi, a to teraz ważne, gdyż zima daje się we znaki. ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jarek 21:51 19-01-2018
  Rocznik 80, ciężko wybrać ale powinno być tanecznie: 80- Salt-n-Pepa Push it, 90- Snap Rhythm is a dancer / BabyD Let me be your fantasy / Fugees Fu-Gee-la, 00- Aaliyah try again / Kanye West Stronger, 10- Rita Ora RIP / OSTR Miami / Otsochodzi Nowy Kolor. A czemu? Kocham i już…
  Odpowiedz
 • komentarz
  travelman 22:00 19-01-2018
  HTC U11 life-David Guetta-The world is mine. Ten kawałek to mocny, pozytywny kop na cały dzień. Świetne brzmienie, głęboki bas i rytm sprawia, że wracam do tego utworu prawie codziennie, a wtedy uśmiech pojawia się na mej twarzy, wszak the world is mine. http://gph.is/2FVbaQP
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kasteczka 22:40 19-01-2018
  Przebój z filmu - "Dirty Dancing" dlaczego? Ponieważ chcę na kwietniowym weselu wraz z partnerem zaprezentować układ taneczny do tej piosenki, a to wymaga treningu w okresie karnawału przy dobrym sprzęcie, każdy krok, każdy ruch musi współgrać z muzyką. https://zapodaj.net/e3b11c931ab13.jpg.html
  Odpowiedz
  • komentarz
   Sabine34 10:41 22-01-2018
   Uwielbiam ten utwór ;D
   Odpowiedz
 • komentarz
  K2 23:26 19-01-2018
  Lady Pank - Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji. Piękna piosenka o marzeniach, wytrwałości, wolności i walce ze swoimi ograniczeniami... Jak Polacy zdobędą K2 w karnawale, to będzie najlepszy powód do tańca przy tym kawałku na HTC U11 life :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  lecuel1989 23:30 19-01-2018
  Ja bym z chęcią chciał usłyszeć piosenkę zespołu Masters - Kiedy gwiazdy gasną. Może mało znana, ale przeze mnie lubiana. Kojarzy mi się ona z zeszłorocznymi wakacjami i bliską mi osobą. A w rytm tej piosenki udawało mi się odnosić również sukcesy biegowe.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Iwonaa 23:37 19-01-2018
  Na HTC U11 Life najbardziej chciałabym usłyszeć genialny głos Cyndi Lauper i jej piosenkę "Girls Just Wanna Have Fun".Piosenka ta towarzyszy mi podczas karnawałów od jej powstania aż do dzisiejszego dnia.Zawsze,gdy słyszę tę piosenkę same nogi rwą mi się do tańca!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Commuter 23:39 19-01-2018
  Na HTC U11 life chciałbym usłyszeć All Night Long - Lionel Richie. Ten klasyk miejskigo karnawału brzmi zadziwiająco różnie na każdym testowanym przeze mnie urządzeniu, a podobno istnieją takie na których słychać tajemną zwrotkę. Czas sprawdzić czy to tylko karnawałowa legenda.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ALDZ 23:52 19-01-2018
  Na smartfonie HTC U11 Life chciałabym usłyszeć piosenkę ABBY ''Dancing Queen".Zamiłowanie do tego zespołu jak i tańca mam od Mamy.Pozytywna,z ciekawym tekstem piosenka i pięknymi głosami.Moim zdaniem jest to idealna piosenka na karnawał,która zaprasza wszystkich na parkiet!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Emilka 23:58 19-01-2018
  Ja na swoim HTC odsłuchałabym chętnie Despacito, może być nawet z Playbacku, bo wiem że czystość dźwięku hateciaka sprawia wrażenie, że wszystko jakby było z Playbacku ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 06:40 20-01-2018
  O nieee, zapomniałem wziąć udział w konkursie ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:30 22-01-2018
   Spokojnie, będzie następny.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Niepełnosprawność 14:00 20-01-2018
  Sławomir "Miłość w Zakopanym", bo lubię polewać się szampanem i być Królową Nocy".
  Odpowiedz
 • komentarz
  G.Tomasz 14:01 20-01-2018
  Cenie HTC za to nie jest zwykłe smartfony a prawdziwy odtwarzacz muzyczny dźwięk na słuchawkach w tych telefonach to prawdziwa uczta dla uszu głęboki wyraźny bass. Pierwsza piosenka była by "Kungs - I FEEL SO BAD" a zaraz po niej "Taylor Swift, BloodPop - …Ready For It? (BloodPop® Remix)"
  Odpowiedz
 • komentarz
  Niepełnosprawność 10:23 22-01-2018
  " Despacito" bo podczas Sylwestra transmitowanego przez TVP 2 mimo się to o uszy obiło.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pricam 10:32 22-01-2018
  Gwarantowany pakiet minut podniesionych do potęgi karnawału to dla mnie ,,Samba De Janeiro" Bellini. Technologia USONIC HTC U11 life przemnoży je przez nieskończoną ilość Radości Życia, doda mi energii i wyciągnie pierwiastek z szarości dnia. Kocham taką muzyczną matematykę!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Meja123 11:35 23-01-2018
  Paradoksalnie do tytułu ,,Zombie" The Cranberries to dla mnie ożywiające elektrowstrząsy, muzyczna reanimacja, SPA dla duszy i kroplówka z energią po ciężkim dniu. Czystość dźwięku USONIC z HTC U11 life zmieniłaby utwór w karnawałowe Pogotowie Pobudzające mnie do Życia i Tańca.
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 15:21 23-01-2018
  Gratulacje.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Furniture2018 15:44 23-01-2018
  Dziękuję za miłą wiadomość! :D Poszła wiadomość na mail wskazany w regulaminie. :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Dziadova 16:11 23-01-2018
   Gratuluję!
   Odpowiedz
 • komentarz
  PoprawcieRegulamin 20:50 23-01-2018
  ILE CZASU może trwać poprawianie prostych błędów w Regulaminie?! Według niektórych zapisów konkurs trwał w zeszłym roku, a wyniki etapu podawane mają być przed zakończeniem etapu! No śmiech na sali normalnie! "5.2.1. Odsłona I rozpoczyna się 16 stycznia 2017 o godzinie 13:00 i trwa do 23 stycznia 2017 do godziny 23:59" albo: "5.2.3. Odpowiedzi na zadanie konkursowe należy udzielić w komentarzu pod wpisem od momentu rozpoczęcia odsłony I do godziny 23:59 19.12.2017" czy jeszcze inne: "5.2.6. Wyniki odsłony I zostaną opublikowane na stronie nternetowej nie później niż 23.01.2017 o godzinie 19:00" HAHAHAHA :D Ale żeby wyniki trzeciej tury były podawane przed rozpoczęciem tury pierwszej, to już kuriozum jakieś... "5.3.6. Wyniki odsłony II zostaną opublikowane na stronie internetowej nie później niż 1.01.2018 o godzinie 18:00" No weźcie tam za galoty kogo trzeba, bo wstyd!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 09:43 24-01-2018
   Dwie błędnie zapisane daty poprawione. Dziękujemy za sygnał. Zwróć proszę uwagę, że jedna odsłona, to czas dla Was na głosowanie, a później czas dla nas na wybór i ogłoszenie zwycięzcy.
   Odpowiedz
   • komentarz
    PoprawcieRegulamin 17:31 24-01-2018
    Luzik :) Trzeba dopiero kija w mrowisko, by ktoś zareagował. Ja rozumiem - urlopy i te sprawy... Jest cacy, gdy wszystko gra, a jak zaczyna zgrzytać, to wszyscy zasłaniają się Regulaminem - i co zrobić, jak on kulawy? Regulamin jest ŚWIĘTY. I ma najwyższy priorytet. A przynajmniej POWINIEN mieć :P
    Odpowiedz
 • komentarz
  Monika 15:24 27-01-2018
  Cudze chwalimy, swego nie znamy... czasem sami nie wiemy, co posiadamy! Ostatnio odkryłam "Echo" KaeN feat. Ewa Farna - dla mnie bomba, mega dawka pozytywnych wibracji! Utwór opowiada o dość trudnej relacji między kobietą a mężczyzną i chyba właśnie dlatego tak chwycił mnie za serce, bo sama jestem właśnie w takim momencie mojego życia... HTC U11 life to niezwykła jakość dźwięku dzięki technologii HTC USONIC, więc jako pierwszy karnawałowy przebój chcę na nim usłyszeć właśnie tę "piosnkę" :D
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 11:29 28-01-2018
   Cześć, ta odsłona konkursu skończyła się już kilka dni temu. Ale trwa kolejna. Tylko z innym zadaniem ;-)
   Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej