Odpowiedzialny biznes

Uwolnij pomysł i weź udział w VI Akademii Orange

Monika Kulik Monika Kulik
03 września 2014
Uwolnij pomysł i weź udział w VI Akademii Orange

Wirtualne mapy miast, komiksy w ruchu, animacje piaskowe, śpiewające roboty, remiksy, teledyski, medialaby –  to przykłady projektów zrealizowanych w Akademii Orange przez dzieci i młodzież pod okiem animatorów z organizacji pozarządowych, domów kultury, muzeów, bibliotek.

Właśnie ruszyła VI edycja Akademii - programu Fundacji Orange, który pomaga młodym ludziom rozwijać kreatywność i talenty, wspierając innowacyjne projekty łączące kulturę i nowe technologie. Tegoroczna edycja  Akademii Orange realizowana jest pod hasłem „Uwolnij pomysł”, a  honorowy patronat nad programem objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.

Jeśli macie ciekawy pomysł, jak poprzez nowe technologie tworzyć i poznawać kulturę, współpracujecie z organizacją lub instytucją pracującą z dziećmi i młodzieżą, jesteście otwarci na partnerstwa i chcecie dzielić się swoją wiedzą, kreatywnością i doświadczeniem z innymi  – zapraszamy do naszej Akademii. Aby się do niej dostać i zdobyć grant na projekt nagrajcie krótki film prezentujący swój pomysł.

Można ubiegać się o granty na realizację własnego pomysłu (do 30 tysięcy zł.) oraz projektu zainspirowanego jednym z ponad 200 scenariuszy dostępnych na www.akademiaorange.pl ( do 10 tysięcy zł.).

W pięciu edycjach Akademii Orange przyznaliśmy granty na łączną kwotę ponad 6,3 miliona złotych, co powzoliło na zrealizowanie 219 projektów edukacyjnych, dzięki którym każdego roku 5 tysięcy młodych ludzi odnalazło się w świecie kultury w roli twórców, a setki organizacji otworzyło się na innowacyjne metody pracy.

Szczegółowe informacje o tym, jak ubiegać się o grant, można znaleźć na stronie www.akademiaorange.pl. Na zgłoszenia czekamy do 6 października.


Oferta

Rozdajemy bony na paliwo

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
02 września 2014
Rozdajemy bony na paliwo

Zapraszam Was do wzięcia udziału w fajnej akcji, w której Wy i Wasi znajomi możecie otrzymać bony paliwowe do wykorzystania na stacjach Orlen. W promocji mogą wziąć udział wszyscy nasi klienci, którzy skutecznie polecą  Neostradę, Neostradę z telefonem lub Neostradę z Telewizją swojemu znajomemu. Jeśli to zrobią otrzymają kartę przedpłaconą na 10 litrów paliwa. Natomiast osoba aktywująca usługę może otrzymać kartę na 50 litrów paliwa. Aby wziąć udział wejdźcie na stronę i wypełnijcie formularz. Promocja potrwa do końca września. Więcej przeczytacie w regulaminie. Przypomnę, że najszybsze Neostrady do 80 MB/s wykorzystują technologię VDSL, łączącej tradycyjne linie miedziane ze światłowodami.

eb95fa9f9b8f8fe37a0fa5abf5bfb1878ce


Oferta

Szybka promocja doładowań

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
02 września 2014
Szybka promocja doładowań

Jeśli akurat potrzebujecie doładować konto zachęcam do szybkiej promocji poprzez stronę www.doładowania.orange.pl Do każdego doładowania od 5 do 50 zł dostaniecie 30 proc. bonusu na konto promocyjne. To odpowiednio: 1,5 zł za doładowanie nominałem 5 zł; 3 zł za 10 zł, 7,5 zł za 25 zł; 12 zł za 40 zł i 15 zł za 50 zł. Środki możecie wykorzystać przez 14 dni na połączenia, SMS-y o MMS-y w Orange oraz na Internet. Promocja trwa od dziś do 4 września.

44c23ee4134a416940a431fdb2d3b2234a3

Scroll to Top