Odpowiedzialny biznes

W komplecie

Marek Wajda Marek Wajda
06 października 2011
W komplecie

Z samego rana, tuż po godz. 7 ale polskiego czasu, czyli tutaj o 14, do reprezentacji dołączył trener Franciszek Smuda i kilku piłkarzy. Zaraz po wejściu do hotelu szybka narada ze sztabem szkoleniowym.

A później przywitanie z wszystkimi piłkarzami.

Popołudniu nasi reprezentanci odbyli trening (na stadionie na którym jutro zagrają mecz), cięższy niż wczorajsza "rozgrzewka" na wesoło.

Wrócili z niego po 20 koreańskiego czasu, w dobrych humorach.


Odpowiedzialny biznes

Monidło czeka na Ciebie kibicu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 października 2011
Monidło czeka na Ciebie kibicu

Dzięki ludziom z marketingu i Wikipedii już wiem, co to monidło. Nawet z niego skorzystałem, kiedy przez chwilę pojawiło się w naszym biurowcu, a koleżanka uwieczniła ten moment na zdjęciu. Takie same monidła spotkacie w październiku, odwiedzając jedną z 34 galerii handlowych w Polsce (Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, aglomeracja katowicka i Białystok). Mamy ich 8 sztuk, dlatego w każdym centrum będą po tydzień. Chętnym mogę e-mailem podać konkretne daty i miejsca. Fotki robicie własnym sprzętem, a dodatkowo urocza hostessa podpowie, jak wziąć udział w naszej loterii i wygrać bilety na Euro 2012. Oczywiście jeśli jeszcze tego nie zrobiliście :-)

Monid-o rzecznik1


Odpowiedzialny biznes

Śmierć Steve’a Jobsa, a sieciowi przestępcy

Michał Rosiak Michał Rosiak
06 października 2011
Śmierć Steve’a Jobsa, a sieciowi przestępcy

Dziś będzie krótko. O śmierci wielkiego wizjonera napiszą dziś wszystkie media, ja swojego kamyczka dokładać nie muszę. Uważajcie jednak na to, co dziś i w ciągu najbliższych dni pojawi się w sieci na temat Steve'a Jobsa. Cyber-kryminaliści uwielbiają takie sytuacje i już zaledwie kilka godzin po informacji o śmierci Jobsa, pojawiły się pierwsze informacje, opatrzone linkami, prowadzącymi na zainfekowane strony. Przyglądajcie się zatem ze zdwojoną uwagą wszystkiemu na ten temat, co przyjdzie do Was za pomocą kanałów innych, niż znane Wam strony gazet i portali, czy blogi. O nie klikaniu na linki z maili, czy wiadomości prywatnych na Facebooku chyba wspominać nie trzeba.

Scroll to Top