Odpowiedzialny biznes

Wachlarz o marketingu i technologiach

Marek Wajda Marek Wajda
22 listopada 2013
Wachlarz o marketingu i technologiach

Zapraszam Was na relację z kolejnego spotkania Wachlarz – tym razem o podróżowaniu rozmawiano w kontekście przede wszystkim marketingu ale i technologii. Jak zawsze pełny zapis spotkania będzie na blogu Podróżnickich.

Kolejne, ostatnie w tym roku spotkanie - już 16 grudnia. Tym razem będzie o "opowiadaniu historii", czyli w jaki kreatywny sposób można relacjonować swoje podróże. Tym razem trzeba się zarejestrować, ale dla tych, dla których zabraknie miejsca (połowa rozeszła się dzień po Wachlarzu!) będzie transmisja on-line.


Oferta

Darmowy Orange World i Facebook w Smarcie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 listopada 2013
Darmowy Orange World i Facebook w Smarcie

Mam dobrą wiadomość dla korzystających z taryfy SMART. Daliśmy Wam możliwość korzystania z pakietu Orange World bezpłatnie. To oznacza nieograniczone surfowanie po portalu Orange World na m.orange.pl. Ponadto macie darmowy dostęp do Facebooka, Naszej Klasy, Wikipedii, Goldenline, mini WP oraz poczty na o2 i WP. Aby włączyć pakiet Orange World powinniście wysłać SMS o treści OW pod numer 351 (płatny zgodnie z cennikiem) lub poprzez Orange online. Usługa odnawia się automatycznie, co miesiąc. Pamiętajcie, żeby korzystać z Facebooka bezpłatnie trzeba najpierw aktywować pakiet, a następnie zalogować się na m.facebook.com Szczegóły znajdziecie tutaj. Przypomnę jeszcze, że do SMART-a możecie przejść bezpłatnie z każdej, innej taryfy na kartę, wysyłając SMS o treści SMART pod nr 1212.

dad8d33535ba59b4809397a39a8d9e390e4

 


Bezpieczeństwo

Słowa w sieci – czyli co zrobić z hejtem

Marek Wajda Marek Wajda
21 listopada 2013
Słowa w sieci – czyli co zrobić z hejtem

Czy bezwzględna wolność słowa jest dobra, czy należy ją ograniczyć? Jak sobie radzić z hejterami? Gdzie zaczyna się cenzura? M.in. o tym rozmawiono podczas ubiegłotygodniowej debaty "Słowa w sieci - dyskusja o odpowiedzialności" zorganizowanej przez fundację Panoptykon.

Debata była ciekawa również ze względu na sposób jej prowadzenia. Panelistami bowiem byli wszyscy uczestnicy. Każdy mógł się wypowiedzieć. Wzięli w niej udział m.in. Jakub Górnicki z Fundacji "e-państwo", Maciej Samcik z Gazety Wyborczej, Maciej Budzich z mediafun.pl czy Piotr Waglowski z vagla.pl.

Na spotkaniu była nasza blogowa kamera - zapraszam Was na reportaż z tego wydarzenia. Co Wy sądziecie o tym problemie?

Scroll to Top