Rozrywka

Wakacyjne kino plenerowe od Orange – wideo z Kołobrzegu

Kasia Barys Kasia Barys
02 lipca 2018
Wakacyjne kino plenerowe od Orange – wideo z Kołobrzegu

Filmowe Lato  w zasięgu Orange wystartowało już w czerwcu. Za nami pierwsze pokazy takich filmów jak "Najlepsze najgorsze wakacje", "Lato w Prowansji" czy "Praktykant" z Robertem De Niro. Ten ostatni film mogli obejrzeć wczasowicze odpoczywający akurat w Kołobrzegu. Zobaczcie materiał wideo znad morza.

W tym tygodniu będziemy w Tleniu, Pieczyskach i Czaplinku a potem kino dotrze do Łomnicy. W planach do obejrzenia będzie m.in. "Był sobie pies", "Jutro będziemy szczęśliwi" oraz "La la land". A potem w innych miasteczkach wakacyjnych aż do 8 września. Zapraszamy! Dokładny plan jazdy plenerowego kina dostępny jest pod linkiem.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 23:44 02-07-2018

Fajna akcja. Pamiętam nasze spotkanie w Ramach Orange Kino Letnie na molo w Sopocie 🙂 Wiało jak na dworcu w Kielcach 🙂 Ale było mega 🙂 Dziewczyny nam wymarzły że hej 🙂 Śliczną Olę z agencji Havas każdy chciał ogrzewać ;p ;p ;p ;p

Odpowiedz

Oferta

Żegnamy Hiszpanię, na pocieszenie 1 GB

Marta Krajewska Marta Krajewska
01 lipca 2018
Żegnamy Hiszpanię, na pocieszenie 1 GB

Dzisiaj kibicowaliśmy Hiszpanii. Mecz był zaciekły, lecz szczęście ominęło Hiszpanów. Żegnamy się z tą drużyną. Na pocieszenie mamy jednak dla Was 1 GB.

Aby je uzyskać, wyślij SMS o treści HISZPANIA pod numer 233 (opłata za sms zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20 zł). Możesz je aktywować w ciągu 24h od publikacji posta. Pakiet ważny w kraju, przez 3 dni od daty aktywacji. Oferta dla klientów ofert głosowych na abonament i na kartę. Szczegóły i regulamin promocji znajdziecie na fanpage Orange na Facebooku.

Komentarze


Oferta

Dajemy 4 GB za 4 gole Francji

Marta Krajewska Marta Krajewska
30 czerwca 2018
Dajemy 4 GB za 4 gole Francji

Vive la France! To był piękny mecz. Francuzi po zaciekłym meczu pokonali rywali, zdobywając 4 bramki! Zgodnie z obietnicą, to oznacza, że dostajecie 4 darmowe GB od Orange :-)

Aby zdobyć dodatkowe GB wyślij SMS o treści FRANCJA pod numer 233 (opłata za sms zgodna z cennikiem twojego planu taryfowego, max 0,20 zł). Możesz je aktywować w ciągu 24h od publikacji posta. Pakiet jest ważny w kraju, przez 3 dni od daty aktywacji. Promocja jest przeznaczona dla klientów oferty abonamentowej i na kartę. Szczegóły i regulamin promocji znajdziecie na fanpage Orange na Facebooku.

Komentarze

Scroll to Top