Odpowiedzialny biznes

Wespół w zespół

Monika Kulik Monika Kulik
06 grudnia 2010
Wespół w zespół

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to termin, z którym spotkało się tylko 3% ludzi. Nie znaczy to jednak, że nie mamy sprecyzowanych oczekiwań, co do takich działań firm. Na przykład od branży teleinformatycznej oczekuje się, by aktywnie współpracowała w walce z wykluczeniem cyfrowym, dbała o bezpieczeństwo usług, czy edukowała klientów. Zupełne inne wyzwania czekają na firmy z baraży farmaceutycznej czy wydobywczej.

By upowszechniać  idee CSR powstała „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego Biznesu”. Grupa TP wspólnie z PGNiG, Danone, PZU, GlaxoSmithKline pod egidą Pracodawców RP będzie promować, edukować i upowszechniać CSR wśród polskich przedsiębiorstw, tych dużych i tych całkiem małych. Unikalną wartością tego projektu jest pokazanie, że dla różnych firm, strategia CSR powinna uwzględniać inne branżowe aspekty, a także oczekiwania społeczne.

W ramach projektu opracowany zostanie kanon zasad, jakimi powinny kierować się odpowiedzialne przedsiębiorstwa. Zapraszamy na stronę www.koalicjacr.pl do dyskusji nad kształtem takiego kodeksu.


Odpowiedzialny biznes

Co powiedział Arboleda

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
06 grudnia 2010
Co powiedział Arboleda

Jak co roku szacowny tytuł "Piłka Nożna" na specjalnej Gali przyznał wczoraj nagrody za osiągnięcia, oczywiście w ... piłce nożnej. W tym roku specjalnych niespodzianek nie było. Najlepszym piłkarzem został Jakub Błaszczykowski, a najlepszym ligowcem - Adrian Mierzejewski z Polonii Warszawa, który zresztą zadebiutował w tym roku również w reprezentacji Smudy. Najlepszym trenerem Michał Probierz z Jagielonii Białystok. Warto wspomnieć, że na ścianie wschodniej jest już 2,5 roku (czyli gości w ławach trenerskich wielokrotnie dłużej niż ostatnio jakikolwiek trener np. na Konwiktorskiej),  a w tym czasie Jaga zdobyła Puchar Polski, dość pechowo odpadła z pucharów po spotkaniu w Salonikach, a teraz został mistrzem jesieni i ma całkiem realne szanse na mistrzostwo kraju. Jaga ma też Tomasza Frankowskiego, który wczoraj został osobowością roku, co zresztą potwierdza w lidze seryjnie strzelając bramki. Pech Jagielloni, która ma najlepszy rok od dziesięcioleci polega jednak na tym, że w tym roku wszyscy mówią o Lechu Poznań.  Dlatego to Kolejorz, a nie czerwono-żółte pasy został drużyną roku.

Nie zdziwił mnie tez fakt, że to Manuel Arboleda został wybrany najlepszym obcokrajowcem. Manuelowi to się należało, zwłaszcza, że być może w tym roku była to ostatnia jego szanse na taki tytuł. Teraz Kolumbijczyk wydaje się być na prostej drodze, aby w przyszłym roku powalczyć o tytuł najlepszego polskiego piłkarza. O tym mówi się już od dawna, a wczoraj Manuel odbierając nagrodę mówił już o Smudzie, jako "polskim tato", a o o polskim obywatelstwie z szerokim uśmiechem "ja tam nie wiem, to nie zależy tylko ode mnie". Jeśli Arboleda ma wystąpić w koszulce z orłem na piersi, a wydaje się, że wszystkim na tym zależy, to lepiej się nie czarować tylko pospieszyć, bo Manuel ma już 31 lat i mimo, że obecnie jest podporą Kolejorza to pamiętajmy, że już za kilka lat z piłką będzie się żegał, bez względu na to, ze z orłem na koszulce czy też bez.

 


Oferta

Nowy Orange Freedom dla przedłużających

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 grudnia 2010
Nowy Orange Freedom dla przedłużających

Podpytywaliście w tym tygodniu o nową oferę w Orange Freedom, dla klientów przedłużających umowy. Dlatego bez zwłoki informuję, że właśnie ją wprowadziliśmy. W tabeli szczegóły.

Opcja usługi

Umowa na 12 miesięcy

(cena z VAT)

Umowa na 24 miesiące

(cena z VAT)

stara cena

nowa cena

stara  cena

nowa cena

Orange Freedom 256 kb/s

-

-

30 zł

34 zł

Orange Freedom 512 kb/s

45 zł

49 zł

40 zł

40 zł

Orange Freedom 1 MB

50 zł

49 zł

45 zł

40 zł

Orange Freedom 2 MB

59 zł

54 zł

54 zł

46 zł

Orange Freedom 6 MB

68 zł

64 zł

63 zł

54 zł

Orange Freedom 10 MB

76 zł

69 zł

71 zł

59 zł

Orange Freedom 20 MB

84 zł

74 zł

79 zł

64 zł

Scroll to Top